Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

На снимката какво трябва да ми направи впечатление. Че се дзвера 5 минути ама освен това, че я няма меркел друго не ми прави впечатление.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Демек,демокрация е,имаме свобода на словото,НО,а някой е посмял да се усъмни в истинноста на пропагандата,и директно у кауша за назидание...Китайците си имат "The Great Firewall",а в ЕС ще имаме "The Great Prisonwall".Излиза,че единственото по-лошо от дивия комунизъм,е северно-атлантическия "демократичен" капитализъм.Разлика има само в едно:Комунизма защитава семейството и семейните ценности,а капитализма-педерастията и моралната деградация...

Комунизмът защитава,,, какво каза, баси болния комсомолец,,, шо пишете глупости без да се замисляте
Именно заради комунизъма сме на това диридже в моменто,,, мори е мементо вивари
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Разлика има само в едно:Комунизма защитава семейството и семейните ценности
По-голяма глупост то това не можа ли да напишеш? И как по-точно комунизма защитава семейството, с разводи ли?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

По-голяма глупост то това не можа ли да напишеш? И как по-точно комунизма защитава семейството, с разводи ли?
Като не разрешава гей паради,не разрешава по телевизията да се изявяват азисовци и кончити и т.н.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Като не разрешава гей паради,не разрешава по телевизията да се изявяват азисовци и кончити и т.н.
Всичките неща какво общо имат със семейството? А и те са съвременни явления. Все едно 70-те всеки е имал телевизор и кабелна. Точно комунизмът нанася първият удар на традиционното семейство, налага модела с 2 деца, еманципира жените, има бум на разводите, бум на извънбрачните връзки и прочее.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Всичките неща какво общо имат със семейството? А и те са съвременни явления. Все едно 70-те всеки е имал телевизор и кабелна. Точно комунизмът нанася първият удар на традиционното семейство, налага модела с 2 деца, еманципира жените, има бум на разводите, бум на извънбрачните връзки и прочее.
Интересно ми е,има ли някъде статистика на процента разводи от 1960г. до 1990г. и от 1990г до 2014г.?Защото nowadays всеки втори или трети брак се разпада до 10-тата или 15-тата година(голяма част даже до 5-тата).
Допълвам инфото с 2 статии:
http://www.bgdemography.eu/index.ph...kato-predpostavka-za-demografskata-katastrofa
http://www.monitor.bg/article?id=382209
 
Последно редактирано:
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

И все пак - аз лично не разбрах. Как комунизма защитава семейството?

Колкото до броя на разводите през комунизма в Б-я - личното ми мнение е, че тогава хората твърде много са се притеснявали, какво ще каже комшията, третия братовчед, и лелката на пазара, ако разбере, че си се развел. И за това са предпочитали да живеят заедно (единия на вилата, другия в апартамента), но пък в семейна идилия и граждански брак.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Нещо да ви прави впечатление?

photo_huge_3843.jpg

Изрязали са дъщерята на Хитлер. :lol:
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Интересно ми е,има ли някъде статистика на процента разводи от 1960г. до 1990г. и от 1990г до 2014г.?Защото nowadays всеки втори или трети брак се разпада до 10-тата или 15-тата година(голяма част даже до 5-тата).
Допълвам инфото с 2 статии:
http://www.bgdemography.eu/index.ph...kato-predpostavka-za-demografskata-katastrofa
http://www.monitor.bg/article?id=382209
Либералната демокрация е естествено продължение на комунизма. По-добре гледай статистиките до 44-та и след това. Комунистите смятат брака и семейството за буржоазна отживелица, която трябва да се премахне. Много от съвременните процеси, включително и свободната любов, са пропагандирани от Ленин и Троцки 20-те години на миналия век в СССР.

Еросът на революцията или другото име на разврата

Чети.
 
От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Либералната демокрация е естествено продължение на комунизма. По-добре гледай статистиките до 44-та и след това.
За периода от 1878 г. до 1944г. има три големи войни,а преди тях-робство,няма как да са хубави тези статистики.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Нещо не ти разбирам тезата. Най-добре спри да пишеш глупости.
 
От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Либералната демокрация е естествено продължение на комунизма. По-добре гледай статистиките до 44-та и след това. Комунистите смятат брака и семейството за буржоазна отживелица, която трябва да се премахне. Много от съвременните процеси, включително и свободната любов, са пропагандирани от Ленин и Троцки 20-те години на миналия век в СССР.

Еросът на революцията или другото име на разврата

Чети.
Нещо не ти разбирам тезата. Най-добре спри да пишеш глупости.

Ами то и аз твоята.Педерастия е имало от време оно.Просто комунягите не са я демонстрирали,толерирали и насърчавали,както го правят сега.Относно браковете и разводите,при наличието на 2 световни и една освободителна война в рамките на 60-70 години,няма как да се направи реална статистика.
А и темата е за друго и се връщам към нея.Интересно ми е: Знаят ли евреите чия дъщеря е Ангелинка,че са я резнали от снимките?!.. :)
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Тезата ми е, че комунизмът не защитава семейството, а го смята за отживелица и работи по неговото премахване.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Тезата ми е, че комунизмът не защитава семейството, а го смята за отживелица и работи по неговото премахване.

Може и така да е, но има други приоритети в обикновенния човек, има други ценности, това пък от своя страна помага на брака
 
От: От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Либералната демокрация е естествено продължение на комунизма. По-добре гледай статистиките до 44-та и след това. Комунистите смятат брака и семейството за буржоазна отживелица, която трябва да се премахне. Много от съвременните процеси, включително и свободната любов, са пропагандирани от Ленин и Троцки 20-те години на миналия век в СССР.

Еросът на революцията или другото име на разврата

Чети.

Хаха мерси за статията, посмях се малко. Между другото то и до ден днешен е нещо подобно там!
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Да обидиш негър е расизъм.Да обидиш евреин е антисемитизъм.Да обидиш 1,5 млрд. мюсюлмани е свобода на словото...
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Попаднах на още една статия която потвърждава моето мнение, че

Even if I am wrong, one thing is for sure — to bring an end to this — we've got to do something differently, because what we are doing now — isn’t working.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

По-голяма глупост то това не можа ли да напишеш? И как по-точно комунизма защитава семейството, с разводи ли?
Ами как жените си пазят мъжете, да не се разведат? Ето и отговора (май имаше и други, ама не помня):
англичанчака с наследство, французойката с кокетство, германката с угощение, испанката с отмъщение, италианката с грация, българката - с партийната организация
Още ли считаш че не социализма не защитава семейните ценности? :) :) :)
 
Последно редактирано:
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ами как жените си пазят мъжете, да не се разведат? Ето и отговора (май имаше и други, ама не помня):
англичанчака с наследство, французойката с кокетство, германката с угощение, испанката с отмъщение, италианката с грация, българката - с партийната организация
Още ли считаш че не социализма не защитава семейните ценности? :) :) :)

Хехе, мяза ми на виц от "работническо дело", да не си колекционер на стари вестници
 

Горе