Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

От: От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Гарантирано не е блъф - WP си е. Ето още един жокер - в HTTP Header-а все още не съм махнал следите от WP Super Cache:
http://web-sniffer.net/

Аз също не мога да открия, че е WP, даже съм склонен да вярвам на това и аз:
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

/y16-wp/not_found

на страницата за грешка се вижда че е wp. Би ли споделил с всички нас как и ние да замаскираме wp сайт. Ако имаш времето и желанието.
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Гений си :D. Защо не постнеш един урок (стъпка по стъпка) как се прави 'невидим' WP сайт? Ще бъде полезен за начинаещи и напреднали ;)
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Благодаря за информацията, но как стигна до този адрес? Искам да те помоля да дадеш точните стъпки как от началната страница стигна до тази.
Разбира се, че ще споделя всичко, веднага щом този тест завърши.

/y16-wp/not_found

на страницата за грешка се вижда че е wp. Би ли споделил с всички нас как и ние да замаскираме wp сайт. Ако имаш времето и желанието.
 
От: От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Гений щях да съм, ако съм на 16 :)
Веднага след края на теста и настройките ще постна ръководство.

Гений си :D. Защо не постнеш един урок (стъпка по стъпка) как се прави 'невидим' WP сайт? Ще бъде полезен за начинаещи и напреднали ;)
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Благодаря за информацията, но как стигна до този адрес? Искам да те помоля да дадеш точните стъпки как от началната страница стигна до тази.
Разбира се, че ще споделя всичко, веднага щом този тест завърши.
Търсил е acybg.org/wp-admin
и му е дало това acybg.org/y16-wp/not_found
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Търсил е acybg.org/wp-admin
и му е дало това acybg.org/y16-wp/not_found

Да, същото ми показа и на мен вчера, когато търсих с блокнатите линкове в робот файла. Иначе, друг вариант няма как да се стигне до този извод.
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Ами той отговора е в първия пост "статичен сайт"..
Генерирате WP с някаква програма по избор да е статичен, т.е. в html формат и махате всички връзки или създавате други работещи, за да свърза тези страници..
Все едно да свалите чужд сайт на своя комп под хтмл с вътрешните страници и с търсене по думи да преровите страниците и да ги нагодите.. След като е статичен, логин формата е излишна реално.. Панела не знам как ще работи ..
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Да, точно това е направил и излиза накрая издайническия линк... сега ще го боря и него.

Търсил е acybg.org/wp-admin
и му е дало това acybg.org/y16-wp/not_found
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Идеята е сайта да си е динамичен, лесен за обновяване и с всички предимства на WP, но въпреки това външно да прилича на статичен. Иначе има един plugin, който генерира статично копие на сайта, като напълно скъсва връзката с административната част, но е доста суров.

Ами той отговора е в първия пост "статичен сайт"..
Генерирате WP с някаква програма по избор да е статичен, т.е. в html формат и махате всички връзки или създавате други работещи, за да свърза тези страници..
Все едно да свалите чужд сайт на своя комп под хтмл с вътрешните страници и с търсене по думи да преровите страниците и да ги нагодите.. След като е статичен, логин формата е излишна реално.. Панела не знам как ще работи ..
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Махни тая усмивчица, че издава мънинко.. http://www.acybg.org/y16-wp/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif и където я изобразява.. смени й пътя
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Точно попадение, благодаря :) Усмивката е премахната изцяло като заместване и не би трябвало да се появява.

Махни тая усмивчица, че издава мънинко.. http://www.acybg.org/y16-wp/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif и където я изобразява.. смени й пътя
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Проблема с разпъването на адрес http://www.acybg.org/wp-admin/ до истинската под-папка с издайническо име е решен :) Други наблюдения?
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Малко козметичен проблем.. Дай на логото линк не към същата страница, на която се намираме, а към началната ;)
И направо може да пренасочва ауто към началната след 10 секунди примерно, при неоткрито съдържание..
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Все пак не мога да разбера идеята като цяло.. Само да скриеш, че е WP.. Ми то тогава вземи наред да криеш и останалите.. Coppermine Photo Gallery примерно.. Не съм убеден, че може да се предпазиш от всичко.. Всички системи имат нужда от подръжка и обновяване.. Колкото са повече, толкова повече работа, а когато са модифицирани в повече.. Не ми се мисли :D То ако желаят да те хакнат, няма да е от основния сайт, а пък да го съборят за някой друг час си е детска играчка.. Но щом ти се занимава :)
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

И аз не хващам идеята.
Има 1000000000 други цмс-а които без тази гимнастика щяха да ти свършат работа
 
От: Тествам един CMS, някой специалист да погледне сайта за очевидни дупки?

Това с логото е bug свързан с многоезичието, който още не съм оправил :) А за неоткритото съдържание още не съм решил какво поведение да има.

Малко козметичен проблем.. Дай на логото линк не към същата страница, на която се намираме, а към началната ;)
И направо може да пренасочва ауто към началната след 10 секунди примерно, при неоткрито съдържание..
 

Горе