Технически преглед

Re: От: Технически преглед

Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава — Атанас Буров

Приемам забележката, но тук става по-скоро дума за нехайство. 30лв. на година за моята барака няма как да ме ужилят по никакъв начин. Просто ми се иска да си спестя сега всичките бягания и главоболия, затова искам да мина тънко не толкова с парите, колкото с процедурите...

Мерси на тези, които се отзоваха. Другата седмица ще пиша какво е развитието ;)
 
От: Re: От: Технически преглед

Приемам забележката, но тук става по-скоро дума за нехайство. 30лв. на година за моята барака няма как да ме ужилят по никакъв начин. Просто ми се иска да си спестя сега всичките бягания и главоболия, затова искам да мина тънко не толкова с парите, колкото с процедурите...

Мерси на тези, които се отзоваха. Другата седмица ще пиша какво е развитието ;)

Ако си прочел всички писали по темата би трябвало да си видял моя съвет как с най-малкото разходване на време и парички можеш да излезеш от ситуацията.
 
От: Технически преглед

Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава — Атанас Буров
И къде отиват тия данъци? Милион - два комисионна на Хидроинженера, помощи за многодетни майки, неработеща администрация... И квото остане - се краде!
 

Горе