Технологичният процес по преместването ще започне в 21:00

zoomaniak

Well-Known Member
Новата хостинг платформа включва:

- ALL SSD оборудване - цялата информация - файлове, пощи, бази данни ще се разполагат на ALL SSD дискове;
- Два независими интернет доставчика с динамично рутиране на трафика;
- Защита от DDoS атаки, приложена на цялата инфраструктура;
- Система за сигурност SH Prоtect на няколко нива, която ще пази Вашите сайтове и пощи от опити за злонамерени действия;
- Нов, по-лесен и съвременен панел за управление на хостинг акаунта - cPanel;
- Специално създадените от нас инструменти в контролния панел cPanel, с които да управлявате Вашата услуга много по-лесно и удобно;
- Преминаване към най-новата версия на уеб сървъра - Apache 2.4;
- Поддържат се най-нови версии на PHP - 5.6, 7.0, 7.1 и 7.2;
- Поддържа се нова версия на бази данни - MySQL 5.5;
- Преминаване към по-нова операционна система;
- По-високо ниво на сигурност при работа с криптирана връзка (обновени SSL библиотеки).

Повече за предимствата на ALL SSD технологията можете да прочетете в нашата статия: https://help.superhosting.bg/ssd-for-fast-web-site.html.
 
@Blinky - ще ги мачкаме ли тези параметри воеводо :)
 
О нееееееее пак ерори, пак офлайн, пак забивания. Аз се чудя защо от няколко часа имам проблем със запазването на промени по клиентски сайтове на суперхостинг :mad:
Е кое му е новото на "Поддържа се нова версия на бази данни - MySQL 5.5; "
Това кой хостинг е?
не си прочел ....долу пише суперхостинг...
 
Всеки фидбек е важен? :)

Голо вода са - има един сайт - не е 100% мой и не ми дават да го местя :) но заради тези "новости" сайта има загуба на информация.

И не си признават - гадините :) липсват ми около 30 обработени поръчки и сега се дублират и нови продукти качвахме - тъпотия.
 
Как така се е загубила информацията? В смисъл била ли е там някога и най-важното, ако е била, премахвана ли е или редактирана? Обновяването на някои сървърни приложения, добавянето на нови и вдигане / подобряване на ресурсите не би трябвало да предизвикват загуба на данни.
 
Как така се е загубила информацията? В смисъл била ли е там някога и най-важното, ако е била, премахвана ли е или редактирана? Обновяването на някои сървърни приложения, добавянето на нови и вдигане / подобряване на ресурсите не би трябвало да предизвикват загуба на данни.

Предполагам нещо се е омазало или някой го е омазал и са върнали Бекъп от Четвъртък миналата седмица. 3 дни липсваха от сайта... но не стана нищо фатално. Само нерви............
 
Предполагам нещо се е омазало или някой го е омазал и са върнали Бекъп от Четвъртък миналата седмица. 3 дни липсваха от сайта... но не стана нищо фатално. Само нерви............
Аха, това не знам дали е ОК.
 
Хич не е ОК, даже. Сучва се, ама не е ОК.
@zoomaniak може би няма да е лошо да си правиш/правите и отделен бекъп. Vultr имат едни VPS-и за по $2.50, които са идеални за подобни неща.
 
Аха, това не знам дали е ОК.
Не е ок, но им е редовен номер. Омръзна ми от тях, ама хората като не разбират отиват при ''гоУемците'', не че другите ни хостинг доставчици са супер, но са по-добре от суперхостинг по мое мнение от опита си.
 

Горе