Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Един нагоре с 1-ца и два надолу с двойка
Не съм се справил добре между двата ъпдейта май
 
От: Тече ПР ъпдейт

eee :) мъж го искам, сега го искам :)
До топ 100 - Rankerizer - най бърз и удобен
Нагоре - Free Monitor for Google

Това ползвам аз и съм доволен.
А от гледна точка на казаното по горе - почти не ползвам FMfG
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен 1 > 0 и три други сайта 1 > 2 ...всичко друго стой на място.
В серпа има леко разместване според очакванията ми.
Кажете някой фрее онлайн или ПС инструмент за проверка в Серпа но да проверява до 500. Използвам сега Free Monitor for Googleно след четири проверки до 500 и вече не ми дава да чеквам, чак на другият ден отново. Имам няколко нови сайта който са на 350 позиция и искам да виждам на къде вървят.
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=39173
Serpfox и Serpscan мисля че са до топ 500 или 1000.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Кога се очаква, новия казвайте, че пак го чакам като топъл хляб. :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Началото на м. май.

:( Няма да ме зарадва за чрд. сърдит съм му на гуглю.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ахам, точно тогава ще е... началото на май, очаквам доста сериозен номер да придобият два от сайтовете ни. За единия очакваме 5-ца, а за другия минимум 6... но тайничко се надяваме и за 7-ца... а дано де. Ще изкарат добри пари ако очакванията ни се сбъднат. До сега поне, винаги сме успявали да познаем точния ПР, дано и сега да е така. :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Някой да е ползвал този тул за PR prediction? Ако никой няма наблюдения, ще засека няколко сайта и да видя с какъв процент познават при следващия ъпдейт през Май
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ахам, точно тогава ще е... началото на май, очаквам доста сериозен номер да придобият два от сайтовете ни. За единия очакваме 5-ца, а за другия минимум 6... но тайничко се надяваме и за 7-ца... а дано де. Ще изкарат добри пари ако очакванията ни се сбъднат. До сега поне, винаги сме успявали да познаем точния ПР, дано и сега да е така. :)

Аз поне 10 чекам за един. :D Само да мине и ще се похваля, ако не ми даде ще събера два по 5 и пак 10 ще имам. :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Тръгнал е, за изборите. Въпреки, че през мен още не е минал. :D

Успех на всички. :beer:
 
От: Тече ПР ъпдейт

Аз поне 10 чекам за един. :D Само да мине и ще се похваля, ако не ми даде ще събера два по 5 и пак 10 ще имам. :)

От всичките поддомейни май и аз ще набарам десетка. :D
 
От: Тече ПР ъпдейт

Абе да има развитие, иначе аз го усетих по един от конкурентните сайтове, topigri.bg беше с 4 сега е 5. :)

От всичките поддомейни май и аз ще набарам десетка. :D
 
Време си му е :)

Според графиката отдолу е на всеки три месеца в първите 10 дни от месеца. Вече даже позакъснява ;)

prupdates_last_2_years.png
 
От: Тече ПР ъпдейт

Нищо не се чува за PR ъпдейт, при някой да има развитие? На доста места го дават, че ще бъде чак другия месец..
 
От: Тече ПР ъпдейт

И при мен няма промяна.
 
От: Re: Тече ПР ъпдейт

Дано да си прав, явно аз съм се или объркал онзи ден или е имало някакъв много малък. :)

Но тези дни трябва да почне!
 

Горе