Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

Тествах този туул за прогнозирането...Той много оптимистично настроен, бре! Всичко каквото му дадох все +1 ПР вади.
Иначе към момента при мен никъде, нищо не шава и не дава признаци за промени.
 
От: Тече ПР ъпдейт

На мен ми дава от 1 на 3 да качи. Дай боже.. ще видим :D
 
От: Re: Тече ПР ъпдейт

Време си му е :)

Според графиката отдолу е на всеки три месеца в първите 10 дни от месеца. Вече даже позакъснява ;)

prupdates_last_2_years.png

Само да не вземе хептем да не дойде в следващите 9 месеца, че ще се чудим кой е таткото...
 
От: Тече ПР ъпдейт

къде го видяхте да тръгва? ник'ви промени при мен все още.
 
От: Re: Тече ПР ъпдейт

Дай едно линкче на туул-а ти. Този път го слагам в любими, че ми писна на всеки ъпдейт да търся по 15 минути...

И аз последния път много време го търсих: http://wms-tools.com/prchanges/
:)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Много е важно сега, да внимаваме със поставянето на линкове. Точно след ПР ъпдейта ще има пингвин и който се е полакумил ще плаща.
 
Абе не знам, ама наскоро купих един сайт с як PR и в момента се обновяват DNS-ите и сайта го няма. Голям та**к :lol: Една маса пари и сега ако мине и го занули ще е голям купон.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Абе къде го гледате това чудо? :)

На мен ми дава от 1 на 3 да качи. Дай боже.. ще видим :D
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

uni, дори си отговорил веднага след колегата. :p
Някой да е ползвал този тул за PR prediction? Ако никой няма наблюдения, ще засека няколко сайта и да видя с какъв процент познават при следващия ъпдейт през Май

P.S. Tool-а наистина е много оптимистичен, на всичко, което проверих дава +1, а на някои и по + повече. Обаче PR Update не съм видял никъде все още.
 
Последно редактирано:
От: От: Тече ПР ъпдейт

uni, дори си отговорил веднага след колегата. :p


P.S. Tool-а наистина е много оптимистичен, на всичко, което проверих дава +1, а на някои и по + повече. Обаче PR Update не съм видял никъде все още.

Аз вече видях две оплаквания.
Един пич е паднал от 4 на 0, а друг от 6 на 3. И двамата са получили съобщения за ненатурални линкове.

При мен още няма промяна.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Засега няма разлика, нито в БГ, нито в УК и US.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Днес, е старта като гледам до няколко дни ще си проличи и ще започнем да се хвалим или оплакваме. :)
 
От: От: Тече ПР ъпдейт

Един пич е паднал от 4 на 0, а друг от 6 на 3. И двамата са получили съобщения за ненатурални линкове.

Какви са тези съобщения? Къде се получават? Кой ги праща?
 

Горе