Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

За мене само хубави новини..

ууу.. игрите са ми са вдигнали на PR 3 кеф ;d


П.С. Някой знае ли туул, с който мога да си чекна ВСИЧКИ вътрешни страници на сайтовете?
 
От: Тече ПР ъпдейт

П.С. Някой знае ли туул, с който мога да си чекна ВСИЧКИ вътрешни страници на сайтовете?

Програмката се казва Parameter. Ето, колегата над теб добре го е обяснил в блога си: http://coffebreak.info/polezno/kak-da-proverim-pr-na-vatreshnite-stranici/ . Има и линк откъдето да си я дръпнеш
 
От: Тече ПР ъпдейт

E такова нещо не бях виждал - нов сайт, прави по 7-8 посещения на ден от Гугъл, с няколко слаби линка от директории - ПР4.
И всичко е май заради ФБ страницата, че има няколко к фенове, доста активни.
 
От: Тече ПР ъпдейт

patametur в момента ги дава както са си били но примерно cekpr.com ги дава n/a
 
От: Тече ПР ъпдейт

при мен доволно, при положение, че нямам време напоследък да пиша повече от веднъж на 5 дена, ПР ми се върна на 2ка, както беше едно време, след като ме бяха орязали на единица
 
От: Тече ПР ъпдейт

някой да даде тоол където мога да видя какъв е пейджранка ?cekpr.com не работи..параметъра ги показва но незнам дали със ъпдеита
 
От: Тече ПР ъпдейт

Аз ли нещо не правя как-то трябва не знам... при клиентите всичко е точно, раздавам акъли наляво и надясно, а моите основни сайтове си седят с ПР2 ъпдейт след ъпдейт... дори един мой грозен изоставен сателит има ПР 3.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Cekpr- то и Parameter-a си работят нормално при мен, но като цяло Пр ъпдейта не е на добре.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Аз ли нещо не правя как-то трябва не знам... при клиентите всичко е точно, раздавам акъли наляво и надясно, а моите основни сайтове си седят с ПР2 ъпдейт след ъпдейт... дори един мой грозен изоставен сателит има ПР 3.

Да не блекхетиш нещо? :) Аз забелязвам, че там където съм хитрял не хваща хубав ПР, пък тия по-quality нещата ги е вдигнало леко.
 
От: Тече ПР ъпдейт

бе ХРумер и Скрейпбокс не съм ползвал, само статии и вечни линкове. Обаче сайтовете са с история, в смисъл - през годините може да им се е случило какво ли не, включително и да са били санкционирани.
Но послендите 2 години всичко е префектно - хубави линкове които "не мигат" - не са под наем, статии, Wordpress, само уникален контент, 100% индексация. И ПР2 forever :cry: като двойкаджия хахаха
 
От: Тече ПР ъпдейт

Незнам да не са въвели и панда историите в ПР-а. Щото ми е много интересно за това пр4, дето споменах.
4 линка от разни мега умрели директории, от гугъл 7-8 посещения дневно. Домейн на 4 месеца. Текст има по няколко изречения на страница... Никаква логика с това, дето сме слушали досега за ПР-а - да хване 4...

В същото време другите показатели са доста добри - time on site, pages per visit, likes, bounce rate...
Освен това да е натежало, друго незнам какво...
 
От: Тече ПР ъпдейт

друго незнам какво...

Може да е от тематиката или вътрешни фактори - някои тематики автоматично получават по много. Ама е желателно да не са свързани с печалба. История, образование, някои други слаборазвити тематики.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Може да е от тематиката или вътрешни фактори - някои тематики автоматично получават по много. Ама е желателно да не са свързани с печалба. История, образование, някои други слаборазвити тематики.

Па с печалба е свързано :) магазинче е, даже в аналитикса съм му цъкнал че е ecommerce.
Странна работа... Ще видим ако има коригиращ ъпдейт, дали ще го свали, че предния път така свали няколко.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Повечето ми са с по едно нагоре, само новата ми социална мрежа younotepad.com гепи за един месец PR3.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Заебвам сео-то.
Докато само бях нацвъкал страниците и нищо не бях правил, имах ПР 2. Само с два линка от форумни подписи (ПР3). От един месец чета и прилагам прочетеното, без да ползвам "автоматични добавяния в 500 сайта", например. Изчистих повечето страници от излишен код. Вкарах div+css на заглавната страница, че бяха две таблици една в друга. Оправих тайтъли, тагове, дескрипшъни и прочие, валидирах. Директории, социалки...
Резултат - ПР 1. Вътрешни страници ПР1. Като една куца страница с две снимки само, без текст, има ПР1.
Празния ми форум, дето още няма месец, е с ПР2.

PaRaMeter работи, но не виждам смисъл от нея. В Хром има повече от достатъчно приложения, които, само като се покаже страницата, могат да кажат кога е бил последния мензис на администратора , например. Напълно автоматично.
 
Последно редактирано:
Re: От: Тече ПР ъпдейт

E такова нещо не бях виждал - нов сайт, прави по 7-8 посещения на ден от Гугъл, с няколко слаби линка от директории - ПР4.
И всичко е май заради ФБ страницата, че има няколко к фенове, доста активни.
Подобна ми е ситуацията. Сайт на 2 седмици...с 2-3 уникални статии(все още го пълня) и под 10 посещения на ден = ПР 3!!! Нямам никакво off page SEO, обикновено чакам поне месец и чак тогава... Но честно казано статиите ми са много качествени, 800+ думи и on page seo-то ми е добро. Направил съм фейс и туитър, но нито имам фенове нито лайкове - рано ми е още. Трябва да отбележа, че обърнах много внимание на оптимизацията - лесна ползваемост и бързо зареждане. От всички test performance сайтове обирам много високи точки. И дизайнът е приятен.

Радостен съм също, че от останалите ми сайтове не съм загубил никакъв PR, даже още един друг сайт съм вдигнал.

Не мога да си обясня обаче ситуацията с новият сайт...възможно ли е занапред on-page seo-то да е ключово?
 

Горе