Тече ПР ъпдейт

От: Тече ПР ъпдейт

да, вероятно ще коригират "раздаването" :)

2 сайта от 1 на 2 (ок, това да кажем нормално)
4 сайта (и то нови на месец-месец и половина) от 0 на 3 (това хич не си е нормално)...
 
От: Тече ПР ъпдейт

При мен същата работа, сателитни сайтове на 1 месец са вече с PR2, няколко сайта без никакъв линк билдинг от 0 направо на 3, единия от които е на 1 месец. Съмнявам се да остане така.
 
От: Тече ПР ъпдейт

На мен ми го махнаха от сайтовете и са с 0, че съм бил продавал линкове, така че ми е все едно за тоя PR :)
 
От: Тече ПР ъпдейт

Корекция ще има. Много странни раздвижвания има пак при мен (от 0 на 5 ?!?!?) и останалите са изяли по -1 и -2. Нещо не е наред пак. Някой се е напил и е объркал нещо :).
 
От: Тече ПР ъпдейт

Имам един въпрос - защо понякога има разлика в пейдж ранка на един и същи сайт, в зависимост от това дали е измерен чрез Гугъл тулбара в браузера или чрез PR checker tool. В единия случай имам PR 1, а в другия PR 3. Каква може да е причината за това?
 
От: Тече ПР ъпдейт

Имам един въпрос - защо понякога има разлика в пейдж ранка на един и същи сайт, в зависимост от това дали е измерен чрез Гугъл тулбара в браузера или чрез PR checker tool. В единия случай имам PR 1, а в другия PR 3. Каква може да е причината за това?

Зависи кой ти е "чрез PR checker tool"-а. Има някой дето показват неща които нямат нищо общо с реалността.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Е чудесно точно него чаках.

Доволно добре от ПР 0 на 4 :)
 
Много съм щастлива за едно блогче със собствен домейн, което имам! Вече си има 1 пейджранкче без почти никакви промоции и реклами (да не кажа никакви) То е моето слънчице - непрофесионално... иначе... окей е другото
 
От: Тече ПР ъпдейт

За сайтчето от подписа (на месец и нещо) от 0 на 5. Едногодишен сайт от 3 на 5. И за един имам понижение от 4 на 3.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ползвам този уебсайт: www.prchecker.info , който мисля, че е един от най-популярните. Въпреки това пейдж ранкът, който той ми показва, се разминава с две степени от този, който ми дава Гугъл тулбара в браузера. Не мога да разбера на какво се дължи разликата.


Зависи кой ти е "чрез PR checker tool"-а. Има някой дето показват неща които нямат нищо общо с реалността.
 
От: Тече ПР ъпдейт

Ами сега проверих и двата сайта, които си дал - резултатът е същият, пак има разминаване. Всички тези сайтове за проверка ми показват PR3, докато Гугъл тулбара ми показва PR1. Явно несъвършенствата са в тулбара.

Ето какво намерих за него в Уикипедия: " ‘Toolbar’ PageRank is different from Google PageRank because the PageRank displayed in the toolbar is not 100% reflective of the way Google judges the value of a website." и "The Google Toolbar's PageRank is updated infrequently, so often shows out of date values. The last confirmed update was 27 June 2011, however, there was previously no confirmed update for more than a year."

Някой друг забелязал ли е подобно разминаване на PR на своите сайтове?


petlv..значи толкова и е добър за проверка ..аз ползвам http://www.rankchecker.com/pagerank-checker/ или cekpr.com или в наи лошия случай апито на гугъл.
 

Горе