Те така се изкарват пари от адсенс...

От: От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Никой няма да ти доказва нищо, банват сайта или акаунта и толкоз. Това си е 100% насърчаване на кликане...

Тука повечето сме създатели на страници, пусни си тема в пазара, като упоменеш бюджет, функционалности и всичко което искаш да има по страницата. Колкото повече информация дадеш, толкова шансовете някой да ти обърне внимание стават по-големи. Разбира се и бюджета, който си заделил е от значение...

хмм...:( аз съм малко новичък, ама някак ми изглежда, че юридически нещо не пасва на това което видях на сайта - няма нито компенсации, нито картинки до реклама, ако не бъркам. аниуей.
никои не отговори на моя въпрос за уебмастър? :(моля, препоръчайте добър създател на страници, ако познавате такъв.


@biaaro - като го баннат ще се научи да чете TOS.
icon_arrow.gif


Младите вебмастери се раждат научени и не им е нужно да четат нищо... :) Те знаят всичко! Даже и като ги нарита някой пак спорят, че те са прави, защото знаят...
 
Последно редактирано:
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

С Google трябва да се внимава много, защото нямат конкуренция, освен ако не продаваш директно банери, а това е трудно. Това е, с такива мизерни трикчета никой не е забогатял. Колко ще изкара тоя калъф от тази хитринка, 1-2-10 лв? Смешно е просто, можеш да накараш хората да кликнат и по друг начин. Спомням си, че имаше специална тема за разположението на рекламите и как да се увеличи кликаемостта - това е начина - трафик, дизайн и правилно разположение на банерите.
 
Последно редактирано:

Горе