Те така се изкарват пари от адсенс...

От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Доста малоумно :shock::oops:
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

ахахаха той се едно си каза "моля, не кликвайте" :D
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Шедьоръв. :) Приличат ми на сайтовете на един стар потребител тук. Жалко, че го няма, мъчно ми е за него много и не го казвам с надсмешка - ДеанМарковски - забравих ника му. Беше силен. Та на това ми напомня този сайт. :)
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

той човека си е написал още в домейна. Умен е, не е казал, че е дизайнер :). Може за неговите възможности това да е много яко :)
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Куотчето в първия пост ме навежда на мисълта че е от друг форум.
Ако този форум е 'другият' форум, значи вече са го репортнали към 12-15 пъти.
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Няма нужда някой да го репортва, защото адсенс бота ги хваща на автоматик тея работи, още повече, че има и енг версия. Дефакто той сам се е репортнал...
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Разните му там автоматик работки не освобождават интернет полицаите от гражданския им дълг!
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Куотчето в първия пост ме навежда на мисълта че е от друг форум.
Ако този форум е 'другият' форум, значи вече са го репортнали към 12-15 пъти.

Не щях да му давам линк на галфон. Видях го в новите на Гювеча и тва с адсенс веднага ми се наби на очи.
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Не щях да му давам линк на галфон. Видях го в новите на Гювеча и тва с адсенс веднага ми се наби на очи.
В новините на Гъвеча ли? :) Ама като сериозна новина или нещо, с което си правят дена по-добър. :)

Като цяло мисля, че няма да се задържи много много с този адсенс и като начало ще му баннат само сайта, но ако е такова и портфолиото няма да се изненадам, че и акаунта ще олети.
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

В новините на Гъвеча ли? :) Ама като сериозна новина или нещо, с което си правят дена по-добър. :)

Като цяло мисля, че няма да се задържи много много с този адсенс и като начало ще му баннат само сайта, но ако е такова и портфолиото няма да се изненадам, че и акаунта ще олети.

Не бе, сега като си добавиш сайт нали излизат най-новите на началната страница. Не е било новина или нещо по-специално.
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

:) в гювеча, а? че какво е нарушил? не видях да предлага поощрения за кликове? поне на бг страниците де...
между другото търся си човек, който да ми направи подобен адсенс сайт. ще съм благодарен на някоя и друга идея или контакт...:0):wink:
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Не е важно какво е нарушил.
Важното е че пари така няма да изкара.
Дори няма да му стигнат да си покрие изгубеното в планиране на 'тактиката' време.

То ако тъй ставаше, аз досеа да съм Адсенс милионер и аз... :mrgreen: .
Щот има къде-къде по-хитри начини да изкараш много кликаж.
Даже сега ако седна ще направя сайт (е ще трябва да помисля няколко часа де..), в който поне 1 от всеки 5 посетителя ще кликне, и то без голяма вероятност гугъл да го резне.
Ама не ме бива особено в докарването на трафик.
И като цяло възвръщаемостта (профит/(време+труд)) не ме устройва.
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Ако го промени на " Съжалете ме, 8-ми клас съм и имам нужда от джобни" - ще има по-голяма успеваемост.
 
От: От: Те така се изкарват пари от адсенс...

това го видях, ама не ми изглежда много поощрително... поне никъде не казва за кинти насреща...:)
 
От: От: Те така се изкарват пари от адсенс...

това го видях, ама не ми изглежда много поощрително... поне никъде не казва за кинти насреща...:)

Защо ме караш да си губя времето да ти търся цитати...

Издателите нямат право да искат от други лица да кликват върху показваните от тях реклами, нито да използват методи за измамно внедряване, за да получават кликвания. Това включва, но не само, предлагане на възнаграждение на потребителите за преглеждане на рекламите или извършване на търсения, обещания за генериране на приходи за трети страни като компенсация за подобни дейности, поставяне на изображения до отделни реклами.
 
От: От: Те така се изкарват пари от адсенс...

Издателите нямат право да искат от други лица да кликват върху показваните от тях реклами, нито да използват методи за измамно внедряване, за да получават кликвания. Това включва, но не само, предлагане на възнаграждение на потребителите за преглеждане на рекламите или извършване на търсения, обещания за генериране на приходи за трети страни като компенсация за подобни дейности, поставяне на изображения до отделни реклами.

хмм...:( аз съм малко новичък, ама някак ми изглежда, че юридически нещо не пасва на това което видях на сайта - няма нито компенсации, нито картинки до реклама, ако не бъркам. аниуей.
никои не отговори на моя въпрос за уебмастър? :(моля, препоръчайте добър създател на страници, ако познавате такъв.
 
От: Те така се изкарват пари от адсенс...

@biaaro - като го баннат ще се научи да чете TOS.:arrow:
 

Горе