Това вече е прекалено

radeff

Member
Не съм расист, нямам нищо против тези хора, но ПО-ДЯВОЛИТЕ какво искат? Имат равни права с българите, могат да гласуват, могат да учат, да работят и какво ли не още. Равноправни членове на РБ! Но НЕЕЕЕЕ, глупавите фанатици искат власт, искат да не съществува българската кръв. Искат да ни мачкат, да ни заличат, защо? Защото сме мекушави и се огъваме при мириса на пари и власт. Скоро време и това ще стане, съдейки по фактите. НАГЛОСТ, ФАНАТИЗЪМ
 
Това е малко старо, според последните слухове днес са я учредили в циганската махала на гр. Свищов. http://dnes.dir.bg/news.php?id=6145509.

Тези хора конкретно едва ли искат нещо, те са някакви платени дебили. Плаща им се, за да мътят водата ...
 
От: Това вече е прекалено

Явно това съм имал предвид, но просто гледах новините и цъкнах първата статия имаща нещо общо със случая. Но все пак, наглост :mad:
 
От: Това вече е прекалено

Мда те по османско време са искали да ни заличат като народ когато са клали на ред българи и са затривали цели села населени с българи.
Наскоро бях чел в някакъв сайт някакво проучване на някаква международна организация(ако не се лъжа де) в което пишеше,че балканите са застрашени от ислямизация.
 
От: Това вече е прекалено

Доколкото съм запознат, това е конституционно нарушение.
 
От: Това вече е прекалено

Това е повече от конституционно нарушение, има и нарушения на етническа основа. Странното знаете ли кое е? Че МВР-то стоеше и пазаше БЪЛГАРИТЕ да не се доближават то сборището. И онзи с ФЕСА, тръгнал да се моли на Алах насред български град. Това си е жива пропаганда и то ЯВНА, без никакъв срам и покритие!
 
От: Това вече е прекалено

Тези са дето разправят , че Търговище не е български град .:)
Учредили те , но едва ли това което са учредили ще бъде регистрирано в съда , защото наистина е противоконституционно.
 
От: Това вече е прекалено

Тези са дето разправят , че Търговище не е български град .:)

ми то е вярно това търговище не е български град .. и не само той... :)
тези няма да направят нищо имат желание ама са слаби рибки - даже и доган нема да им даде да надигнат фес :)

и изобщо ... аз съм ви казал ако искате ме слушайте ... парцалките в сака и пътя на запад...
ак осте дърти вече - изгонете децата си в тази посока :)
 
От: Това вече е прекалено

На сапун бе мизериите грозни, като не оценяват това, което им се дава и привилегиите, които получават, да го д*хат. Бих направил някоя глупост, но не ми се лежи в затвора заради цепени карабини.
 
От: Това вече е прекалено

АМОУН, прав си донякъде, но това е и причината за постоянното намаляване на българската популация. Според мен обаче е твърде късно да се правят реформи, тъй като сме затънали до гушите, затова вслушайте се в съвета на Амоун.
 
От: Това вече е прекалено

Става въпрос за две откачалки, за двама братя - ни повече, ни по-малко. Нямат нито един поддръжник нито сред циганите, нито сред турците, нито сред някой от другите етноси. Всички са против тях. Никаква партия не са учредили. В Свищов са събрали пак 50 цигани, които са се разписали срещу пари. Естествено разните му там хлапаци като radeff пак нищо не са разбрали и са тръгнали да се заканват на всички турци. Лошото е, че има и много пораснали, които се пак се държат хлапашки. Тук имаме само двама терористи, които можеха да са от всеки един етнос. Това че някой им се връзва и ходи да става публика на цирковете им си е негов проблем.
 
От: Това вече е прекалено

radeff стига писа глупости из форума бре ....какво си тръгнал да се занимаваш с политика и да коментираш партии при положение , че си непълнолетен още ..
 
Последно редактирано:
От: Това вече е прекалено

Става въпрос за две откачалки, за двама братя - ни повече, ни по-малко. Нямат нито един поддръжник нито сред циганите, нито сред турците, нито сред някой от другите етноси. Всички са против тях. Никаква партия не са учредили. В Свищов са събрали пак 50 цигани, които са се разписали срещу пари. Естествено разните му там хлапаци като radeff пак нищо не са разбрали и са тръгнали да се заканват на всички турци. Лошото е, че има и много пораснали, които се пак се държат хлапашки. Тук имаме само двама терористи, които можеха да са от всеки един етнос. Това че някой им се връзва и ходи да става публика на цирковете им си е негов проблем.

Хубаво, но не можеш да отречеш турцизацията. А и точно тези малки активисти водято до големи неща. И Доган е бил жалък активист преди.
 
radeff, много скат гледаш според мен :)
 
От: Това вече е прекалено

Не, не гледам скат. Искате да ми кажете, че не забелязвате, как българите стават все по-малко? И турците се налагат все повече?
 
забелязвам, но не мисля, че причината за това е някаква супер тайнствена турска конспирация. просто българите леко леко се изнасят на някъде. няма раждаемост и т.н. причините ги знаем всички какви са. а турците и циганите се множат и запълват празнините.
 
От: Това вече е прекалено

Не съм казал, че причината е турска конспирация, въпреки че намеренията им са ясни. Просто отбелязах, как все повече и повече градят самочувствие и в скоро време може и да няма българска нация.
 
От: Това вече е прекалено

Тази "партия" както и нейната посестрима ДПС са продукт на все още действащата Държавна сигурност

Бойко и Цецо започнаха да режат пипалата на комунистическия октопод и сега той се чуди да се трансформира ли и в каква форма?

Русофилската и Туркофилската хазарска комунистическа паплач реве както реват и техните подлоги "журналисти" като Славито и подобните на него дегенерати

Ако Бойко иска да ги довърши окончателно сега е момента с:

1. Забрана на Антибългарската партия БКП-БСП

2. Забрана на Антиконституционната партия ДПС и нейните производни

3. Приемането на Закон за декомунизацията

4. Ако предните не дадат резултат приемането на Закон за защита на държавата

NB

Не е решението да се изнесеме от този 130 годишен Руско-Турски кенеф защото точно това е целта на юдо-хазарите.

След 10 ноември 89 година държавна сигурност привикваше всички истински десиденти, даваше им международен паспорт и ги принуждаваше да напуснат България или с тях и тяхното семейство ще се случи нещо, затова в тази така наречена "държава" останаха само набедените десиденти и назначените демократи.

Те точно това целят да ги оставим на спокойствие но е време да се върнат Българите и да Ликвидират тази "държава" защото тя не е Българска и не се управлява от Българи.

PS

Пет века не ви колеха турците, защото такъв етнос турци няма както няма и такава държава тя е създадена през 1923 ако се не лъжа.

Пет века ви колеха Хазарите. Османската империя е Хазарска а не турска и Сулейман паша не е турчин а френски хазарин (евреин) с името Соломон както и 90% от управляващите тази империя
 
Последно редактирано:
Re: От: Това вече е прекалено

Не съм казал, че причината е турска конспирация, въпреки че намеренията им са ясни. Просто отбелязах, как все повече и повече градят самочувствие и в скоро време може и да няма българска нация.

да, но причината в никакъв случай няма да е в турците.
 
Re: От: Това вече е прекалено

Тази "партия" както и нейната посестрима ДПС са продукт на все още действащата Държавна сигурност

Абсолютно, от някъде им се плаща, за да ги правят тия неща. Тия две мишки къде ще тръгнат иначе така.
 

Горе