Това за мен си е некоректно

От: Това за мен си е некоректно

@emoyambol, предлагам да "ощавиш" един мой сайт, а аз ще напиша нещо като review copy.
По този начин ще успееш да защитиш твърденията си и да опровергаеш тези на недоволните, които вече са факт и едва ли ще променят мнението си за теб, но поне ще имаш някакъв шанс пред тези, които не са те пробвали.

Работил съм с теб 2 пъти и мисля, че остана доволен от мен. Но ме разбери отказвам се вече, отказах всякаква работа на всички освен на fozzy имам да му довърша два сайта да го измамя и него и приключвам.
 
От: Това за мен си е некоректно

Да. Не мога да си изкривя душата, че останах доволен, но работата не беше свързана със събмит.
Всъщност не мисля, че трябва да се отказваш от цялата работа, а просто да си вземеш малка почивка. В последствие трябва да започнеш да вземаш по-малко поръчки, които обаче да успяваш да свършиш. И аз съм правил същата грешка, че беше и наскоро, но си извлякох поука от цялата работа. Който иска много, накрая остава с празни ръце.
В организацията му е майката.
 
От: От: Това за мен си е некоректно

Работил съм с теб 2 пъти и мисля, че остана доволен от мен. Но ме разбери отказвам се вече, отказах всякаква работа на всички освен на fozzy имам да му довърша два сайта да го измамя и него и приключвам.

:D:D:D

Поръчах си 10 сайта, дадох му 8 сайта и изобщо не знам дали е събмитвал, не съм ги проверявал. Ей така на доверие ги оставих.

Имам още 2, ще гледам тези дни да му ги дам и ще ви направя един репорт тук :)
 
Лапешка работа, щял да се отказва, все го мамели. Нам кво си .... Мисли повече когато пишеш теми, лс-та и когато поемаш ангажименти и всичко ще е наред. За да не те мамят просто внимавай с кой работиш.
 
От: Това за мен си е некоректно

дайте на момчето шанс,хора сме и всеки допуска грешки


Аз мога да ви препоръчам arrow
Много е точен и взема ефтино. Отдавна не ми е събмитвал нещо, не знам дали още се занимава с това...

а относно тоя пич и аз съм го ползвал за големи поръчки (30-40 $ ) мисля си е цифра
първият път останах много доволен като ми добави окло 500 заглавия в един сайт,но при втората поръчка за събмит в соц.мрежи на енгл. се издъни като допусна сайта да се добави на български.Бях му дал описание на английски ключови думи всичко което се иска и в един момент виждам сайта в англ.мрежа с бг описание.Писах му да внимава и там където добавя ако излиза все още на бг да слага това което съм му дал.Последва блокиране в скайп без никво обяснение от негова страна.та се наложи да плащам на индиец да му свърши работата,но като бягаш от парите така става.
 
От: От: Това за мен си е некоректно

дайте на момчето шанс,хора сме и всеки допуска грешки




а относно тоя пич и аз съм го ползвал за големи поръчки (30-40 $ ) мисля си е цифра
първият път останах много доволен като ми добави окло 500 заглавия в един сайт,но при втората поръчка за събмит в соц.мрежи на енгл. се издъни като допусна сайта да се добави на български.Бях му дал описание на английски ключови думи всичко което се иска и в един момент виждам сайта в англ.мрежа с бг описание.Писах му да внимава и там където добавя ако излиза все още на бг да слага това което съм му дал.Последва блокиране в скайп без никво обяснение от негова страна.та се наложи да плащам на индиец да му свърши работата,но като бягаш от парите така става.

Възможно е, аз лично съм доволен. Бе то в крайна сметка всеки има издънки. И аз съм се дънил и то стабилно. :)
 

Горе