Това за мен си е некоректно

ReminD

Well-Known Member
Преди време получих обичайния спам на Emoyambol :
Здравей,
трябват ми пари в момента и предлагам субмит на сайтове в социални мрежи - 0.04$ / социална мрежа , 4$/100 социални мрежи. Срока за изпълнение е 1 ден за 200 социални мрежи.
Не исках да пиша специална тема, затова реших да пиша на хора, който няма да ме измамят.
Ще пиша на още някой друг, който може да му се доверя и дано някой се съгласи.
Пиши ми ако ти трябвам.
С уважение,
Емо

Имах някакви пари останали в pp и му ги пратих , като му казах ,че не бързам, може да субмитне сайта след 10-15 дни . Е хубаво , от pp са били взели някаква мижава такса , парите били малко за 100 социални мрежи , хубаво казах му да субмитне в колкото прецени .
След около 15- дни решава да влезе и ми дава много готин рипорт на 40 директории ( български ) , но бога ми , сайта ми го имаше от преди в 90 процента от директориите които ми е дал ?? Да не говорим , че ставаше въпрос за 100 социални мрежи .Ето му последното съобщение
За линк в пощата мисля, че нямаш за верификация, но провери. Преди доста време ти субмитвах сайта и немога да помня вече. Имах и доста още работа да бачкам освен твоята и ако съм направил с 5-6 сайта по-малко се извинявам.

Най-якото е , че не иска да ми даде мейл , поне да си потвърдя регистрациите по директориите ( съмнително ,защото nortrant ми прави субмит , преди 20-25 дни в същите директории ) .

За мен потребителя е некоректен , вие ако искате го използвайте , не съм за мижавите 2.15evro , да пие 2 бири , просто да внимава някой ако се набутва с повече пари при него , може да не остане доволен от услугите .
 
От: Това за мен си е некоректно

мани го тоя веднъж се излъгах да взема някаква реклама от него за фейсбука
ейй орева ми да съм прател повече щото такса му взелки ама еди кое си амаеди що си...
ама как 50 цента еди ко си
отто гава се скъса да ме спами поне 20 пъти не му отговарям грам
то бива олигофрения ама дами пищи за такси разни и за глупости
аз затова вече с пп не работя че тея па наистина се осират с техните такси
с епей ми е много по добре
 
От: Това за мен си е некоректно

И мен ме е спамил доста този на ЛС, даже на skype май ми беше писал, но не съм се занимавал. Само като го гледам какъв е и ми става ясно.

Здравей,
търся си работа тея дни, защото съм свободен в момента.
Предлагам ти субмит на сайт в социални мрежи или директории - 1 социална мрежа/ 0.05$ или 100 социални мрежи/ 5$ . Няма значение дали са български или чуждестранни социални мрежи, като към това ще ти давам репорт на свършената работа.
Незнам с какъв бюджет разполагаш в момента, но до колко $ можеш да ми осигуриш да работя за теб. Свободен съм цялата седмица, ако можеш да ми осигуриш работа в продължение на няколко дни, предлагам ти всеки ден да ти давам репорт на свършената работа в ексел в края на деня и да ми плащаш тогава. Примерно ти ще ми дадеш линк, заглавие, описание , кл. думи и тн мога примерно този сайт да го сложа в 200 социални мрежи или да ми дадеш 2 сайта да ги субмитна в 100 социални мрежи, както желаеш.
Имам добра репутация като сео субмитер, повечето хора са останали доволни от мен. Ако не желаеш подобна услуга ще те разбера!
С уважение,
Емо
 
От: Това за мен си е некоректно

Бива го значи момчето щом толкова тигри е натръшкал :)
 
От: Това за мен си е некоректно

Аз точно рових в търсачката из събмитърите, когато получих съобщението. Платих му за 10 сайта. Уж е събмитвал, но още не мога да преценя точно резултатите.
 
На мен направо една двайсетачка ми поиска. Един път преди време се прекарах да му дам събмит на 5 сайта, от тях направи 2 и половина (колко ги беше направил е друг въпрос) и то с много голямо забавяне. Накрая взе да реве, че не можел, главата го заболяла, очите му се зачервили и нам кво си. Изпроси някакви пари за свършеното и се затри.

Здравей,
ще можеш ли да ми предложиш някаква работа за 20лв , че ми трябват парите.
Предлагам ти субмит на 2 сайта в този списък http://freakmedia.eu/direktorii.php

Работата ще я свърша в 1 ден за някъде 5-6 часа. Мога да правя на ден по 5 сайта като бачкам горе долу към 10 часа. Ще ти дам репорти за субмита след като свърша работата.


Благодаря за вниманието!
 
От: Това за мен си е некоректно

Да го бутаме тоя в черния списък ? Като гледам доволни от него няма.
 
Аз съм за.
 
От: Това за мен си е некоректно

Той трябва май и в другия черен списък за спамерите да влезе.
Неколкократно съм бил спамван, дори съм се хабил да му пиша да се спре и резултат никакъв.
Адски дразни на моменти.
 
От: Това за мен си е некоректно

Вече няколко пъти ползвам notrant и момчето е съвестно и коректно, така че просто не експериментирайте с разни такива индивиди ами си бачкайте с качествените кадри. И другите сами ще си хванат гората.
 
От: Re: Това за мен си е некоректно

На мен направо една двайсетачка ми поиска. Един път преди време се прекарах да му дам събмит на 5 сайта, от тях направи 2 и половина (колко ги беше направил е друг въпрос) и то с много голямо забавяне. Накрая взе да реве, че не можел, главата го заболяла, очите му се зачервили и нам кво си. Изпроси някакви пари за свършеното и се затри.

Извинявам се, наистина така беше, но нямах никаква възможност да ги направя, наистина бях изморен и ти ми даде пари наполовина колкото съм ги свършил.


И мен ме е спамил доста този на ЛС, даже на skype май ми беше писал, но не съм се занимавал. Само като го гледам какъв е и ми става ясно.

Пиша на сериозни хора и с добър и-традер. Да съм писал на 10 човека не повече. Как да направя някой лев, като немога да намеря един точен човек, измамиха ме вече с 50лв разберете ме!


Най-якото е , че не иска да ми даде мейл , поне да си потвърдя регистрациите по директориите ( съмнително ,защото nortrant ми прави субмит , преди 20-25 дни в същите директории ) .

Напълно излючих, че съм ползвал мой емейл. Мислех, че си ми дал твой!





Еми хора съжалявам правя всичко възможно по-силите си. Явно това ще ми е последния пост в този форум, така като сте тръгнали да ме гоните. Аз съм честен човек, но явно и честните не успяват. Повече няма да търся никаква работа от хора от форума. Извинявам се на всички!
 
От: Това за мен си е некоректно

Az puk si polzvam em4o bez nikakav problem za nqkolko saita ve4e i mi postiga rezultati - prosto znam kak trqbva da se pravi i predvaritelno mu davam spisuci, uputvania i textove i go karam da napravi nqkoi primer ili as mu pravq i da gi sledva. mislq 4e za tolkova pari kade vadite ot eftinata rabota nqma kakvo da se oplakvate ami dap redvidite gre6kite se pak naemate lapeta za da vi e eftino ;) ako iskate ka4estvo deistvaite sami ili pla6taite na mene x 5 puk as pak 6te polzvam em4o prosto 6e go urkam kakto trqbva ;)
za mene mom4eto si vur6i rabotata suvestno dori as mu izgubih dosta vreme tova lqto bez rabota i mi dulje6e 15 leva i mi gi varna neznam kakvo pove4e iskate.
probvah i 2 drugi ot tezi forumi i se bqh ot4aql, no em4o e ot redkite slu4ai kade var6at tova koeto kajat.
 
От: Това за мен си е некоректно

Абе ти ми обесни , как субитвате един мой сайт в едни и същи директории ? Сайта ми отдавна го има в 90 процента от директориите , които си ми дал + това нали ти е ясно , че ми трябва мейл да си ги активирам , нямам коментар .
 
От: От: Re: Това за мен си е некоректно

bate ne sam mu zashtitnik ama 6to ne mu dade spisuk i ne iziska report za vseki post ? za maila neshto i dvamata ste opleskali ne6tata neznam. are to i bez tova nqma svestni det im se ba4ka vie skapaite i malkoto ne ostanali.
 
От: Това за мен си е некоректно

Абе ти ми обесни , как субитвате един мой сайт в едни и същи директории ? Сайта ми отдавна го има в 90 процента от директориите , които си ми дал + това нали ти е ясно , че ми трябва мейл да си ги активирам , нямам коментар .

Погледни репорта внимателно и виж реалния списък. Забележи колко сайта съм прескачал, защото като въведа ми изписва че е въведен. На тези сайтове се ЗАКЛЕВАМ не бяха вкарани вътре. Незнам защо ме наричате измамник или нещо подобно, като има хора дето са взели на хората доста пари, не за 2$ или тн. Аз се опитвам напълно да внимавам винаги, винаги искам да бъда точен, защото ако не си точен, другите няма да те наемат на работа. Незнам каквото искайте си мислете за мен, но се замислете малко! Какво правя в този форум ако съм измамник, тук съм да се науча на нещо.
 
Re: От: Re: Това за мен си е некоректно

Извинявам се, наистина така беше, но нямах никаква възможност да ги направя, наистина бях изморен и ти ми даде пари наполовина колкото съм ги свършил.

Ти да не си очаквал и бонус да получиш?!? Радвай се, че и толкова ти дадох. Не е мой проблем, че си бил изморен. Да си си правил сметката дали можеш да се справиш.

Може и да си честен, но си изключително несериозен. И за първото не съм убеден. Имам някакъв спомен, че и още един път ме излъга нещо. Беше свързано с adwords реклама. Тогава си спомням, че ми писна от теб и те блокнах в скайпа.

И какъв е тоя сега дето го измисли да те хвали? Още първия път ти казах - не се дръж нагло, защото ще запаля колата и ще дойда до Ямбол да те изкъпя в реката.
 
От: От: Това за мен си е некоректно

Повече няма да си търся работа на лс или тн в този форум, но ще го запомня този случай. Насъбрахте се 5ма и ме отказахте от всякакви амбиции да изкавам някой лев, колкото нямам. Отново се извинявам на всички!
 
От: Re: От: Re: Това за мен си е некоректно

Ти да не си очаквал и бонус да получиш?!? Радвай се, че и толкова ти дадох. Не е мой проблем, че си бил изморен. Да си си правил сметката дали можеш да се справиш.

Може и да си честен, но си изключително несериозен. И за първото не съм убеден. Имам някакъв спомен, че и още един път ме излъга нещо. Беше свързано с adwords реклама. Тогава си спомням, че ми писна от теб и те блокнах в скайпа.

И какъв е тоя сега дето го измисли да те хвали? Още първия път ти казах - не се дръж нагло, защото ще запаля колата и ще дойда до Ямбол да те изкъпя в реката.

Не съм очаквал бонус, дори останах доволен от теб! А за adwords не си ме разбрал какво искам да кажа, че продавам. Може да съм несериозен, да не съм написал в темата точно кратко и ясно, но точно поради тази причина не искам да пиша теми, защото по темите винаги става спам и колко човека ме измамиха вече.
 
От: Това за мен си е некоректно

@emoyambol, предлагам да "ощавиш" един мой сайт, а аз ще напиша нещо като review copy.
По този начин ще успееш да защитиш твърденията си и да опровергаеш тези на недоволните, които вече са факт и едва ли ще променят мнението си за теб, но поне ще имаш някакъв шанс пред тези, които не са те пробвали.
http://www.predpriemach.com/member.php?u=4076
 
От: Това за мен си е некоректно

Аз мога да ви препоръчам arrow
Много е точен и взема ефтино. Отдавна не ми е събмитвал нещо, не знам дали още се занимава с това...
 

Горе