Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Сергееви простотии:

Борисов: Подкрепяме референдум, но струва 40 милиона

"Референдум обаче струва към 30-40 милиона, тоест избори все едно се правят. А ние избори имаме след няколко месеца, догодина юни или кога, сиреч аз не виждам откъде мога да извадя 30 млн. или 40 млн. от бюджета, или той трябва да мине на актуализация, да похарчим още за този референдум. Така че ние не сме против, ние сме "за", но лично ще държа в този референдум българският парламент или както се възлага, като се напише "за" или "против", отдолу да се напишат условия.

Ако си "за", това означава, че всеки българин трябва да изплати все едно по един мерцедес на централата.

Ако я правим за 22 милиарда, който поиска, токът ще струва еди колко си и той в никакъв случай няма да е евтин, защото тези кредитни пари няма кой да ги плати. И Станишев прекрасно го знае. Просто той действа подло в момента към българите", допълни министър-председателят.

Борисов заявява: "Станишев е можел с един подпис, повтарям, подписан договор, вместо, госпожата от икономиката ще ви каже, вместо Споразумение - едно, две, три, четири, пет, той просто е трябвало да подпише договор. Оттам нататък всичко си върви. Само че когато се уплашил, защото уплахът му идва след връщането му от САЩ.

Той е категоричен, че ако референдумът даде резултата, който иска Станишев, още на следващия ден кабинетът ще вземе банкова гаранция и ще започне да строи.
.................................

Тоя тумбак станишев ще изхарчи едни 40млн. за глупости и ако овчето население каже Да само ще се закопае в дългове и скъп ток.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Кво ще ни закопае, ще ни зарине и ще сложи надгробна плоча. Ние едвам се оправям с 5 милярда дълг с нови 22 не ми се мисли.

Aз като викам който и да е горе все тази, и че сатанинската управялва в добро време който и идиот да бе на негово място същото щеше да е :D
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

319372_458037797562638_761026889_n.jpg
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Хахах това е добро. Извън шегата, всички пожарникари са за уважение.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Изминаха 2 месеца след вдигането на цената на тока с 13 %. Някой забеляза ли колко му се е вдигнала сметката ? На мен за Юли месец ми излезе, сега чакам за Август сметката, която ще излезе след 2 дни понеже съм към ЕВН ( Енерго Вече Няма ). Нека всички които са към ЧЕЗ, ЕОН и ЕВН да споделят на кой с колко лева му се е покачила сметката, така ще можем да разберем различните дружества дали спазват тия 13 % или си качват отгоре.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Днес платих тока, мога да кажа, че е с около една трета повече, отколкото плащам обичайно. Абонат съм на EVN.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

При мен излезе със 7 лева от горе. Питах и няколко други мои приятели тези дни, и те казаха че със около 7 лева от горе им идва. Но това е сега лятото. А зимата като се пускат повече печки и климатици, не знам дали няма да излезе с поне 10-12 лева от горе. Просто искам да направя сверяване дали всичко е точно или си слагат повече от горе без наше знание. Аз не се оставям така, ровя се до последно до като разбера дали е точно така както е казано по официална информация - с 13 %. По принцип във всяко едно отношение съм така - ровя и разучавам и не се отказвам до като не разбера така ли е, не е ли така. Особено когато става дума за цени и плащания. За това искам и останалите съфорумци да си направят разликата и да споделят, и без това тука сме от различни краища на страната, и ще изпохванем дали някое дружество не си е сложило повече горница от колкото трябва.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Чакай, Те още веднъж може да го вдигнат, по принцип такива Коледни подаръци идват.
Грубо сметката е следната: Минимум 2 повишения в цената на електроенергията на година, веднъж по топло, веднъж по студено време.
Оправданията за които си ги знаем...
 

Горе