Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

redrum

Well-Known Member
Вижте новата гениална простотия на правителството:

Заради увеличената цена на тока, 11 милиона лева ще бъдат заделени за отоплението на социално слабите.

Кои са масово социално слабите в България - цигани. Значи на нас ни съдират кожите, а на тях им дават парите от нашите данъци. Няма начин, идват избори, трябва да се обгрижва мургавия електорат.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Да им е.а майката долна, без извинение. Първо ни стрижат с тока, после с нашите пари си купуват гласове за предстоящите избори.

Заглавието кърти ... Заради тока: Бойко компенсира бедните с 11 млн. лв.


Какви лайна излязоха и с тоя ток ...

Печалбата на собствениците на фотоволтаични паркове и ветрогенератори е декретно осигурена за десетилетия напред.
Съществуват откровено лобистки интереси,защитаващи собствениците на соларни и ветропаркове и на производителите на "биогорива".
Общоизвестна тайна,че производството на биогорива доведе до голяма степен до поскъпване храните в световен мащаб,води до катастрофално изтощаване на почвите и унищожаване на хумуса.
Може и да има някаква логика в развитието на зелената енергия след 50-60 години и технологично и експериментално да се развива,но изглежда ние и ЕС отново впрягаме каруцата преди магарето.
Тези скъпи фотоволтаични паркове и ветрогенератори ще завършат технологичния си живот,много преди да настъпи ентропния предел,което означава,че напълно излишно се натоварва изтънелия бюджет на народа и се обогатяват знайни и незнайни собственици на ВЕИ.


Цялото тук



Познайте на кои дължим цирка с тока? Ето ги хубосниците ---> Собственици на соларни и вятърни паркове са Стефан Софиянски, Цветелина Бориславова, Иво Прокопиев, Кирил Добрев, бившият заместник министър на енеретиката от НДСВ Илко Йоцев

Всеки сам може да провери кой кое е.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Точно така, трябва да сме солидарни и състрадателни към тази ни част от обществото, която е онеправдана, потисната и пренебрегната.

Извинявам се, черен хумор. :)
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Не знам дали някой хора тук не са със партиина принадлежност, или пък просто са от по-старото "червено" поколение, ама искам да ви питам не ви ли омръзна?
Не ви ли омръзна да плюете? Ей, хора или сте супер черногледи, или не виждате хич?
Защо не видях 1 тема за това как Бойко откри новия участък от магистралата, новите високоскоростни отсечки за влакове?
Гледам само, бойко пре*бал тва, преебал онова, купувал гласове и етц. Ами защо не прочетох веднъж, за това, че пак ни върнаха европарите, че се усвояват парите по план, че открива това и това? Не не нямам думи..
А сега гледам още една голяма простотия, тоест тая тема. Генцоид било - омг.
Я излезте малко от вкъщи и се огледайте бе хора. Само циганите ли са социално слаби? ? ? Всички Българи са над средното ниво, и те ще плащат така ли да ви разбирам?
Просто нямам думи...
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Аз на 33 години от кое поколение се водя?
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Нито съм червен, нито съм от някоя партия. Кое да ми омръзва, че заради лобистки интереси ми бъркат яко в джоба и за капак на това ще дават на мангалите парите на работещите хора, да ги компенсирали. Според теб има повече социално слаби българи, регистрирани в бюрата по труда, отколкото цигани ли? Ти на кой свят живееш?
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

11 милиона за тъпите мангали... Те ни бутат назад. Вместо тези 11 милиона да влязат в джоба на българите, те ще отидат при мангалите, които се водят социално слаби...
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Не знам дали някой хора тук не са със партиина принадлежност, или пък просто са от по-старото "червено" поколение ...

Не е много форум френдли:), но ще ти отговоря още един път относно червените. Отвори си очите поне малко... Борците против комунизма:) ГЕРБ:)

1. Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР. Известен с това, че отказва да се деполитизира от редовете на БКП и да захвърли партийната си книжка, поради което е уволнен от деполитизираното МВР. Бодигард на Тодор Живков.
2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов. Известен с това, че поради невероятния си интелектуален потенциал завършва ВИФ задочно само и само да бъде назначен в структура на ДС.
3. Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
4. Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
5. Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
6. Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
7. Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
8. Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
9. Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
10. Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
11. Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
12. Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...
Mинистър на регионалното развитие и строителството Лиляна Павлова е внучка на партизанин от бригадата „Чавдар“, твърдят отлично запознати. Дядо й Георги Павлов е роден в Етрополе и през 44-та г. става партизанин в бригада „Чавдар“. След това заема високи постове, сред които – директор на Химкомбината в Димитровград, член на ЦК на БКП, министър на химията и металургията и председател на комитета за опазване на природната среда. Министър Павлова е кръстена на баба си Лиляна, която е била политическа затворничка през 44 г.
Апартаментът на баровския столичен булевард Джеймс Баучер, който министър павлова е посочила в декларацията си пред Сметната палата, е наследство точно от дядото – партизанин. В него Георги Павлов е живял до смъртта си преди няколко години, припомнят си съседи.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Ами защо не прочетох веднъж, за това, че пак ни върнаха европарите, че се усвояват парите по план, че открива това и това?
Защото и това не правят като хората. Защото като откриваха новата улица в Габрово бяха първи на снимките, а когато падна едната тераса на тази улица (2 месеца след откриването) тихо замазват със заучени пресъобщения.
Или да коментираме тези изказвания от откриването днес:
"Всички знаете, че това е отсечката на смъртта, която всяка година взема жертви и която пращаме в историята. Но днес ние също пишем история, защото сме на път да изпълним заветната мечта на българите за магистрала "Тракия", заяви на откриването президентът Росен Плевнелиев и припомни, че магистралното строителство е национален приоритет.

"Ето така ми се иска да изглежда България - слънчогледи, жита и в средата - магистрала. Всичко е засадено, комбайни жънат. Слънчогледът е прекрасен като реколта", доволен е премиерът Бойко Борисов.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

"Ето така ми се иска да изглежда България - слънчогледи, жита и в средата - магистрала. Всичко е засадено, комбайни жънат. Слънчогледът е прекрасен като реколта", доволен е премиерът Бойко Борисов.
:-o :-o
:-o
:-o
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

На мен ми се чини, че изглежда така - лайна, лайна, лайна и в средата - магистрала, а върху нея още няколко лайна.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Къде ги видяхте тия магистрали? Аз се по дупки карам. Както и да е - за тока... не е ли нагло след като спряха проекта Белене да ми казват, че тока скача. за мен 13 % отгоре са над 100 лв. на година вкъщи и над 800 лв. отгоре за фирмата на година ток. Освен това нали Бат Тиквеч беше десен какви са тия леви убеждения напоследък - бедни, гейове, природозащитници и тн. ..простено да му е просто ТИКВА.. Инвестиционните проекти са десни - индустрия, енергетика, туризъм, инфраструктура.. само леви идеи са му у главата .. Данъци, такси, бедни, Цигани, Педераси и такива некви..
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Кажи им го Фене на тези черногледци мръсни. И аз не мога да ги разбера вместо да си купят по един БТР и да излязат от вкъщи(щото с кола няма да могат) и да отидат да видят новите магистрали те ми седнали тук да плюят по Бойко.

И манго е хора и той сака социални помощи:

427878_389457517740207_185379131481381_1402620_1629580622_n.jpg


ПП: За Еврофондовете и за магистралите да кажа, че това е тяхно ЗАДЪЛЖЕНИЕ на тях им се плаща за да го вършат. Не е геройство и манна небесна, че да ги хвалим. Ръ'иш ли?
 
Последно редактирано:
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Аз бях пуснал тема за скачането на тока, и там бях казал нещо което пак ще повторя и тук: ние сме си виновни че ги търпим и мълчим. Щом си мълчим - значи сме съгласни. Ей ги на - тука през два блока в махалата всяка вечер лятото има седянка от 50-60 годишни мъже от съседните блокове които си правят седняка и софра, оглеждат те от главата до петите, и те обсъждат какъв и що си, и бистрят клюките. Иначе политиката не ги интересува. Хич не им пука че увеличават цени и живота поскъпва. От много години всяко лято едно и също - сложили пейки и маси в градинките пред блоковете ( за което нямат разрешение и вдигат шум до след полунощ ), и само се чува "ха наздраве наборе" - това е то, живота им е хубав и не им пука. Ей заради такива сме на това положение. Тази вечер бяха събрани и пак се напиват, нищо не ги интересува. Само дочух реплика от съпругата на един от дружинката какво ще правят зимата с този ток, а онзи отговаря че зимата ще му мисли и че живота е хубав като имало пукница с наборите. Лошото е че повечето българи са такива - безразлични към ставащото около тях.

Вчера говорих с един приятел който живее в Гърция от 10 години, и каза че ако там тока го вдигнат по този нагъл и долен начин, до последно тръбяха с 10 % и хоп... в последния ден 13 % - значи каза ми че ако това се случи там, просто аз не зная какво е грък. Каза ми че най много да се ораганизират, да полудят още повече и да счупят катинарите на ел. таблата, ще извадят електромерите, събират ги в чували, и отиват пред парламента с чувалите и започват да замерват самия парламент с електромерите + бой с ченгетата като гарнитура. Това грък действително можел да го направи. Аз всъщност съм ги гледал по сателита EuroNews как действат де, знам ги че изобщо не си поплюват.

Във Полша ако се вдигне парното - свалят правителството, а в България свалят радиатори!

Сами сме си виновни. Като мълчим още ще ни го вдигнат, за другото лято имало план да вдигнат тока с още 20 %, като отделно след това последното вдигане с 13 % EVN на всеки 3 месеца искали да си го вдигат, но все още не са казали с колко % ще го вдигат на тия всеки 3 месеца.

Има само 2 варианта: или да се вдигне народа като гърците и да ги измете, или народа поеме към терминал-2! Иначе хората са обречени на глад, студ и тъмнина! Апокалиптично звучи но е така. Средно положение няма.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Взето от друг форум :

Тодор Кирилов:

- " Всички нормални и развити държави са такива защото народите им с кръв и революция са извоювали това.Колкото и да сме против насилието,това за съжаление е единствения начин.Народа е повече от 60 000 полицаи и още по малко военни.Ако няма кой да ни организира да го направим ние.И не за другия месец,ако щете за другата година за изборите,но да се организираме поне 500 000 човека и да се стоварим в столицата и да им покажем кой командва парада.Друга алтернатива няма!!!Докато не го направим-ГЛАД!!! "

С мирни и безкръвни преходи тип "Нежна революция" толкова, който иска повече знае начина: Кървава Революция и Оръжие
 
Вижте новата гениална простотия на правителството:

Заради увеличената цена на тока, 11 милиона лева ще бъдат заделени за отоплението на социално слабите.

Кои са масово социално слабите в България - цигани. Значи на нас ни съдират кожите, а на тях им дават парите от нашите данъци. Няма начин, идват избори, трябва да се обгрижва мургавия електорат.
Мда, той поне гласува и за това си ги толерират. Но ще се случи. 13% ръст, демек ако си плащал 50 лева ток, от другия ден ще е 57,50 лева, което си направо 60 лева. И вместо да отидеш да си купиш 7 хляба, които от 2членно семейство се ядат за половин месец може би, те ще изчезват и ще отиват при нашите събратя. Това е велика идея, особено когато виждам как и хора с бачкане и бутане в живота им е тегаво. Но както съм казвал винаги, на всяко действие има противодействие. Като го българина цакат така, той ще ги цака при данъците, защото просто няма как иначе да се живее. За това въпросът "фактура искате ли?" ще се превърне в нещо много често. И те реално няма на кой да се сърдят. ;)

Народа е в пъти по-умен от некви временни депутати. Няма да скочи, но ще го играе и той мръснишки. Както споменах, така ще се засили сивия сектор, за да може българина да вкарва повече пари в джоба си. Мафията ще умре, защото няма от кой да взима и тя и така, ще сме в един огромен цикъл. Наскоро видях един как си правеше устата като взимаше клиенти - оправяше им телевизорите, печките и т.н. Уж на познати, на приятели, роднини. И такова нещо като бележки и фактури не се споменаваш, а ако ставаше на въпрос, това не бе техния човек. :) Супер ми стана, защото пича си работеше нещо а това ей така се изливаше в нищото. И знам, че не е единичен случай. След горната новина, това ще се засили в пъти повече. Не знам, някой да прекрати съществуването си, защото некви убавци са решили да толерират гласоподавателите си. Само, че и ония каквито са хитри ще се продадат в последните моменти. Всичко се връща.

Истински привърженици се печелят по много по-стратегически и умни начини. Тия тук са абсолютни аматьори. :)
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Ще чакаме да паднат цените на слънчевите генераторчета дето са по 10 киловата,за едно домакинство стигат и като си вземем всички по една такава система ставаме независими от тея леваци,които и в момента ни таксуват за зелена енергия,не ги е срам :).Добре,че за 500 лева ти магарят електромера и плащаш на 30%:) иначе не виждам как може да се оцелее.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Добре,че за 500 лева ти магарят електромера и плащаш на 30%:) иначе не виждам как може да се оцелее.

Всъщност ми казаха да ти излекуват електромера и да започне да отчита нормални сметки струвало 300 лв. без гаранция, и 600 лв. с гаранция ( че няма да те хванат че електромера е излекуван ). При поставянето на новите електромери които са с дисплей а не с шайба, са хронично болни и отчитат ненормални сметки, неверни и неточни сметки понеже били програмирани да ти навъртат поне с 30 % повече ток от колкото всъщност си изразходил. Реалния ти ток който си изразходил е много по малко от това което електромера показва. Не ги манипулират, а просто връщат чувствителността на брояча в нормално положение и плащаш нормална сметка. Всъщност ще плащаш реалния ти ток който в действителност си изразходил. Абе кой ли ден и на мен ще ми падне пердето, и ще потърся и аз доктори да излекуват и моя, ама сърбят ме все още 600 лв. :) Сега съм сигурен че доста техници ще имат работа час-мак да лекуват електромери. :wink:
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Сериозно се замислям за слънчеви батерии разположени на покрива на къщата. Тъкмо да видят как се прави екологично чиста енергия с бонус - без да им пълня джоба.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Това със слънчевите батерии всички си го мислим, ама още не са достатъчно ефективни и инвестицията е по-скоро да си зелен, отколкото да направиш икономия.
 

Горе