Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

niks

New Member
На вниманието на Явор Колев-бореца срещу SMS сървърите

==========================

Георги Стоянов, БЛИЦ

Слави Трифонов е започнал да прави страничен бизнес в интернет, който изглежда му донася доста добри доходи, установи БЛИЦ.

Сценаристът Светослав Митев и музикантът Георги Милчев-Годжи са хората, които движат нещата на Дългия всекидневно пред компютъра.

Митев е доста изявен уеб дизайнер, който се занимава с изработката на сайтове. Той създал наскоро сайт за видеообмен, в който се провеждат състезания за най-продуктивни ъплоудери или иначе казано - този, който качи най-много клипове за един ден печели известна сума пари.

За да участвате обаче, е нужно да се регистрирате със sms. За да получите други екстри, достъпи до секции в портала и т.н. отново трябва да изпратите sms, чиято цена е 1.20 лв. Оказа се, че всеки sms важи само за един ден.

Сайтът videoboxer.com e направен на 32 чужди езика и по всичко личи, че Слави се надява да пробие на международно ниво и да достигне едва ли не успеха на youtube.com. Засега дневно се достигат около 2000-3000 уникални посещения, а има и доста наивници, които се включват всекидневно в надпреварата да качат възможно най-много клипове.

Общият награден фонд за участниците дневно е около 100 долара, което ще рече, че печалбите, които Слави и хората му регистрират, никак не са малко.

Годжи също има дейно участие в проекта. Той е администратор там и използва всяка свободна минута, за да споделя линкове на видеа на личната си страница във Facebook, с цел да популяризира videoboxer-а. Основно обаче сайтът се поддържа от Светльо Митев, който е оставил своя телефон и личен e-mail за контакти.

===================================


Е няма такъв смях бая ИДИОТ трябва да си за да си плащаш всеки ден за "удоволствието" да бъдеш ъплоудър и да пълниш гушите на тези мутирали руски селяни от плевенско с надеждата да спечелиш някаква награда от рода на: Първа награда .УЙ с Брада

PS

Макар че аудиторията на Бунак тв и Славито никога и с нищо не може да ме учуди.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Славито си е бизнесменче той , типично българско :wink:
 
Последно редактирано:
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Аз нищо лошо не видях в това. Намерили са начин да изкарват още пари и го правят.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Аз нищо лошо не видях в това. Намерили са начин да изкарват още пари и го правят.

Лошо няма ако си с липса на сиво вещество и мозъчни гънки

Първо-Не ъплоудерите а славито трябва да плаща за да качват клипове и да популяризират сайта му

Второ-Платил ли си е правата за всички тези клипове които се качват от всеки

Трето-Това е един от най-смотаните подобни сайтове които съм виждал, поне да беше платил на някой да му направи нещо оригинално но скръндзата си е скръндза
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Тази статия ми звучи като измислица от началото, до края.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Тази статия ми звучи като измислица от началото, до края.

Айде бре

Защо не влезеш в сайта и кликнеш на българското знаме, веднага искат SMS и e-mail за контакти:

SMS number: 1915

Цена: 1,20 BGN

Поддръжка: [email protected] Мобилно плащане от fortumo.bg

PS

Може да му пратиш много поздрави от мен на роднините на това сценаристче, макар че бате бойко скоро ще свърши тази работа
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

А Годжи къде е записан?
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Всичките взеха да заебават телевизия за да въртят интернет бизнес. Славито, Бареков 2 ли ще става от сега виждам сайтовете slavinews.bg slavilife.bg slavimedia.bg :D
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

А Годжи къде е записан?

Горе е казано къде е

Търси го някъде по Аграрните им форуми или в Facebook
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Та аз пак не разбрах, какво ви пречи, че прави пари по този начин? Не е луд този, който предлага баницата..

А и още не съм видял доказателство конкретно за Слави, че участва в проекта.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Да, няма нищо лошо от това, което са предприели. Просто бизнес. ;) Евалата за което. :)

Искам лично да каза браво на екипа съставил бизнесчето, което ще качи Слави на поредното червено ферари. хахахаха. :)
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

[FONT=&quot]За мен идеята е много предприемчива. Всеки знае как тука се плаща на някой да ъплодва, а човека се е сетил не само как безплатно да му го направят, а и в крайния баланс да излезе на плюс евала за идеята. Така се прави…
[/FONT]
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Та аз пак не разбрах, какво ви пречи, че прави пари по този начин? Не е луд този, който предлага баницата..

А и още не съм видял доказателство конкретно за Слави, че участва в проекта.

Аз лошо не съм казал само: Ум царува, Ум робува, Ум патки пасе

Това за баницата е вярно, виж в коментарите на сайта как ги лъже - днес нещо не им бил дал наградата от 20 долара та утре пак.

Ще му качват безплатно като има ИДИОТИ защо да не му качват, само Явор Колев преди да тръгне да затваря Замундата която си е Безплатна зона да започне от такива "SMS предприемачи"

Доказателство за участието на Славито нямам затова и цитирам статията от агнция БЛИЦ

Ако имах щях да дам линк
 
Последно редактирано:
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Докато има балами, ще има и кой да печели от тях.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Лошо няма ако си с липса на сиво вещество и мозъчни гънки

Първо-Не ъплоудерите а славито трябва да плаща за да качват клипове и да популяризират сайта му

Второ-Платил ли си е правата за всички тези клипове които се качват от всеки

Трето-Това е един от най-смотаните подобни сайтове които съм виждал, поне да беше платил на някой да му направи нещо оригинално но скръндзата си е скръндза

Самият факт че успява да печели по този начин, означава че е направено добре. Пък сега какво има право и какво няма си е негова работа, важното е че е намерил начин за печалба.

А това, че ъплоудерите пращат смс за да се регистрират си е техен проблем, аз ако имах такъв сайт, в който хората са навити да пращат за такова нещо и аз щях да го направя.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Това е начин на печалба благодарение на Простотията на "хората" за това и няма как да му се възхищавам

Номера е да накараш хората да си купят нещо което могат да го имат и им го предлагаш 100% безплатно.

Аз продавам такива неща и правя между 10-40 долара на ден

Това е Интелигентния начин но за него се иска АКЪЛ, пиши на лични да ти кажа как става
 
Последно редактирано:
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Това е начин на печалба благодарение на Простотията на "хората" за това и нама как да му се възхищавам

Номера е да накараш хората да си купят нещо което им предлагаш и могат да го имат 100% безплатно.

Аз продавам такива неща и правя между 10-40 долара на ден

Това е Интелигентния начин но за него се иска АКЪЛ, пиши на лични да ти кажа как става

Че нали точно това е направил. Безплатно можеш да си качваш клипове къде ли не, но тук заради $30 награда хората са достатъчно заблудени, че да си губят времето в пълнене на чуждия сайт и джоб.

В България е модерно да се печели от простотията на хората и не случайно по ТВ денонощно се въртят игри "обади се и спечели 10000000лв", Биг Брадъри и какво ли още не.
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Аз в България не продавам затова и не използвам такива елементарни начини за печалба

Както не веднъж съм казвал никога не бих продавал нещо което аз не бих си купил и по начин който е в противоречие с моите принципи

Аз винаги се поставям от двете страни на барикадата и от страната на продавача и от страната на купувача, претеглям начина на мислене на двете страни и получените резултати използвам по най-рационалния начин.

Затова не мога да се поставя на мястото на някое Безмозъчно същество което го използват като робско добитче да правят пари на негов гръб
 
Последно редактирано:
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

Да си припомним класиците.

Когато лелята на Томас Сойер го накарала да боядисва оградата, човеко не се зарадвал особено, най-вече защото щели да му се подиграват приятелите. Обаче след като се появили сутринта, им обяснил какво щастие е това да боядисваш ограда и колко рядко се случва това щастие в живота на човек. След което започнал да им събира пари, топчета за игра и други подобни ценни нещица за правото да боядисват те. Та хем боядисали оградата вместо него, хем си платили за това, хем му били благодарни, че им дал тази възможност.

Та ако е вярна дописката за многоуважаемия г-н Митев, то не виждам какво лошо има в това да се направиш на герой на Марк Твен. Щом им е кеф да качват - да си платят смс-ите за удоволствието и да качват. В Лондон аристократите плащат за удоволствието да работят като кочияши. Та и тук така: "бъди джентълмен - качи филм!"
 
От: Треперете SMS Предприемачи Славито идва....Замундата и Яворчо ряпа да ядат

ши седнат славчо и агитка да барат меча и да висят пред компа да излъжат някой келеш за награда от 20$ ?
що приказвате простотии незнам ?
 

Горе