Триете ли стари постове

Keiti

Active Member
Здравейте,

От известно време се случва така, че нови клиенти, с които работя попадат на стари постове в минали години, където съм предлагала едни услуги и цени. От тогава е минало много време, но хората се подвеждат по неактуалната информация и цени.
Това често провокира спорове и неприятни ситуации.
Въпросът ми е: Имам ли право да променя поста, който е и най-големият ми във форума (да бъде изтрит напълно - не върви) и как новите хора, с които работя да се ориентират правилно в актуалните цени и услуги.
Не става всеки път да обяснявам, че това е от преди .... еди колко си време и т.н., колкото и да сме се договаряли предварително.
Какво ще ме посъветвате?!

Благодаря предварително!
 
От: Триете ли стари постове

Съвет от мен: НИКОГА НЕ МАХАЙ КОНТЕНТ, освен, ако не е някой извън тематиката на сайта.
 
От: Триете ли стари постове

Нещо на на тая тема не и е тука мястото. Иначе, ако съм те разбрал правилно говориш за тема във форума. Можеш да си редактираш поста, разбира се и имаш два варианта:

1/ редактираш си поста с актуални цени на услугите, които предлагаш.

2/ пускаш нова тема, а първия пост от старата го редактираш и пишеш, че не е актуален или нещо от сорта
 
От: Триете ли стари постове

Да превеждаме ли темата или да си я четем на Български :lol:
 
Здравейте,

От известно време се случва така, че нови клиенти, с които работя попадат на стари постове в минали години, където съм предлагала едни услуги и цени. От тогава е минало много време, но хората се подвеждат по неактуалната информация и цени.
Това често провокира спорове и неприятни ситуации.
Въпросът ми е: Имам ли право да променя поста, който е и най-големият ми във форума (да бъде изтрит напълно - не върви) и как новите хора, с които работя да се ориентират правилно в актуалните цени и услуги.
Не става всеки път да обяснявам, че това е от преди .... еди колко си време и т.н., колкото и да сме се договаряли предварително.
Какво ще ме посъветвате?!

Благодаря предварително!

Кой е поста и какво да се пише, по добре ще е. А най-добре, да вляза и вместо да редактирам да дам линк към новите цени, които може да представиш в нова оферта тук. ;)

Няма какво да им обясняваш, драскаш един последен пост, че не е актуално и даваш линк към новите неща и е достатъчно. )
 
От: Re: Триете ли стари постове

Това е поста, но това е последната ми страница, в която току-що забелязвам, че някой си правят рекламата в моята тема:cry:

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=25925&p=613618#post613618

В страниците назад (може би преди година две), някои сега са попаднали и вадят от там цените ми, за да ме опровергават за плащанията, които правят. Затова питам, как е уместно да постъпя, при положение, че в най-новите (последни страници) има актуалните цени на услуги:

1. Да редактирам всичко старо назад ли?!
2. Да пусна нова тема с услуги и цени, което не ми изглежда много надеждно?!:(

П.П: 3. Предвид, че някои Новобранци не знаят къде да си правят рекламата, изникна още едно въпросче: Как да изтрия чуждия пост от моята тема?! Става дума за въпросната Niya!

Благодаря предварително!
 
Последно редактирано:
От: Триете ли стари постове

Чуждо мнение в твой пост не можеш да триеш. Но има бутонче за report и става работата.
 
От: Re: Триете ли стари постове

Затова питам, как е уместно да постъпя
Ако някой използва тема отпреди три години, като аргумент да сваля цената, това е много лош старт на бизнес отношенията и вероятно ще имаш и други проблеми със същия човек, ако решиш да работиш за него. По-добре не се занимавай с такива хора.
 
Re: От: Re: Триете ли стари постове

1. Да редактирам всичко старо назад ли?!
2. Да пусна нова тема с услуги и цени, което не ми изглежда много надеждно?!:(

П.П: 3. Предвид, че някои Новобранци не знаят къде да си правят рекламата, изникна още едно въпросче: Как да изтрия чуждия пост от моята тема?! Става дума за въпросната Niya!

Благодаря предварително!

Мнението е изтрито. Аз ти препоръчвам нова тема и всичко ново и актуално да е там. А от старата, заключваме я и само в последното мнение слагаш линка към актуалните неща и това е. Чиста и професионална работа. :)

Как ще не е надеждно? Не може в началото да си на х лв., а след натрупан опит и знания пак на същото ниво. Ненормално е да няма ъпдейт на цените. :)
 
От: Re: От: Re: Триете ли стари постове

Благодаря за корекцията:)

Ясно!

Действам и когато съм подготвила актуалната оферта, давам знак да заключваме:wink:

Благодаря за съветите на всички.:)
 

Горе