Трудно ли се пише ЛС

alex99

Member
Не знам темата ми за тук ли е, но ми е интересно вие какво мислите по-въпроса.

Доста често ми се случва да пиша ЛС на някого с оферта и също толкова често този някой да не ми отговори, дори отрицателно. Не разбирам толкова ли е трудно да напишеш едно "Не, благодаря", за да знам, че предложението ми е стигнало до теб и си го прочел. За какво тогава са тези съобщения и защо всички се изреждат да пишат в една тема "писах на ЛС" и други подобни, като автора на темата не си прави труда да отговаря. Поне от учтивост, остави, че за в бъдеще може пак да опреш до този човек.

Та, смятате ли, че трябва да се отговаря на всяко ЛС или е губене на време?
 
  • Like
Реакции: Brad
Не, не е загубено време. Просто на бай Ганьо му е такъв манталитета. Рядко на някой би му хрумнало да отговори. Това важи и за emails, и за телефонни разговори, интервюта ...
 
  • Like
Реакции: just
От: Трудно ли се пише ЛС

Аз винаги отговарям на ЛС, без значение от кой са и за какво са. Е освен тези на emoyambol - тях ги репортвам за спам.
Вярно е, че има някои хора прекалено мързеливи да напишат 1 ред, но това е само в техен ущърб.
 
От: Трудно ли се пише ЛС

Просто на някой хора им е трудно да отказват .... (както на мен) ... :oops:
 
Ех, аз досега на съм срещала такъв проблем, но със сигурност много бих се подразнила. Аз мисля, че не съм го правила... Надявам се.
 
От: Re: Трудно ли се пише ЛС

Не, не е загубено време. Просто на бай Ганьо му е такъв манталитета. Рядко на някой би му хрумнало да отговори. Това важи и за emails, и за телефонни разговори, интервюта ...

Много правилен отговор! +1
 
От: Трудно ли се пише ЛС

а ти отговаряш ли на спама дето ти го пращат на пощата?
 
От: Трудно ли се пише ЛС

Когато някой от форума ми пише ползвайки азбука различна от българската не отговарям.
 
От: Трудно ли се пише ЛС

Винаги отговарям. Ако не мога да отговоря, то предварително в темата пиша, че няма да отговарям. Защото, замисли се малко, ако продаваш един сайт и ти пишат 5 човека за 1 седмица, не е проблем да се отговори, но ако си пуснал обява за събмит и ти пишат 10 човека за 1 ден... Да се напишат 10 съобщения и да се чакат 15 сек. за всяко е доста.
 
От: Трудно ли се пише ЛС

Тя и електронната поща е направена за да върши работа, но това не пречи да има спам в нея. При тукашните съобщения е същата работа.
 

Горе