Търся: Трябват ми 10+ кратки статии

Трябват ми 10+ кратки (300-350 думи) статии на български на следните теми:
1. Спално бельо (чаршафи, шалтета...) - 4 статии (мога да взема и повече, ако ви се пише)
2. Декорация за дома (картини, панели за стена) - 3 статии (мога да взема и повече, ако ви се пише)
3. Агротехника (трактори, прикачен инвентар) - 3 статии

Предлагам по 1лв на 100 думи за грамотно написан текст с >85% уникалност. Може да е превод или преразказване - стига да отговаря на предните 2 условия.
Плащам след получаването на статиите, ако някой се съмнява - справка iTrader-a и всички хора, с които съм работил през годините.
Ако си харесам автор, ще поръчвам и още статии.
Пишете ми на ЛС с линк към ваш текст, по подобна по възможност тематика, както и с въпроси и/или предложения.
Може ли да опитам харесва ми да пиша но незнам дали стават писанията ми.Дали бихте рискували с мен
 
Може ли да опитам харесва ми да пиша но незнам дали стават писанията ми.Дали бихте рискували с мен
Може ли (запетая) да опитам (запетая) харесва ми да пиша (запетая) но не знам (разделено) дали стават писанията ми.

Ако питаш мен си подходяща кандидатура за тези пари :) Успех.
 
@Росица Пънева - определено трябва да подобриш "писанията" си, за да изкарваш пари с писане.
И противно на много от мненията в темата, за предлаганото заплащане има достатъчно добро предлагане - определено по-добро, отколкото някои "утвърдени копирайтъри" в този форум могат да осигурят.
 
Ха, че какво да меря с теб точно?! И не ми се прави на ощипана госпожичка, че хич не си падам по леготии. Изказал си мнение, ок, аз - също. Казваш "смешно изпълнение", аз пък ти отговарям, че не е задължително и ти обяснявам. Моите дипломи какво ги бъркаш, да не би да си я окъсал откъм кетапи:) Не ми пука с колко хора работиш, явно нещо социалните ти умения куцат сериозно. Но това също не ми пука. И не ме занимавай с твоите комплекси, ок? Оттук насетне те оставям да се каляш сам, не разчитай да ти отговоря повече. И без това каквото имах за казване ти го казах, пък и не ми плащат лекторски, че да уча някой на каквото и да било:)

Страхотен правопис. Като за журналист. Леготии се пише с "и", уважаема - лИготии. Правиш ли разлика кога "оттук" се пише заедно и кога разделено или и за това трябва да те ограмотявам?! В конкретния случай се пишат разделено. Та какви дипломи казваш, че имаш, защото такива основни правила по правопис се учат до 8ми клас в прогимназията? ;)
Имам дипломи да те убия с тях, не бери грижа. :) Но дипломите не правят човека. Това знаеш ли го? Не създават и личностните характеристики. Уменията пък зависят до голяма степен от опита. Ето и още малко безплатни насоки от моя страна:
- хубаво е преди да се изказваш по определени въпроси и срещу определени хора, да си проучила за какво и кого става въпрос, за да не изглеждаш като Димитър Върбанов в опит да създадеш поредната НОВИНА, т.е. жалка;
- ако наистина си журналист, ще бъде чудесно да не допускаш правописни и пунктоационни грешки. Може би е добре идея пак да попречетеш правилата за правопис в българския език;
- запозната ли си с бизнес етиката? Подозирам, че и това е нещо, над което ще трябва да наблегнеш.

Това са едни безплатни съвети. За следващите ще те таксувам. Макар, че за такива като теб казват: "Да беше нещо друго, та да му го набиеш, ама то акъл - няма как да стане".
 
Малко уточнение по въпроса с “професионалния копирайтър“. “Професионален копирайтър“ е равнозначно на “Човек, чиято професия е копирайтингът“ и няма нищо общо с това до колко престижна е самата професия. Както и “професионален спортист“ е човек, който се издържа чрез своя спорт, докато спортистите аматьори се изхранват с нещо друго. Научете значението на думите.
 
Един добър копирайтър за времето което тука спамите как била ниска цената щеше да опраска статиите и да прибере парите. Freelancer е пич, работил съм с него много пъти и е много коректен и щом е решил че това е цената, то значи има кой да му свърши работата за тези пари.
 
Благодаря @kamentk , то тази задача отдавна е свършена с перфектно написани, особено като за тази цена, материали. Намерих си и нови партньори, които пишат качествено, без да се самозабравят.
Но по стечение на обстоятелствата май темата е полезна вече не само за мен :).
 
Тази тема стана направо уникално дълга. Позволих си да разгледам сайта в подписа на автора, за който предполагам, че пишат тези, които се търсеха чрез тази тема. Попаднах веднага на темите за мода и на статията за модата в консервативния мъжки свят, където се ценят хубавите часовници. :) И тъй като доста време писах и продължавам да пиша на тема часовници, ще си позволя да коментирам, без да се заяждам. С добро чувство съм към сайта. Като за 1 лв е прилично написано. За по-добро наистина се искаше малко повече. За перфектно, вероятно още работа и опит може би. Иначе сайтът Ви има приятен изглед и стои добре. Може и още по-добре. Въпрос не само на усилие, но и на по-ситно сито.
Поздрави!
 
Всъщност статиите не са за този сайт, не знам защо така сте решили. В него има и доста материали, които са много по-евтини (то си личи), но има и по-скъпи :), все пак повечето са правени с някаква цел :).
 
Страхотен правопис. Като за журналист. Леготии се пише с "и", уважаема - лИготии. Правиш ли разлика кога "оттук" се пише заедно и кога разделено или и за това трябва да те ограмотявам?! В конкретния случай се пишат разделено. Та какви дипломи казваш, че имаш, защото такива основни правила по правопис се учат до 8ми клас в прогимназията? ;)
Имам дипломи да те убия с тях, не бери грижа. :) Но дипломите не правят човека. Това знаеш ли го? Не създават и личностните характеристики. Уменията пък зависят до голяма степен от опита. Ето и още малко безплатни насоки от моя страна:
- хубаво е преди да се изказваш по определени въпроси и срещу определени хора, да си проучила за какво и кого става въпрос, за да не изглеждаш като Димитър Върбанов в опит да създадеш поредната НОВИНА, т.е. жалка;
- ако наистина си журналист, ще бъде чудесно да не допускаш правописни и пунктоационни грешки. Може би е добре идея пак да попречетеш правилата за правопис в българския език;
- запозната ли си с бизнес етиката? Подозирам, че и това е нещо, над което ще трябва да наблегнеш.

Това са едни безплатни съвети. За следващите ще те таксувам. Макар, че за такива като теб казват: "Да беше нещо друго, та да му го набиеш, ама то акъл - няма как да стане".
Хайнов, съкровище! "Леготии" наистина съм го цъкнала грешно, но не е от незнание, а защото пиша на десетопръстна и не гледам в клавиатурата въобще, особено пък когато бързам по неофициални писания - та, да, случАва се:) За сметка на това мога да набирам текст със скоростта на мисълта, така че, пак си струва. Колкото до другите ти глупащини, по-добре ти прегледай учебниците наново, че само се излагаш и си супер смешен - назидателен тон, а плещиш врели-некипели. Типичен комплексар си, приятелю! Харесва ли ти или не, това е тъжната истина...
 
Имате ги - пишете ми на [email protected]
Трябват ми 10+ кратки (300-350 думи) статии на български на следните теми:
1. Спално бельо (чаршафи, шалтета...) - 4 статии (мога да взема и повече, ако ви се пише)
2. Декорация за дома (картини, панели за стена) - 3 статии (мога да взема и повече, ако ви се пише)
3. Агротехника (трактори, прикачен инвентар) - 3 статии

Предлагам по 1лв на 100 думи за грамотно написан текст с >85% уникалност. Може да е превод или преразказване - стига да отговаря на предните 2 условия.
Плащам след получаването на статиите, ако някой се съмнява - справка iTrader-a и всички хора, с които съм работил през годините.
Ако си харесам автор, ще поръчвам и още статии.
Пишете ми на ЛС с линк към ваш текст, по подобна по възможност тематика, както и с въпроси и/или предложения.
 

Горе