Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
Ако ги махнат няма да има форум. Освен това е демокрация и можем да пишем каквото си искаме. Изключения правят някой закони, като накърняване на достойството. Крайно време е да се запознаеш какво е демокрация.
 
Последно редактирано:
Форумът се напълни с пропутински тролове. Мисля, че е време да сложим край на това тук. Вие как мислите?
абе я марш бе , махай се от форума безполезен си !
 
Двама човека сте, а крещите като за 200 :) , по-скоро сте груз 200
ама ще крещиме колкото си искаме ти ли ще ми слагаш цедка на устата? Кой беше ти , че не се сещам... аааа да Ясен Беджев 74 набор... ум царува ум робува , ум патки пасе.
 
Двама човека сте, а крещите като за 200 :) , по-скоро сте груз 200
Не е вярно, аз не съм путинофил или русофил, русофоб. Все ми е тая за Украйна и Русия.
За приемането на бежанци съм и да им се дава работа. Обикновените хора не са виновни, че определени идиоти направиха цялата война.
Аз казвам, че Русия ще спечели, а не че съм за Русия. С един украинец мога да бъда и приятел и да си говоря с него. Стига и той да се отнася така с мен. Не разбирате риска от ескалацията в Украйна. Представи си че се стигне до използване на нещо по сериозно. Тогава още ли ще си много надъхан
 
Последно редактирано:
Нещо накърнява нежните ми чувства, значи то трябва да изчезне от моето полезренеие. Обичайното поведение на една малка, разглезена принцеса.

Нито една тема във форума не е задължителна за четене и коментиране. Дори мисля, че имаш опция да ограничиш разделите, които не желаеш да виждаш.

Политиката влияе пряко и директно на живота на всеки от нас. Който не желае да знае какво се случва и какво предстои, има пълната възможност да поддържа своето невежество.

Политиката винаги ще се коментира от хората - така е било по времето на Сократ, така ще бъде докато има човечество. Всичко останало са лево-либерастски напъни за цензура и нео-комунистическа диктатура.
 
Нещо накърнява нежните ми чувства, значи то трябва да изчезне от моето полезренеие. Обичайното поведение на една малка, разглезена принцеса.

Нито една тема във форума не е задължителна за четене и коментиране. Дори мисля, че имаш опция да ограничиш разделите, които не желаеш да виждаш.

Политиката влияе пряко и директно на живота на всеки от нас. Който не желае да знае какво се случва и какво предстои, има пълната възможност да поддържа своето невежество.

Политиката винаги ще се коментира от хората - така е било по времето на Сократ, така ще бъде докато има човечество. Всичко останало са лево-либерастски напъни за цензура и нео-комунистическа диктатура.
всякакъв вид бизнес и предприемачество пряко зависят от политиката! Жалко , че русенската принцеса Ясенка не го е разбрал досега.
 
всякакъв вид бизнес и предприемачество пряко зависят от политиката! Жалко , че русенската принцеса Ясенка не го е разбрал досега.
Ако е програмист го разбирам..
 
Темата е за да се ограничат фалшиви новини и путински опорки от такива като Вас. Написал съм го още най-отгоре, за да го прочетете.
 
Ако е програмист го разбирам..
не е.... шие на ишлеме разни парцалки и дава работа на русенките като им дава под минималната заплата. Далавераджия с ДДС
 
Темата е за да се ограничат фалшиви новини и путински опорки от такива като Вас. Написал съм го още най-отгоре, за да го прочетете.

Фалшива новина ?
абе фалшива била... то като тръгне слух иди обяснявай после , че нямаш сестра :) Можеш ли да докажеш , че не е фалшива?
 
Ако ги махнат няма да има форум. Освен това е демокрация и можем да пишем каквото си искаме. Изключения правят някой закони, като накърняване на достойството. Крайно време е да се запознаеш какво е демокрация.
ако ги махнат ще се върнат нормалните и форум ще има.
 
Темата е за да се ограничат фалшиви новини и путински опорки от такива като Вас.
Тоест, темата е опит за налагане на цензура.

До преди три години навсякъде по света хората излагаха контра-аргументи и противодействаха на лъжата с истина. От възникването на грипа, който се лекуваше с фалита на много бизнеси, та до днес, все повече хора искат цензура. Това е опасна тенденция и не е лошо да се замислиш докога ще вярваш на всички лъжи по телевизора? В даден момент мнението ти ще се разграничи от официалната доктрина - кво правиш тогава? Ще искаш ли и на теб да наложат цензура?

Свободен си да изложиш доказателства, че това, което постваме е лъжа и пропаганда. Е, само при положение, че ти се бистри политика, разбира се.
Честито, с пускането на тая дебилна тема, ти увеличи политическите теми във форума с още една. :)
 
Последно редактирано:
ако ги махнат ще се върнат нормалните и форум ще има.
Да, точно. Нормалните хора избягаха заради спамерите и ламерите
 

Горе