Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
Понеже някой все още не вярват колко е вързана политиката с предриемачеството нека да коментират проекта кмета на София :)

Завършва Американския университет в Благоевград през 2001 г. Създава Телерик - 2002 г. Само с лични спестявания!!! 2004 г. вече печели милион. Направо е за президент.....
ЩО? Някой крадлив урод ли да сложат, скъсаняк от село, на който мечтата му е да кара коли за по 300К и да чука пластмасови? Едно време са управлявали видни интелектуалци и бизнесмени, сега маймуни и подлоги.
 
ЩО? Някой крадлив урод ли да сложат, скъсаняк от село, на който мечтата му е да кара коли за по 300К и да чука пластмасови? Едно време са управлявали видни интелектуалци и бизнесмени, сега маймуни и подлоги.
Е той не е такъв нали :)
 
Е той не е такъв нали :)
Поне не умрял от глад и с мозък на медуза. Този ще те окраде с финес и ще искаш още. Това е разликата.
Глупаците, които са излачняли са от някоя дупка изпълняли, цял живот в лишение и нищо неможещи, тези са, повярвай ми, по-опасни и разрушителни.
 
Поне не умрял от глад и с мозък на медуза. Този ще те окраде с финес и ще искаш още. Това е разликата.
Глупаците, които са излачняли са от някоя дупка изпълняли, цял живот в лишение и нищо неможещи, тези са, повярвай ми, по-опасни и разрушителни.
Предпочитам никой да не ме краде :) то е ясно, че днешния свят се кланя на крадци от такъв тип
 
Едно време са управлявали видни интелектуалци и бизнесмени.
И това време е било?
 

Горе