Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
В темата вече има от всички видове путинофили, явни, прикрити, "аз не съм путинофол" ама запада е лош :D
 
Няма как да стане, админите са със същите виждания.
Не, бро. Само Кулайса може да мисли самостоятелно. Блинки още се подмокря от фантазиите си за ''големите топки на шмъркача'' - негова изцепка от миналата година.
Да, точно. Нормалните хора избягаха заради спамерите и ламерите
Тва сериозно ли? Кой нормален човек ще спре да участва в профилираните теми, понеже има теми, в които не желае да участва? Явно говорите за ненормални хора. Е, в този случай и вие сте достатъчни.
 
Ей това трябва да се сложи в хедъра на форума. Голям червен текст и да няма подобни теми повече.
Предлагам да сложим Слава на Украйна и да останете 10 човека да си пишете всеки ден колко хубаво е всичко. Всеки който не е съгласен да бъде изгонен. Според мен форума ще е супер.

Аз не харесвам Русия и не съм в Русия. Ти харесваш САЩ. Що не си там ?
Аз казвам, че трябва мир и преговори, а ти оръжия. Ами що не отидеш да се биеш ?
 
Последно редактирано:
Като гледам Бежев реши да пусне още една тема за Русия и усрайна. Нещо не виждам да се сърди на ъперото, че политизира тая ялова тема-анкета.
 
Бях се засилил да цъкам "Да" с аргумента че пречи на форумната икономика - народът много се вживя и вече никой не ще да прави бизнес с "отсрещния лагер".

... обаче гледам сърбежът е съвсем друг тука :D и заглавието не е формулирано правилно.

Бежев, напиши си го направо бе, не се срамувай - "проруските мнения ми нараняват чувствата, може ли да баннем всички путинофили, плийз?? :cry:"
 
Бях се засилил да цъкам "Да" с аргумента че пречи на форумната икономика - народът много се вживя и вече никой не ще да прави бизнес с "отсрещния лагер".
Това е много вярно, ти сам го усети даже.
 
Аз съм тука от 2014-та. От тогава периодично виждам некви жалки вопли за забрана на политиката във форума. Това е не само дебилно (главата в пясъка не е критерий за интелигентност), но и неефективно.

Сменете заглавието на темата на: "искате ли да се спами по политически въпроси във всички раздели на форума?" - щото точно това ще се получи.
 
Аз съм тука от 2014-та. От тогава периодично виждам некви жалки вопли за забрана на политиката във форума. Това е не само дебилно (главата в пясъка не е критерий за интелигентност), но и неефективно.

Сменете заглавието на темата на: "искате ли да се спами по политически въпроси във всички раздели на форума?" - щото точно това ще се получи.
да, помник как спамеше наред
 
Това е много вярно, ти сам го усети даже.

Единствено го усетих кога исках да правя бизнес с тебе на 2 пъти, ама не бях сигурен за причината да се дърпаш и за това натиснах малко повече, за да се уверя 😄 пък и беше леко смешно. Сега дефакто си признаваш.

Голяма загуба, но ще го преживея някак :)
 
По-точно да се забранят фашистки символи като на sky
Те бяха забранени, преди усрайна да стане приоритет №1 на западния свят. Приоритети, батко.

да, помник как спамеше наред
Че можеш ли да го забравиш, след като от тогава не съм спирала да го правя?

Скоро не си ме питал колко мнения имам по ''темата'' на форума, каквато и да е тя. ;)
 
Да, точно. Нормалните хора избягаха заради спамерите и ламерите
значи призбаваш , че си от ненормалните щом още си тук, айде последвай нормалните
 
Форумът се напълни с пропутински тролове. Мисля, че е време да сложим край на това тук. Вие как мислите?
Темите са едно, троловете друго. Ако имаш любима тема във форума и тя е популярна, все ще има и тролове и в нея. Тролването явно е неизменна характеристика на всеки форум.

Но във форума има една опция "Игнорирай". Използвайте я тая опция по предназначение. Аз например съм вкарал 27 люде в моя списък с игнорирани и нямам никакви оплаквания от тях :)

Темата е за да се ограничат фалшиви новини и путински опорки от такива като Вас.
Аз разбира се съм против цензурата, освен ако не става въпрос за някакви крайности - обиди, спам и въобще груби излизания от самата тема.

Укро-руската тема обаче действително е станала едно чудовище и бих препоръчал на всички участници в нея, независимо на коя страна са, да затворят форума за няколко дни, да излязат навън малко на разходка, да пипнат тревата. Ако сравня Укро-темата с Корона темите, то поне по време на Короната нещата ни засягаха лично, докато така нарчената "война" е на майната си от тук. То хубаво човек да си каже мнението, но определно има прекаляване и силно надценяване на ситуацията. Не е здравословно да се виси чак толкова по форумите. Да не говорим, че не е и предприемаческо. По-добре е приоритетите ни да са към това да правим максимално полезни неща в живота си, да се развиваме в работата си, в бизнесите, в хобитата даже. Докато тролването или занимаването с тролове по цял ден е загубено време и няма развитие в това.
 
В темата за Украйна не знам дали има путинофил, който реално да е предприемач.
Тези най-долните, където само четат каквото им спусне Мутрофанова и РИА/ТАСС са някакви безработни отрепки, където цял ден само се карат с хората.
Имат и един бияч, където онзи ден щеше да спира самолета на Зеленски, ама пак се покри.

Не виждам как подобни индивиди допринасят каквото и да е във форума. Добре е да има свобода на словото, всяко мнение да се зачита, но те не са предприемачи. По-лошото е че отиват и серат по други теми и смъкват нивото на форума.

Игнорирал съм ги почти всичките, но това е само частично решение.
 
Много яко как путинофили наричат цензура призивите да се забрани публикуването на фалшиви новини.
Хем рипат срещу демокрацията хем искат да се възползват от всичките и блага 😀
 

Горе