Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

Трябва ли да се махнат политическите теми във форума

  • Да

    Votes: 25 53.2%
  • Не

    Votes: 22 46.8%

  • Общо гласове
    47
аз не спамя , аз изразявам собсвеното си мнение. Разликата е, че освен в раздел политика аз пиша и в другите раздели където давам компетентни отговори и съвети на начинаещите за банкови и картови системи - на това ми е компетентността . Може да погледнеш последните ми постове в профила ми и ще разбереш
Продължавай така, ценен си.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Имаше един такъв уебмастърски форум с желания тип ("твърда") модерация... и само "сериозни предприемачи" пишеха в него. Все качествени и кадърни момчета. За админите да не говорим - и там нещата бяха "топ".

Трябва ли да припомняме края на приказката?
:)
 
Имаше един такъв уебмастърски форум с желания тип ("твърда") модерация... и само "сериозни предприемачи" пишеха в него. Все качествени и кадърни момчета. За админите да не говорим - и там нещата бяха "топ".

Трябва ли да припомняме края на приказката?
:)
разковничето в поста ти е се крие в 2 букви ... ШЕ :) ИмаШЕ :)
 
Имаше един такъв уебмастърски форум с желания тип ("твърда") модерация... и само "сериозни предприемачи" пишеха в него. Все качествени и кадърни момчета. За админите да не говорим - и там нещата бяха "топ".

Трябва ли да припомняме края на приказката?
:)
Мда. Той беше продаден малко след това. И сега и в добри ръце:


:) Надяваме се скоро и той за се задвижи.
 
Мда. Той беше продаден малко след това. И сега и в добри ръце:


:) Надяваме се скоро и той за се задвижи.
Я, даже ми стои още профила :D
 
дежавю..
 
1688971035350.png

10 години го мъчите човека, ма щом е още тука явно не е от нормалните

1688971088994.png
 
дежавю..
Да, от много време насам излизат теми за това колко е паднало качеството на форума и то се от недоволни мрънкачи. Същите дето като си пуснат новините в 19:00 ч. се карат с телевизора. Абе нема угодия.

Виж файлът 29662

10 години го мъчите човека, ма щом е още тука явно не е от нормалните

Виж файлът 29663

1974975_600821043327877_293942802_n.jpg
 
на сила ли те карам да подържаме комуникация? Реално аз и на ЛС ти го казах , че си някакъв странен тип който винаги иска да каже нещо , но не го доизказва! Примери мога да дам няколко. Аз обичам -Право куме в очи! Така съм действал винаги и за това в живота ми съм успешен човек.
Да ти кажа отначало не разбрах, че не разбираш, защото е разбираемо, но сега разбирам че може би не си разбрал.
Не, аз съм твърдо ЗА да остане политическия раздел, защото все пак до немалка спетен НЯМА цензура. И такова нещо ще го намериш само в част от новинарските сайтове с полу-анонимни спамери под статиите.

Много е различно форум и новинарски сайт превърнат в спам-демогогия или просто фрий фор алл, има и такива. Все тая, обаче въпроса е че и тук НЕ СТАВА ДИСКУСИЯ.
Почвате да се обиждате и аз идвам да ви предложа не само интересно но и консенсусно решения (поне временно) и все едно се набутвам между шамарите.

И ВЪОБЩЕ НЕ МОЖЕ ДА СТАНЕ ДИСКУСИЯ ПО ПОЛИТИЧЕСКИ ТЕМИ И ТО В ТАКИВА "ИНТЕРЕСНИ ВРЕМЕНА". НЕВЪЗМОЖНО.

Дори да си представиш много културни "политолози" в излъскано студио и под светлините на прожекторите едвам се удържат да не си скочат да си бият по няколко шамара.
И дори вече "продуктовото позициониране" ако ме разбираш не е такъв фактор защото годините под влиянието на КОВИД и годините под влиянието на ВОЙНА побъркват все повече хората и хората вече се разделят без дори да имат някакви лични облаги или интереси.

Извинявай, @Vbb обаче на няколко човека тук мога да им направя профил, и бих могъл да си играя по начин по който се опитва да го прави @contra но аз не обичам да си играя със хората. И долу-горе имам представа какъв човек си. Долу-горе казвам.

Ако това е повод да ме смятат за мекушав или си мислят, че им отваря възможност те да си играят с мен, ще се объркат много. Не вземам отношение към коментарите на определени индивиди, въпреки че ме дразнят защото ЕДНО - по възможност гледам да не си пилея енергията за безмислени и вредни неща и ДВЕ - имам опит и съм участвал в няколко много сериозни форумни войни не само на ръба, ами много отвъд пропастта на човешкото и човещината и определено до някаква степен съм притръпнал. Въпреки че в определени моменти колкото и да си претръпнал не можеш да останеш безучастен.


След като е било неразбрано - ето го предложението, Блинки и без това е почти нон стоп тука, да пробва един тест - да затваря и отваря раздела, примерно през 4 часа за 3 дни, през деня да видим ще има ли промяна.

Няма как к'вито и изчисления да правиш, докато нещо не го направиш реално да разбереш хавата.
По принцип Блинки почти винаги съм го защитавал точно защото тук има определена свобода и като цяло е отзивчив.

Ти не разбираш, викаш. Нанди постоянно нещо не разбира. Аз не мога да се начудя - че нандито е един от най-толерираните тук а мине не мине време постоянно бучи за права.

Ами нанди, моля ти се отити в ДНЕВНИК, обзалагам се че пишеш и там и искам да видя докъде ще те оставят да си отваряш устата. Направи си този експеримент, моля ти СА.

@Vbb
Аз те харесвам бе човек, не чаткаш ли че за да ти обръщам специално внимание очевидно ми допадаш.
 
  • Love
Реакции: Vbb
на сила ли те карам да подържаме комуникация? Реално аз и на ЛС ти го казах , че си някакъв странен тип който винаги иска да каже нещо , но не го доизказва! Примери мога да дам няколко. Аз обичам -Право куме в очи! Така съм действал винаги и за това в живота ми съм успешен човек.
Вие на лични ли сте си писали. Ужас. Сигурно е било течно преживяване. :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ineed интересна личност, няма собствено мнение, мени го през 20 поста, обича да се слага на уж противниците си.
 
@Vbb
Ето на @Vbb виждаш ли какво се получава?
Хахаха, Стокхолмски синдром. :D
Ineed интересна личност, няма собствено мнение, мени го през 20 поста, обича да се слага на уж противниците си.
Вие на лични ли сте си писали. Ужас. Сигурно е било течно преживяване. :D
 
  • Like
Реакции: Vbb
Дефе, въшко нищожна, не си мисли, че и ти ще ми се катериш по главата, за да спечелиш поне минимални симпатии от дебили, дето са ги правили в аналното отвърстие и от там се излезли.

Имаш си проблеми, пий си хапчетата и не ме занимавай, защото лампичката на търпението ми свети в червено. ;
 
казано от ватник няма никаква стойност
това казано от изявен ФАШИСТ още повече няма стойност ! Ти не разпознаваш в себе си фашистките ти идеологии? Погледни се отстрани ако все пак знаеш как да го направиш и ще се отвратиш от себе си! Дребнав , заяждащ се и ползваш едни и съши опорки като "руски изнасилвачи", ватници и т.н. Ти имаш ли други думи в речника си? Прочел ли си и една книга в живота си? Не си със сигурност!
 

Горе