Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

  • да

  • не

  • не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Пак не разбрах това какво общо имаше с темата? :)
е ти специално след ваксината няма как да разбереш! Ваксината е отнела и малкото мозък който си имал някога!
 
е ти специално след ваксината няма как да разбереш! Ваксината е отнела и малкото мозък който си имал някога!
ОК, така е, всичко ми отне. Само не разбирам теб що ти е вътрешно, като аз съм си я слагал? :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
ОК, така е, всичко ми отне. Само не разбирам теб що ти е вътрешно, като аз съм си я слагал? :)
Защото с действията си все едно агитираш всички да се превърнат в зеленчуци и трябва с бъдеш спрян 😂
 
Пак не разбрах това какво общо имаше с темата? :)

Де да знам - не е ли това темата?
Аз като ти видя никнейма и не мога да мисля за нищо друго - веднага се сещам за Зенеката и съдържанието й...
 
Как успяхте да се изсерете и върху 3-ти март.
 
В яла България е така, но трябвало 24 май да е национален празник. Много тъпи това евроробите ей…C827A403-C4D7-4C11-8773-7A02909CEA12.jpeg
 
Много умници и баш патриоти са дали мнения
Сега и язе да дам писание.
Национален празник трябва да е нещо, което да обединява всички етноси в една страна.
И всеки да се гордее с празника, а не да не го почита.
В този ред на мисли Нургюл Салимова, която ни разплака и накара отново България да е по световните медийни новини.
Как би празнувала 3 март?

Според мен 24 май трябва да е национален празнк.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Много умници и баш патриоти са дали мнения
Сега и язе да дам писание.
Национален празник трябва да е нещо, което да обединява всички етноси в една страна.
И всеки да се гордее с празника, а не да не го почита.
В този ред на мисли Нургюл Салимова, която ни разплака и накара отново България да е по световните медийни новини.
Как би празнувала 3 март?

Според мен 24 май трябва да е национален празнк.
ти пък от Германия къде тръгна да даваш акъл :) Няколко месеца отсъствие от форума ти се е отразило зле :)
 
ти пък от Германия къде тръгна да даваш акъл :) Няколко месеца отсъствие от форума ти се е отразило зле :)
Сегиз-тогиз форума си го посещавам, но определено съжалявам за пропуснатата темата за бедната рускиня.По наше време имаше мирки и ирц-е канали.Толкова се забавлявах и си запълвах времето, защото работех в интернет клуб.
Тогава влизаха от работното си място все секретарки, учителки и умни жени наистина търсещи своя принц.Самотни или семейни търсещи новата емоция - виртуално запознанство.Говоря за година 98:)
Сега е тюрлю гювеч.Шефа ми се ожени през icq :)
Още са семейство.Та мога за онова време да напиша цял наръчник за истинския и желаещ сваляч.След време всеки циганин си взе компютър и шоу-то започна.
И благодарение на моя обърнат словоред на писане успях да ги пленя.
Имам няколко успешни срещи.Дори ми идваха на крака.
Е и аз веднъж ходих , но не до нейния град.
Повечето срещи имаше секс.Само на две срещи с една и съща жена отказах.
О сега се сетих за една хубавица с голямо самочуствие.
Казах и без да ти видя снимката предварително, колкото и да си красива и пленителна няма да изляза с теб.Ината бе!Ама аз още по-инат. Дойде в залата.Колегата ме викна и каза, че и видял ника през ирц-то.Тъкмо взимах смяната и всички колеги с шефа бяха там и я видяха.Отвънка седна на пейката.Шефа ми се скара, че не съм и се представил.
Той дори я заговори и я закара с колата при нейни познати.
А аз инат и тя ината.Така и не се видяхме.На следващия ден отишла в залата и оставила снимката си на колегата.Какво съм "изтървал":)
Няколко дена след това не искаше да си пише с мен, но после ми прости.
Казах и мислеше, че като те видя толкова красива ще се отмена от думите си ли?
Просто някои жени си мислят,че само с красотата ще пленят мъжа.
Сдобрихме се
Този път аз трябваше да ида в нейния град.
Но така не отидох.Вече усещах и мислех не е жената, която ме кара да "летя".
След нея идваха и други жени ,но най-интересното е се радваха, че специално ,
заради тях ходех в нет клуба да си пишем.А те не знаеха, че работя там и си запълвах
приятно времето.
 
Сегиз-тогиз форума си го посещавам, но определено съжалявам за пропуснатата темата за бедната рускиня.По наше време имаше мирки и ирц-е канали.Толкова се забавлявах и си запълвах времето, защото работех в интернет клуб.
Тогава влизаха от работното си място все секретарки, учителки и умни жени наистина търсещи своя принц.Самотни или семейни търсещи новата емоция - виртуално запознанство.Говоря за година 98:)
Сега е тюрлю гювеч.Шефа ми се ожени през icq :)
Още са семейство.Та мога за онова време да напиша цял наръчник за истинския и желаещ сваляч.След време всеки циганин си взе компютър и шоу-то започна.
И благодарение на моя обърнат словоред на писане успях да ги пленя.
Имам няколко успешни срещи.Дори ми идваха на крака.
Е и аз веднъж ходих , но не до нейния град.
Повечето срещи имаше секс.Само на две срещи с една и съща жена отказах.
О сега се сетих за една хубавица с голямо самочуствие.
Казах и без да ти видя снимката предварително, колкото и да си красива и пленителна няма да изляза с теб.Ината бе!Ама аз още по-инат. Дойде в залата.Колегата ме викна и каза, че и видял ника през ирц-то.Тъкмо взимах смяната и всички колеги с шефа бяха там и я видяха.Отвънка седна на пейката.Шефа ми се скара, че не съм и се представил.
Той дори я заговори и я закара с колата при нейни познати.
А аз инат и тя ината.Така и не се видяхме.На следващия ден отишла в залата и оставила снимката си на колегата.Какво съм "изтървал":)
Няколко дена след това не искаше да си пише с мен, но после ми прости.
Казах и мислеше, че като те видя толкова красива ще се отмена от думите си ли?
Просто някои жени си мислят,че само с красотата ще пленят мъжа.
Сдобрихме се
Този път аз трябваше да ида в нейния град.
Но така не отидох.Вече усещах и мислех не е жената, която ме кара да "летя".
След нея идваха и други жени ,но най-интересното е се радваха, че специално ,
заради тях ходех в нет клуба да си пишем.А те не знаеха, че работя там и си запълвах
приятно времето.
Хехехе къде ме върна...Яко беше в mIRC каналите и бая мацки кълвяха. Пътувал съм до Варна, Бургас, Пловдив абе ужас. Колко срещи на Баба Яга и бири .... сега даже не знам има ли го това изобщо mIRC още и каналите: #amber, #ankh-morpork, #fantastica
 
Сегиз-тогиз форума си го посещавам, но определено съжалявам за пропуснатата темата за бедната рускиня.По наше време имаше мирки и ирц-е канали.Толкова се забавлявах и си запълвах времето, защото работех в интернет клуб.
Тогава влизаха от работното си място все секретарки, учителки и умни жени наистина търсещи своя принц.Самотни или семейни търсещи новата емоция - виртуално запознанство.Говоря за година 98:)
Сега е тюрлю гювеч.Шефа ми се ожени през icq :)
Още са семейство.Та мога за онова време да напиша цял наръчник за истинския и желаещ сваляч.След време всеки циганин си взе компютър и шоу-то започна.
И благодарение на моя обърнат словоред на писане успях да ги пленя.
Имам няколко успешни срещи.Дори ми идваха на крака.
Е и аз веднъж ходих , но не до нейния град.
Повечето срещи имаше секс.Само на две срещи с една и съща жена отказах.
О сега се сетих за една хубавица с голямо самочуствие.
Казах и без да ти видя снимката предварително, колкото и да си красива и пленителна няма да изляза с теб.Ината бе!Ама аз още по-инат. Дойде в залата.Колегата ме викна и каза, че и видял ника през ирц-то.Тъкмо взимах смяната и всички колеги с шефа бяха там и я видяха.Отвънка седна на пейката.Шефа ми се скара, че не съм и се представил.
Той дори я заговори и я закара с колата при нейни познати.
А аз инат и тя ината.Така и не се видяхме.На следващия ден отишла в залата и оставила снимката си на колегата.Какво съм "изтървал":)
Няколко дена след това не искаше да си пише с мен, но после ми прости.
Казах и мислеше, че като те видя толкова красива ще се отмена от думите си ли?
Просто някои жени си мислят,че само с красотата ще пленят мъжа.
Сдобрихме се
Този път аз трябваше да ида в нейния град.
Но така не отидох.Вече усещах и мислех не е жената, която ме кара да "летя".
След нея идваха и други жени ,но най-интересното е се радваха, че специално ,
заради тях ходех в нет клуба да си пишем.А те не знаеха, че работя там и си запълвах
приятно времето.
на мен ли ми го казваш? Та аз срещнах жена ми в IRC в hit.bg навремето.... тази година направихме 21 години заедно
 
брех да не повярваш... пуснали са хит.бг отново и работи https://hit.bg
 
брех да не повярваш... пуснали са хит.бг отново и работи https://hit.bg
:) Интересно
еее
Там ми беше първия любителски сайт. Дали се пазят тия неща още.
 
Много умници и баш патриоти са дали мнения
Сега и язе да дам писание.
Национален празник трябва да е нещо, което да обединява всички етноси в една страна.
И всеки да се гордее с празника, а не да не го почита.
В този ред на мисли Нургюл Салимова, която ни разплака и накара отново България да е по световните медийни новини.
Как би празнувала 3 март?

Според мен 24 май трябва да е национален празнк.

What the Fuck, man???

Това е най-абсурдният аргумент, евър. Ако не те познавах, щях да помисля, че си някаква woke либерална активистка.

Нургюл не празнува и Коледа, нито пък Великден - забранявай, че да не обидим девойчето!

Националният празник трябва да символизира държавността, а 3-ти март е датата, на която България се връща на картата като самостоятелна държава. Няма да обсъждаме дали българо-мохамеданите са приели насилствено или доброволно исляма, факт е, че са поданици на тая държава и едва ли биха искали тя все още да под някакво робство, па било то и турско.

Дори да искат - Fuck Them! Те са малцинство и празникът на страната ни няма да се определя от чувствата и традициите на малцинствата. Точка!
 
What the Fuck, man???

Това е най-абсурдният аргумент, евър. Ако не те познавах, щях да помисля, че си някаква woke либерална активистка.

Нургюл не празнува и Коледа, нито пък Великден - забранявай, че да не обидим девойчето!

Националният празник трябва да символизира държавността, а 3-ти март е датата, на която България се връща на картата като самостоятелна държава. Няма да обсъждаме дали българо-мохамеданите са приели насилствено или доброволно исляма, факт е, че са поданици на тая държава и едва ли биха искали тя все още да под някакво робство, па било то и турско.

Дори да искат - Fuck Them! Те са малцинство и празникът на страната ни няма да се определя от чувствата и традициите на малцинствата. Точка!
Тооо, и Топалов и Салимова се провалиха на финалната права.
Не знам защо така ги разглеждате нещата. В България живеят българи, турци, цигани, евреи, татари и кой знае какви още.
Защо това общество, което не е общество постоянно иска да се сегментира. Нищо не сме научили от ковид периода.
 
даааа остава 3 март!
И ще се чудим защо не сме единни, а в чужбина чуеш ли българска реч - беж!
Аз пък искам 9ти септември да е празник.
ех какъвто и да бе празника си имаше народно настроение.
То манифестации то после хапка и т.н
а сега не можеш на празник да се нарадваш, като виждаш бедни и мрачни лица.
А Българийо те за теб умряха....
Веке сме 2000 година и предадохме българската Македония на джендърите.
 
даааа остава 3 март!
И ще се чудим защо не сме единни, а в чужбина чуеш ли българска реч - беж!
Няма как да сме 100% единни.
Историята си е там и не е цветя и пеперуди, но трябва да се помни и да се има предвид.

Това не значи че на битово ниво трябва да има някакво разделение или неприязън.
Преди доста време работех на място с доста колеги с турски произход. ТЛДР, години след това се поздравяваме само с тях, а българите се правят че не те познават. На дядо ми повечето му колеги и приятели са от турските села наоколо.

Двете неща са различни.

Аз пък искам 9ти септември да е празник.
:love:
 
Аз пък искам 9ти септември да е празник.
Супер си беше. По-това време още бяхме ваканция и седяхме на село. На една голяма поляна цялото село се събираше. Агнета, курбан чорба, духова музика, хора и ръченици.

И сега като се замисля дейба лошите комунисти като са драли така народа защо хората толкова много се веселяха на 9ти...
 
Последно редактирано:

Горе