Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

  • да

  • не

  • не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тъп въпрос, базиран на тотална неграмотност.

Първо изразът ''никой'' е тотално неверен. Много западняци са решили да живеят там, просто вие не сте чували за тях, щото главите ви са заврени дълбоко у дирника. Не си чувал за Майк Джоунс, нали? Женен за рускиня, британец, който е минал успешно цялата сложна и тромава процедура, за да стане руснак. За 20 път съобщавам, че да се емигрира в Русия е доста трудно. Хората не си пълнят държавата с всичката световна измет. Това не ви е Германия, Англия или Франция.
Избиват се, да. :D
 
За това съм тук, да ти става все по неудобно. ;)
Радвам се, че най-после си си намерил смисъл в живота, но неудобството, което ми причиняваш не ме тормози особено. Забравям го веднага щом скролна към следващия пост или затворя форума. ;)
 
Радвам се, че най-после си си намерил смисъл в живота, но неудобството, което ми причиняваш не ме тормози особено. Забравям го веднага щом скролна към следващия пост или затворя форума. ;)
И тук не позна. Просто е като бонус от това, че пиша какви сте смешки. ;)
 
И тук не позна. Просто е като бонус от това, че пиша какви сте смешки. ;)
Пиши, пиши... Мнението ти е изключително важно за всички нас. :)
 
  • Haha
Реакции: Vbb

Щом казваш..... :)

Говедо, никой не води с теб комуникация. Дай боже всеки такъв гей с такива жени. ;)
нали знаеш , че разочарованите от жените мъже обръщат резбата много бързо :) Това , че е имал гадже жена по никакъв начин не означава, че не е педерунгел. Да той не е гей , той е педерунгел. Нали знаеш каква е разликата между педераст и гей ?
 
ОбъркАх се! Чефо не беше ли нашия мил приятел Радко? Или тва е друг педераст?
 
Много ме кефят хора тук, които са готови да бранят руснаците повече от собствените си събратя. Шапка им свалям на такива! Явно БКП добре си е свършила работата у нас.
 
ОбъркАх се! Чефо не беше ли нашия мил приятел Радко? Или тва е друг педераст?
не не е радко :) Радко последно се опита да ми копира никнейма тук , но не му се получи.
 
Много ме кефят хора тук, които са готови да бранят руснаците повече от собствените си събратя. Шапка им свалям на такива! Явно БКП добре си е свършила работата у нас.
Уроди, брат. Да, оня гей, този педал, третия не знам какъв, а реално темата е каква "братска любов" лее тази гняз Русия.

Тоя е един лигльо от Сървайвър
Абе не знам какъв е, ама е повече мъж от теб. И ако не разбираш какво ти говори, няма спасение за теб и другите. ;)
 
ОбъркАх се! Чефо не беше ли нашия мил приятел Радко? Или тва е друг педераст?
Тази малоумната дори един интернет не може да ползва като хората:


И пак питам руски подлоги, това ли е най-важното в темата? А не съдържанието на клипа?
 

Щом казваш..... :)

Говедо, никой не води с теб комуникация. Дай боже всеки такъв гей с такива жени. ;)

Първия линк.
Денислава е това вляво, предполагам.


 
Тази малоумната дори един интернет не може да ползва като хората:


И пак питам руски подлоги, това ли е най-важното в темата? А не съдържанието на клипа?
Реалити ”звезда” викаш трябва да си, че да ги разбираш нещата…Ами да вземаме мнение за всичко от тик ток тогава или да викнем Ким Кардашиян за министърка…
 
Реалити ”звезда” викаш трябва да си, че да ги разбираш нещата…Ами да вземаме мнение за всичко от тик ток тогава или да викнем Ким Кардашиян за министърка…
Да, реалити звезда, направила си труда да събере информация и да ти я представи така, че дори и ти да успееш да загрееш, ама то като си смотан и прост, няма как да стане. Направи проучваше и ще видиш сам дали говори истина или не, после коментирай, жалък идиот. Това е типично за руските олигофрени - говорят глупости. И пак ти казвам, този е на светлинни години от теб, нищожество. ;) Баси загубената кауза е дори да се спори с вас.
 
Ей туй момче, ще вземе да излезе че имало и чувство за хумор. Хаха. За теб говоря, скъпи :)
Една от най-плоските ми шегички, дарлинг, ама се радвам че я оценяваш.
Отдаваме го на късния/ранния час.
 
собствените си събратя
Като например?? И защо въпросните ''събратя'' не ни подкрепят нас?

Тоя е един лигльо от Сървайвър
Това никога не съм си го причинявала. Изглежда, била съм права. ;)

Тази малоумната дори един интернет не може да ползва като хората:
Може, може.., ама не иска. Идеята беше да наблегнем на нарицателното педераст.
 
Първия линк.
Денислава е това вляво, предполагам.


Доста по-добре е от това, което дори са го увековечили:

896-504-pametnik-na-syvetskata-armiia-plovdiv-1954-g-skulptori-vasil-radoslavov.jpg
 

Горе