Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

  • да

  • не

  • не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Може, може.., ама не иска. Идеята беше да наблегнем на нарицателното педераст.
Всъщност аз друга идея имах, но явно педерастията много ви влече, така, че на тази тема си търсете други. Аз за една руска лайнарщина говорех. ;)
 
така, че на тази тема си търсете други.
Че кой те е търсил па тебе? Ти сам се буташ у киреча, без да имаш нещо смислено да кажеш. ;)
 
Всъщност аз друга идея имах, но явно педерастията много ви влече, така, че на тази тема си търсете други. Аз за една руска лайнарщина говорех. ;)
аз те попитах одеве знаеш ли каква е разликата между гей и педераст и ти не ми отговори :)
 
Че кой те е търсил па тебе? Ти сам се буташ у киреча, без да имаш нещо смислено да кажеш. ;)
Не, аз си пускам по темата. Какво по-смислено от синтезираната информация за руските ви мозъци, родоотстъпници? Или трябва да се пуска само руска пропаганда от съмнителни източници? Специално за 3ти март нямам претенции, и така съм гласувал, но за кривите руски разбирания, изместващи всичко българско и родно....подчертавам българско и родно.... ;)
 
Да, реалити звезда, направила си труда да събере информация и да ти я представи така, че дори и ти да успееш да загрееш, ама то като си смотан и прост, няма как да стане. Направи проучваше и ще видиш сам дали говори истина или не, после коментирай, жалък идиот. Това е типично за руските олигофрени - говорят глупости. И пак ти казвам, този е на светлинни години от теб, нищожество. ;) Баси загубената кауза е дори да се спори с вас.
Без да целя да те обидя мога само да ти кажа: Ти си ненормален…
 
  • Like
Реакции: Vbb
Каза го клоуна на форума. Нормален със семейство съм си....за теб не смея да гадая какъв си. ;)
Нещо да казах за семейство? Това ме означава, че си нормален. Има различни форми на кретенизъм …
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Нещо да казах за семейство? Това ме означава, че си нормален. Има различни форми на кретенизъм …
Всъщност е важен фактор, тъпако. Като това, че имаш работа и някаква обществена полезност. Баси простия руски трол.
 
Доста по-добре е от това, което дори са го увековечили:

Няма да споря тука - доверявам се на мнението ти.
Тия неща са по твоята част, все пак.
 
Каза го клоуна на форума. Нормален със семейство съм си....за теб не смея да гадая какъв си. ;)

Ма кой е намеквал че не си нормален?!

В модерни и демократични времена живеем, моля ви се.
Дръжте се толерантно.
 
vbb интересно след като думнаха вожда му защо продължава да вика за вова, та нали той го пречука?
 
Няма да споря тука - доверявам се на мнението ти.
Тия неща са по твоята част, все пак.
Всъщност не са....виждат се много добре къде си бъркат руските войници. :D Там не съм по-компетентен от руските агенти тук. ;)
 

Горе