Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Дискусията в 'Webmaster Help - Секцията на Експертите' стартирана от kostianev, Дек 15, 2010.

1. kostianev

kostianev Member

Рег.:
    Март 23, 2009
    Съобщения:
    398
    Харесвания:
    7
    Точки:
    18
    Място:
    Пловдив
    Здравейте момчета, трябва ми качествен списък с български директории и каталози към които да си добавя сайта.

Преди време бях попаднал във форума на подобен сайт, където са събрани тези директории и каталози, но не мога да го открия.

2. Viko

Viko Well-Known Member

Рег.:
    Окт 5, 2007
    Съобщения:
    1,117
    Харесвания:
    99
    Точки:
    48
    От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

http://www.dobavilink.info/ Аз този намерих. Имаше и един друг, но нещо не мога да го намеря

3. biaaro

biaaro Well-Known Member

Рег.:
    Май 27, 2008
    Съобщения:
    2,686
    Харесвания:
    659
    Точки:
    113
    Място:
    в кюпа
    От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

http://dobavi.hit.bg и този бива.

4. kostianev

kostianev Member

Рег.:
    Март 23, 2009
    Съобщения:
    398
    Харесвания:
    7
    Точки:
    18
    Място:
    Пловдив

Благодаря и двата ще използвам!

5. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,032
    Харесвания:
    1,778
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
  6. cybervn

cybervn New Member

Рег.:
    Авг 19, 2007
    Съобщения:
    465
    Харесвания:
    23
    Точки:
    0
    Професия:
    Lamer

И аз да се включа с малко фирмени каталози : http://linx.bg/lists/biznez-katalozi/

7. hatre

hatre Active Member

Рег.:
    Юли 12, 2011
    Съобщения:
    742
    Харесвания:
    44
    Точки:
    28

Някой може ли да ми каже сайтове тип новини - където се пиши за всичко, обаче приемат и статии ако им пратя на майла, както и всякакви други сайтове които приемат статии обаче не са директории за статии. Аз от стартбг писах на 10-20 (не от известните) и никой не ми отговори.

8. mlazarov

mlazarov Active Member

Рег.:
    Ян 16, 2008
    Съобщения:
    690
    Харесвания:
    72
    Точки:
    28
    Професия:
    Web Entrepreneur
    Не са ти отговорили, защото не са сметнали, че това, което им пращаш ще е интересно за техните потребители/читатели.

9. portal7

portal7 New Member

Рег.:
    Апр 15, 2014
    Съобщения:
    2
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

ето и още един каталог които намерих дано да ви бъде полезен portal7.info

10. sim5

sim5 Active Member

Рег.:
    Юни 28, 2009
    Съобщения:
    290
    Харесвания:
    64
    Точки:
    28

Като ти гледам ника, май въобще не си го намерил.:wink:

11. Беджев Стил

Беджев Стил Well-Known Member

Рег.:
    Май 30, 2014
    Съобщения:
    1,647
    Харесвания:
    232
    Точки:
    63

Има ли изобщо смисъл да си качвате сайтовете в такива каталози ?

12. free

free New Member

Рег.:
    Февру 25, 2015
    Съобщения:
    12
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

Винаги има смисъл да присъстваш на повече места.
    Аз мисля, че всеки сайт, който търси авторитет трябва да присъства в по-сериозните каталози.

13. bloodstriker

bloodstriker New Member

Рег.:
    Дек 9, 2012
    Съобщения:
    3
    Харесвания:
    0
    Точки:
    0

еми има ако сайтовете(директориите) не са само директории и имат и друго уникално съдържание, тогава е полезно. Също е полезно, когато имат висок DA.
    вижте тази например(моя е и е нова, но има DA 40, което е доста добре + понеже не е особено известна няма много попълнения в нея. От там линка Ви ще поеме голям % сила, тъй като не е разхвърляна по много линкове текущо :).
    : recepti . website . tk

ПС: прочетете правилата(или поне 1-вото, тъй като е важно както за вас, така и за мен)!
    моля оправете линка, че не ми дава да го постна като хората...(махнете интервалите)

14. seoslav

seoslav SEO експерт в WebsiteDesign

Рег.:
    Дек 23, 2012
    Съобщения:
    86
    Харесвания:
    24
    Точки:
    8
    Място:
    София
    Направихме един сайт, тип social bookmark за добавяне на новини, статии, продукти и услуги. Има и още една полезна функция - можете да си запазвате и линкове в личния ви акаунт, да ги сортирате с хаш тагове и само вие да си ги виждате, почти същото като getpocket: https://pipe.bg. Ако някой го интересува повече инфо: https://pipe.bg/za-nas/.

bgrgroup и Blinky харесват това.
  15. psnedev

psnedev New Member

Рег.:
    Окт 6, 2018
    Съобщения:
    11
    Харесвания:
    5
    Точки:
    3
    Темата е важна (поне за непрофесионалисти като мен), но поизгаснала. Затова seoslav, който последен хвърли дърва в камината, спечели нов потребител в мое лице.
    Някой ще сподели ли и други актуални към момента местенца, подходящи за популяризиране на онлайн съдържания?

Blinky харесва това.
  16. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,032
    Харесвания:
    1,778
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Да. Дали останаха актуално директори, безплатни каталози, бизнес листинги и подобни? Така се, има, но някой с актуални списъци има ли, да шерне. :)

17. Octavian

Octavian New Member

Рег.:
    Ноем 11, 2015
    Съобщения:
    29
    Харесвания:
    3
    Точки:
    3
    И аз се интересувам. Последно имах един списък от 10на които са с най-добри показатели и не ми е хрумнало да търся други.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice