Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

kostianev

Member
Здравейте момчета, трябва ми качествен списък с български директории и каталози към които да си добавя сайта.

Преди време бях попаднал във форума на подобен сайт, където са събрани тези директории и каталози, но не мога да го открия.
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Благодаря и двата ще използвам!
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

И аз да се включа с малко фирмени каталози : http://linx.bg/lists/biznez-katalozi/
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Някой може ли да ми каже сайтове тип новини - където се пиши за всичко, обаче приемат и статии ако им пратя на майла, както и всякакви други сайтове които приемат статии обаче не са директории за статии. Аз от стартбг писах на 10-20 (не от известните) и никой не ми отговори.
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

ето и още един каталог които намерих дано да ви бъде полезен portal7.info
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Като ти гледам ника, май въобще не си го намерил.:wink:
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Има ли изобщо смисъл да си качвате сайтовете в такива каталози ?
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Винаги има смисъл да присъстваш на повече места.
Аз мисля, че всеки сайт, който търси авторитет трябва да присъства в по-сериозните каталози.
 
От: Трябва ми качествен списък с български директории и каталози за добавяне на сайт?

Има ли изобщо смисъл да си качвате сайтовете в такива каталози ?

еми има ако сайтовете(директориите) не са само директории и имат и друго уникално съдържание, тогава е полезно. Също е полезно, когато имат висок DA.
вижте тази например(моя е и е нова, но има DA 40, което е доста добре + понеже не е особено известна няма много попълнения в нея. От там линка Ви ще поеме голям % сила, тъй като не е разхвърляна по много линкове текущо :).
: recepti . website . tk

ПС: прочетете правилата(или поне 1-вото, тъй като е важно както за вас, така и за мен)!
моля оправете линка, че не ми дава да го постна като хората...(махнете интервалите)
 
Направихме един сайт, тип social bookmark за добавяне на новини, статии, продукти и услуги. Има и още една полезна функция - можете да си запазвате и линкове в личния ви акаунт, да ги сортирате с хаш тагове и само вие да си ги виждате, почти същото като getpocket: https://pipe.bg. Ако някой го интересува повече инфо: https://pipe.bg/za-nas/.
 
Темата е важна (поне за непрофесионалисти като мен), но поизгаснала. Затова seoslav, който последен хвърли дърва в камината, спечели нов потребител в мое лице.
Някой ще сподели ли и други актуални към момента местенца, подходящи за популяризиране на онлайн съдържания?
 
И аз се интересувам. Последно имах един списък от 10на които са с най-добри показатели и не ми е хрумнало да търся други.
 

Горе