Трябва ми нещо като adsense

iasen_h

Member
Ако някой знае нещо такова като адсенсе нека каже дето слагам банери и кликат и плащат има едно etology и още едно bidvister ли кво бше ако някой знае някоя друга програма дето плаща така за кликове и нещо такова нека каже.Или някакав начин да печеля пари от сайта си на ден имам по 800-1000 уникални и около 2500-3000 импресий трафик имам горе долу.
 
iasen_h каза:
Ако някой знае нещо такова като адсенсе нека каже дето слагам банери и кликат и плащат има едно etology и още едно bidvister ли кво бше ако някой знае някоя друга програма дето плаща така за кликове и нещо такова нека каже.Или някакав начин да печеля пари от сайта си на ден имам по 800-1000 уникални и около 2500-3000 импресий трафик имам горе долу.
Що не сложиш AdSense
 
inviSible каза:
iasen_h каза:
Ако някой знае нещо такова като адсенсе нека каже дето слагам банери и кликат и плащат има едно etology и още едно bidvister ли кво бше ако някой знае някоя друга програма дето плаща така за кликове и нещо такова нека каже.Или някакав начин да печеля пари от сайта си на ден имам по 800-1000 уникални и около 2500-3000 импресий трафик имам горе долу.
Що не сложиш AdSense


Защото имам малак проблем за който не ми се говори и обяснява :).Но ще сложа но нз дали ще стане както и да е трябва ми нещо подобно ще пробвам сега това адбрите но ако знаете още казвайте и нали да има некви пари да не е по 10 цента на клик 20-30 пак става :D
 
Tsanko каза:
AmebaBot каза:
Можеш да пробваш и avnads .

Ще ги пробвам давайте още сайтове ако знаете да ги разгледам аз сега се регнах нали като Publisher трябва да се регвам другото е ако искам да плащам advertiser ли как беше.
 
iasen_h каза:
Ако някой знае нещо такова като адсенсе нека каже дето слагам банери и кликат и плащат има едно etology и още едно bidvister ли кво бше ако някой знае някоя друга програма дето плаща така за кликове и нещо такова нека каже.Или някакав начин да печеля пари от сайта си на ден имам по 800-1000 уникални и около 2500-3000 импресий трафик имам горе долу.

Бате здрасти и добре дошъл тук, да знаеш че има и други такива като Ад сенс, примера на AmebaBot - adbrite е добър.
 
Митака каза:
Добри са AdBrite и BidVertiser. Недей да се занимаваш с други, като не ти се работи с AdSense. По-добре избери една от трите и работи само с нея, вместо да наблъскаш от всичко по малко.
Да и аз съм на това мнение :) избери си само едно и се занимаваи с него
 
Не е толкова лесно положението ми адсенсе ако ме одобрят може да работя с тях аз работих с тях направих 160$ но стана един проблем но не ми се говори как стана и така ме баниха но не само мен и т.н и сега ще се регна от някой друг адрес и ще почна на ново ако ме одобрят :)
 
е братко и аз така изгоряхме заради някой дето беше прецакал плана
менкахме си кликове това унува стана много време и някой ни издрънка на големите... получих 40 клика и това ме довърши! незнам дали и ти не си от тези които са прецакани щото ние бяхме 5-6 човека и сички са оут
 
Аз съм решил че тези сайтове на които продавам да не слагам банери и подобни излишни глупости... така само се претрупва сайта вие как мислите?
 

Горе