Трябва ми "редизайн" на лого

От: Трябва ми "редизайн" на лого

Намери ли се логото за фирмата колега или още си в процес на търсене и обмисляне.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Ето едно от мен.
753898.jpg
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Намери ли се логото за фирмата колега или още си в процес на търсене и обмисляне.
Не съм избрал още, колега! Иска ми се още една седмица да изчакам да видим дали няма да се появи някое лого, което да ме грабне! Иначе от досегашните предложения твоето последно лого ми е фаворит!
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Не съм избрал още, колега! Иска ми се още една седмица да изчакам да видим дали няма да се появи някое лого, което да ме грабне! Иначе от досегашните предложения твоето последно лого ми е фаворит!

Оп, трябва да ти споделя ,че имам още една лека промяна на тази концепция ,но изглежда ефектно. Ще я постна по-късно.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Аз не разбрах от цялата работа колко е отделената сума за заплащане за редизайн на лого?
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Аз не разбрах от цялата работа колко е отделената сума за заплащане за редизайн на лого?
Ще Ви отговоря във Ваш стил, колега!
Знам, че английският Ви е силна страна - the sky's the limit! С нетърпение очаквам Вашето графично предложение, колега!
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Не мога да разбера едно нещо! В разни други подобни теми се коментираше истинската цена на едно лого, че е поне няколко стотачки и т.н. Може и толкова да е, и за моите мегабордове цената е доста по-висока, която ми се иска да получавам, но уви не е така! За всеки пътник си има влак :wink:
Аз Ви пиша като човек в първата тема, че нямам идея колко би струвал редизайн/ преправяне/доизкусуряване/редактиране на лого/имате концепция посочена от мен- от там нататък сте Вие/ и за това Ви давам възможност, Вие да си поискате цена!!! С две думи - ИЗКУШЕТЕ МЕ - направете лого, което да ме впечатли и си поискайте цена на ЛС/мейл или ако щете и в темата за него! Както обясних и на колегата по-горе /благодаря му за въпроса, макар че и в първото си мнение по темата бях описал неяснотата ми за бюджета/ - няма ограничение за цената на услугата Ви!:-o :roll:
Имаше и досега интересни неща, но още не съм видял моето лого!
Заповядайте, моля...
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Хайде още няколко от мен.


A2ATSKh.jpg


qw2xmOH.jpg
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Мултимедия Ад Груп ли е точното наименование на фирмата? Обикновенно АД(акционерно дружество) се 'слага' най-накрая. А може би 'Ад' има друго значение? Малко разяснение по въпроса, касаещ наименованието на юридическото лице, ще е от полза.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Изчаквам още 2 колеги, които заявиха желание да участват и подготвят своите лога!
В четвъртък другата седмица пускам кепенците на темата, разплащам се с колегата, чието лого ми харесва най-много и по живо по здраво.
Ако още някой има желание да си поиска сума отговаряща на труда и креактивността му /по негова преценка/ - да не се колебае!
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Аз само си мислех, дали не може да стане "заигравка" със самите букви от името на фирмата? Да са като извадени от "сняг"(отпечатани все едно) и "М"-тата- "i"-тата, да са във формата на парченце пъзел (цветовете черно и червено ми харесва) но в надписа Мулти (червено, и-то да е черно), а в Медиа (обратно- "и"-то да е червено, а целия надпис черен) съответно Ад (червено) Груп-черно ...или да са някак преливащи се ... :| моите 5 цента
 

Горе