Тъп ли съм?

От: Тъп ли съм?

Ден 2, след големия цирк, а от причината 4. Не съм спрял да пия, знам, че не е правилно и не трябва така, но нервите ми не издъжат.
 
От: Тъп ли съм?

Искам да попитам всички в форума, аз тъп ли съм и приличам ли на куха лейка дето всеки който пожелае може да и сервира всичко.
Всеки човек, рано или късно, опира до този въпрос.
Ама като я обичаш?
Едно клише: Да не мислиш, че си първия?

И на мен, след толкова години, ми прищраква. И не за една...
8 години трудно се забравят братле. :(
Радвай се, че живееш днес. Виж как се е правел Развод по италиански до неотдавна.
В съвременния свят хората са по-свободни откогато и да било. Живот до гроб е хубаво нещо, но все по-рядко се случва. Хората се променят.

А една жена, навие ли си нещо, никой не може да я спре.

Жените са много, но тази ще я носиш в себе си, докато си жив.

Само гледай, да не затънеш в алкохолното блато - няма да си първия, който си е съсипал живота заради жена.
 
От: Тъп ли съм?

Ден 2, след големия цирк, а от причината 4. Не съм спрял да пия, знам, че не е правилно и не трябва така, но нервите ми не издъжат.

Това с алкохола го забрави просто. Нищо не правиш така. Само се самонавиваш на мъка още повече.
 
От: Тъп ли съм?

Не знам вече, всичко е лудница.
 
От: Тъп ли съм?

Ей, uni стягай се в кръста. :) Жените идват и си отиват.. това са те... Намери си занимание, хоби или почвай да търсиш друга мома... това е начина. ;) Успех. :)
 
От: Тъп ли съм?

ясно е едно, всичко ще отмине но иска време, сега - вземи и се хвани с нещо което си искал да направиш но все си нямал време, ползата - покрай работата няма да имаш време много да го мислиш и ще си направил някой нов проект за който си имал желание от край време
 
От: Тъп ли съм?

Уни, всеки се ражда сам и умира сам!
Другото е преходно :beer:
Покажеш ли най-малкото колебание или слабост, ще те мачка и върти както си трябва.
Чантата, вратата и да не се връща...
 
От: Тъп ли съм?

Горе главата мъжки - Няма винаги да е така!
 
От: Тъп ли съм?

Уни, ако нейното сърце обича твоето, нищо друго не е в състояние да ви раздели, защото както разбирам от думите ти, твоето сърце е изцяло нейно. Каквото и да се е случило помежду ви, единствено истинските чувства са от значение. Не гледай назад, нито напред, не търси вина в себе си или в нея, не се съобразявай с глупавите хорски мнения (имам предвид клюки и др. подобни). Животът си е твой и ако искаш да му се радваш истински - живей сега! Всичко е поправимо, стига и двамата да го желаете със сърцата си.
 
От: От: Тъп ли съм?

Не знам, душа на фона на всичките проблеми сега ми се стовари и това. Не съм ял почти последните дни и като опитам да хапна нещо ми се повдига, почти не спя макс по 3 часа на 24. Иначе ми писа тази сутрин дали ще сме заедно за нова година, чесно не знаех как да реагирам, иначе не знам и дали аз съм прав или съм збъркал. Знам само, че напоследък се чувствам като нищожество.

Уни, ако нейното сърце обича твоето, нищо друго не е в състояние да ви раздели, защото както разбирам от думите ти, твоето сърце е изцяло нейно. Каквото и да се е случило помежду ви, единствено истинските чувства са от значение. Не гледай назад, нито напред, не търси вина в себе си или в нея, не се съобразявай с глупавите хорски мнения (имам предвид клюки и др. подобни). Животът си е твой и ако искаш да му се радваш истински - живей сега! Всичко е поправимо, стига и двамата да го желаете със сърцата си.
 
От: Тъп ли съм?

За първо време пренеси пиячката вечер от вкъщи сам към някъде с приятели. Намери си хоби, което да те отклонява (много помага).
А и нали знаеш пусни я, ако иска да е с теб ще се върне. Ако ли не не е за теб... Имай малко достойнство!
 
От: Тъп ли съм?

начи, отиди на стриптиз бар :D ще помогне гаранция. аз също имах такъв проблем, също мнгоо години загубени и планове и глупости, ама вече не ме вълнува чак толкова :Д
 
От: Тъп ли съм?

Щом, казваш ( чак толкова ) значи и на теб още много ти пука и ти е криво като на мен. Иначе по стриптиз барове, не ходя, аз и дискотеките ги спрях преди доста време, щото освен чалга друго не чувам. :)
начи, отиди на стриптиз бар :D ще помогне гаранция. аз също имах такъв проблем, също мнгоо години загубени и планове и глупости, ама вече не ме вълнува чак толкова :Д
 
От: От: Тъп ли съм?

Щом, казваш ( чак толкова ) значи и на теб още много ти пука и ти е криво като на мен. Иначе по стриптиз барове, не ходя, аз и дискотеките ги спрях преди доста време, щото освен чалга друго не чувам. :)


еми пука ми, ама ми писна вече. в сряда я викам на кънки и и казвам - да решава на момента. не аз искам шанс, а и давам щот съм ларж. ако не иска - ще се махна, защото както обичам силно, така и мразя. има няколко човека на които не говоря от години, рекордьора е със 7 години, така че още един там винаги ще се впише :) като се има в предвид, че рекордьора е този, който ни запозна :lol:
всмисъл, верно че може да обичаш някой, ама трябва да обичаш себе си повече. ще плачат после.
точно както тази преди нея, и тя ме заряза и наскоро ми се оплаква как и е смотано, ама аз вече не горя от желание дори да я чувам, а бях луд по нея само до преди две години, нещо като сега :twisted:
 
От: Тъп ли съм?

начи, отиди на стриптиз бар :D ще помогне гаранция. аз също имах такъв проблем, също мнгоо години загубени и планове и глупости, ама вече не ме вълнува чак толкова :Д

Стриптийз бара няма да му помогне, виж приятелите може и да успеят. Но като го гледам уни доста ще дълбае още. Малко тъпо е бил въпроса за нова година от нейна страна (нали фона на тази емоционална криза в момента...). Любов трудно се преживява, особено ако си живял с мисълта, че туй е истинското нещо и точно тя е жената. Що не вземете да проведете един диалог? В крайна сметка нещо куца щом тя мисли за купона на нова година, а ти давиш мъка в алкохола...Тук ми се губи и взаимността, която по думите ти би трябвало да има.
 
От: От: От: Тъп ли съм?

Не съм ял почти последните дни и като опитам да хапна нещо ми се повдига, почти не спя макс по 3 часа на 24. Иначе ми писа тази сутрин дали ще сме заедно за нова година,
Имаш още мегдан. Една седмица само интернет и алкохол. Не ми се е повдигало - просто нямах нужда от храна. Написах няколко литературни шедьовъра, които яростно бяха отхвърлени.
Изненадващо дойде на рождения ми ден без предизвестие. С подарък, за който след няколко часа, каза, че бил ужасно тъп. Което си бе живата истина. :lol: Три дни бяха идилия. Но само толкова.

Това за Нова година (ще бъда жесток) означава, че не си е намерила подходяща компания. А не и се седи сама. Не бих го тълкувал като опит за връщане на нещата. Макар, че на теб ще ти се иска.

Има стара приказка: Счупена стомна не се лепи. Купува се нова.
На теб ти се иска да я залепиш. Може и да успееш. Но следите от счупеното остават.

Съвети няма да ти давам - нито ще ги послушаш, нито ще свършат работа. Любовните мъки са изключително индивидуални. И вечни, като въртенето на Земята в Космоса. Както и, че винаги се случват за първи път.

Пътуване, работа, хоби, друга/и жена/и, също не вършат работа. Единствено можеш да се надяваш, че черния ти дроб ще издържи.
 
От: Тъп ли съм?

Ден 2, след големия цирк, а от причината 4. Не съм спрял да пия, знам, че не е правилно и не трябва така, но нервите ми не издъжат.
Братле не пий, когато не си на кеф
Алкохола е като катализатор на емоциите, и ако си в кофти настроение, ставаш още по-кофти

Не прави анализ на събитията, сигурно има много фактори за тази развръзка
Както каза Вискяр, счупените връзки не се лепят, а се фърлят в коша
А може да не е счупена, а само пропукана, но не го мисли излишно
В крайна сметка всичко се идва на мястото, и всяко зло за добро, дето викат старите хора
 
От: От: Тъп ли съм?

В крайна сметка всичко се идва на мястото, и всяко зло за добро, дето викат старите хора

И всеки край е ново начало :|
 

Горе