Тъп ли съм?

uni-web

Well-Known Member
Повечето хора от форума ме познават, няма да обяснявам защо задавам този въпрос. Причините са лични.

Искам да попитам всички в форума, аз тъп ли съм и приличам ли на куха лейка дето всеки който пожелае може да и сервира всичко.
 
От: Тъп ли съм?

За мен специално е ясно, че не си. Предполагам и за повечето от тук. Как стигна до това интересно заключение за себе си?
 
От: Тъп ли съм?

Тъпи хора няма. Има хора които ги мързи да мислят. Според мен не си от тези ;)
 
От: Тъп ли съм?

Повечето хора от форума ме познават, няма да обяснявам защо задавам този въпрос. Причините са лични.

Искам да попитам всички в форума, аз тъп ли съм и приличам ли на куха лейка дето всеки който пожелае може да и сервира всичко.

Не знам за теб, но аз от поста ти нищо не разбрах за какво точно говориш и май аз съм тъп :)
 
От: От: Тъп ли съм?

Благодаря на всички, и се извинявам, ама съм се налял като за свтовно, просто не ми издържаха нервите вече.

Братле поста беше риторичен, не искам да споделям всичко, но нямаше как да прикрия другото, обиден съм, наранен и ми е много криво. Както и да е благодаря на всички писали, и ви желая много успехи.

Не знам за теб, но аз от поста ти нищо не разбрах за какво точно говориш и май аз съм тъп :)
 
От: Тъп ли съм?

И аз наскоро се сблъсках с реалността и се чувствам ужасно, но така е явно... Стягай се, разчитай на себе си и карай напред...
 
От: Тъп ли съм?

Определено не си тъп, но само спри да пишеш в раздел Политика. @реминд ти вкара мухата в главата, че Бойко е виновен за всичко и той е най-голямото зло. Това всеки разумно мислещ ще ти каже, че на практика няма как да е вярно.

Ако си добър в програмирането - бъди полезен в тази сфера и помагай.

Другото което искам да ти кажа е да не взимаш прекалено навътре нещата които говорят за теб. Аз примерно не се засягам от това какво мислят за мен и затова си позволявам да говоря каквото ми е на ума.
Препоръчвам ти да спреш да се тревожиш за това какво мислят другите...като видят, че не те интересува - ще спрат. Освен това в повечето случаи го правят само за да те дразнят :mrgreen:

Въпреки, че си програмист явно не го знаеш. Затова ти го казвам - НЕ СИ ТЪП.
 
От: Тъп ли съм?

Не нужно да си тъп просто ако си добър ще ти се качат на главата, ще те направят на маймуна и ще видиш какво се вика неблагодарност.

Ако е свързано с гювендия - мани я. Дай и една минута да си събира багажа и да напуска къщата за винаги. :D
 
От: От: Тъп ли съм?

Ама като я обичаш?

Не нужно да си тъп просто ако си добър ще ти се качат на главата, ще те направят на маймуна и ще видиш какво се вика неблагодарност.

Ако е свързано с гювендия - мани я. Дай и една минута да си събира багажа и да напуска къщата за винаги. :D
 
От: От: От: Тъп ли съм?

Ама като я обичаш?

Ще ти мине и след време ще се смееш на себе си как си могъл да се нервиш за еди коя си, вервай ми :)

А колегата е много прав - ако си добряк ще ти се качат на главата не само гадже, а всичко останали, така че или свиквай или почвай да ползваш повече не, отколкото да
 
От: От: От: От: Тъп ли съм?

8 години трудно се забравят братле. :(
Ще ти мине и след време ще се смееш на себе си как си могъл да се нервиш за еди коя си, вервай ми :)

А колегата е много прав - ако си добряк ще ти се качат на главата не само гадже, а всичко останали, така че или свиквай или почвай да ползваш повече не, отколкото да
 
От: Тъп ли съм?

Живота е твърде кратък за да се сърдим или да съдим останалите за техните грешки. Прецени как стоят нещата, на трезва глава и съм сигурен, че ще стигнеш до правилното решение.
 
От: Тъп ли съм?

Имаше една народна песен, в която се пее Жена жали от ден до пладне, така че да си знаеш, пийни още 1 па си легай, мисли на сутринта по-добре е
 
От: Тъп ли съм?

Както и да е айде черпя ви всички, щше да ми е много приятно да сме заедно лице в лице сега. :(

[video=youtube;2i481jiOkkM]http://www.youtube.com/watch?v=2i481jiOkkM[/video]
 
От: От: От: От: От: Тъп ли съм?

8 години трудно се забравят братле. :(

Минала съм го тоя път с многото години. Ако си заслужава може да се преглътне нещо (зависи какво де). Ако е истинско ще става по-хубаво, а ако наистина си е заслужавала няма как да не видиш разликата с останалите. Аз така дадох втори шанс и смея да твърдя, че по-хубаво не е било (когато човека до теб е идеален си заслужава втория шанс). Но това само ти можеш да го прецениш. Ако не си заслужава продължавай напред и тва е. Риби много, а годините са от значение, толкова, до колкото сте свикнали един с друг, но не ти гарантират отношения каквито търсиш.
 
От: Тъп ли съм?

Не си тъп, ама си добряк и хората може би те използват по някога. Не се кахъри заради жена, жени много, опитай се да не си емоционален.
 
От: От: От: От: Тъп ли съм?

кажи й жена и не я обиждай :twisted:

как си могъл да се нервиш за еди коя си, вервай ми :)

то ако е така, едва ли е щяло да си губи 8 години
определено е трудно да приемеш загубата, но така е със всичко

ако я обичаш би трябвало да си готов на всичко за да е щастлива и тя - т.е. да не мислиш в стил "ако не е моя, няма да е на никой друг"
защото не е мъжко


555868_531862486892680_877402705_n.jpg‎


с това се различаваме от жените
ГОРЕ ГЛАВАТА! :wink:
 
От: Тъп ли съм?

Обичам ви бе хора, това, няма такъв филм никъде, всички форума сте уникални. Бкагодаря и на всички, и на реда, много него и други си ги иамам като братя..., извинявам се за настроенията ама ми е много криво.
 

Горе