Търг за сайта cheti.info

canopus

Active Member
Рейтинг - 83.3%
5   1   0
Здравейте

Пускам на търг сайта cheti . info
Трафика за миналия месец (Юни) е: 1200
Като за този месец до момента са 1 400 до края на месеца може да стигне близо 2000
Тези посещения сайтът ги прави без абсолютно никаква поддръжка от моя страна.. Именно и това е причината за продажбата - Захванал съм се и с други неща и за този сайт не остава време.
Сайта е на 1-во място по 2 ключови думи с общо 3200 Екзакт търсения месечно.
Домейна е закупен от смс хостинг и е платен до 2014-05-16, като закупилия сайта ще получи направо акаунта в смс хостинг и няма да се налага да плаща домейна при прехвърляне в друг регистратор.
Към сайта върви и facebook страница с 1280 фена.
Ако се качват редовно нови публикации посещенията ще се увеличат драстично..
В момента сайта не се монетизира има само реклами на insert . bg

Търгът е пуснат само в този сайт и наддаванията са само публични.

Начална цена: $99
Стъпка: $ 5
Край на търга: Четвъртък (25.07) 22:00 часа

Начин на плащане: Paypal

За допълнителни въпроси пишете на ЛС
 
От: Търг за сайта cheti.info

Пускам на търг сайта cheti . info

Търгът е пуснат само в този сайт и наддаванията са само публични.
Начална цена: $99

Край на търга: Четвъртък (25.07) 22:00 часа

Начин на плащане: Paypal


Поради изтичане на търга и незаинтересованост от никого и необявяване на сайта за продаден, правя оферта на продавача: офертата ми е на цена 5$.
 
От: Търг за сайта cheti.info

Странникът, ganio,
Първо да попитам какво Ви кара да мислите, че вашите оферти заслужават да им бъде обърнато внимание ?
Въпросът ми не е реторичен и ще очаквам да споделите.
Все пак когато човек отправя някакво предложение, то трябва да има някакви реални очаквания за успех (в случая сделка). В противен случай е безмислено и загуба на време. Не ми се вярва чак толкова да няма какво друго да правите.. или може би греша ?
 
От: Търг за сайта cheti.info

Странникът
Първо да попитам какво Ви кара да мислите, че вашите оферти заслужават да им бъде обърнато внимание ?
Въпросът ми не е реторичен и ще очаквам да споделите.
Все пак когато човек отправя някакво предложение, то трябва да има някакви реални очаквания за успех (в случая сделка). В противен случай е безмислено и загуба на време. Не ми се вярва чак толкова да няма какво друго да правите.. или може би греша ?

Има какво да правя и мисля, че не си губя времето с това. А мотивите си вече съм си ги изложил. Имаш стока за продаване и си я обявил на търг. На този търг никой не се е явил и няма заинтересовани за твоята стока. Времето определено за търга измина. И тази незаинтересованост от страна на другите ми дава основание да мисля, че цената която си сложил е висока и свалих. И за това ти давам тази цена, извън търга за да го взема. Аз съм сериозен и очаквам от теб сериозно отношение, или си несериозен продавач?
 
От: Търг за сайта cheti.info

имало е почти два часа до края
обявена е начална цена (т.е. минималната под която продавача не би се разделил със стоката)
(който има други предложения може да му пише на ЛС ? :-o)
всичко останало е спам
 
От: Търг за сайта cheti.info

имало е почти два часа до края
обявена е начална цена (т.е. минималната под която продавача не би се разделил със стоката)
(който има други предложения може да му пише на ЛС ? :-o)
всичко останало е спам

Не си прав nortrant! Търга изтича в четвъртък, на 25.07 в 22:00 часа. Аз правя офертата един ден след като е изтекъл търга - в петък, на 26 юли в 20:16 часа. И както пиша - понеже стоката не е продадена на търга и няма никаква заинтересованост, тогава това вече не е търг, търга е свършил, обявената минимална цена си е за търга, аз комуникирам след изтичането на търга. И преценявам, че цената която иска е много висока и отправям своята оферта и очаквам сериозно отношение от страна на продавача.
 
От: Търг за сайта cheti.info

вярно, то било 27, а не 26

но 5 доларa си е подигравка
по-добре да го подари :D
 
От: Търг за сайта cheti.info

вярно, то било 27, а не 26

но 5 доларa си е подигравка
по-добре да го подари :D

Е, не знам, моята оферта е толкова и съм готов веднага да я платя, което не е подигравка. Подигравка щеще да е да му кажа и накарам да се съгласи и да не я платя :).
 
От: Търг за сайта cheti.info

имало е почти два часа до края
обявена е начална цена (т.е. минималната под която продавача не би се разделил със стоката)
(който има други предложения може да му пише на ЛС ? :-o)
всичко останало е спам
+1, не виждам в офертата нищо, което да предизвиква такава подигравка.
 
От: Търг за сайта cheti.info

Kreayshawn => отвори си очите и прочети всичко което изписах. Няма търг, търга свърши, аз предлагам цена извън търга.Това, че на теб не ти харесва цената, не означава, че тази цена трябва да е по-висока! И престанете да пишете колко било подигравателно - като не е подигравателно, що не го купихте на по-висока цена като имаше търг? Щото стоката е надценена и обявената цена не е реална!
 
От: Търг за сайта cheti.info

99 долара няма да е надценяване, ако текстовете в сайта са уникални. Проверих една статия и беше уникална - висок процент, а и добавяйки посещенията + 2 ключови думи, по които се класира на първо място се продава на добра цена. Е, зависи и приходите де... щом го продава за 99 долара минимум, значи би трябвало да прави по 7-8 долара на месец горе-долу (което ми е съмнително със съответните посещения).

Все пак, ако всичките статии са си напълно уникални, то и аз не бих продала за 5 долара, а иначе, ако са копи-пейст и 2лв не струва.
 
От: Търг за сайта cheti.info

Абе хора, що се месите където не ви е работата? Била ниска цената... ми като беше висока цената що се покрихте и не купихте сайта? Тогава си мълчахте, защо? Сега какво, ще купувате ли, продавача ще ви дава процент от сделката, че почнахте да казвате колко висока била цената?

Не постъпвате коректно, така не се прави! Спазил съм всички условия, има си оферта и чакам продавача да си каже думата.

Fifi - нещо не съм съгласен и с теб, и ти се бъркаш там, където не трябва. Тръгнала си да проверяваш уникалността на статиите. Айде тогава, провери това: Разкошни картини от бактерии и Железния човек и супермен летят в небето над Сан Диего. Първата статия е взета от тук,а втората статия в взета от тук.

Според теб добро ли е качеството на статиите? Защото аз не мога да се съглася, че това е уникална статия с високо качество.
Допълнително, виждам некоректно отношение в статиите - никъде не е посочен източникът на информация. После, искам да попитам - снимките от къде са взети, има ли разрешение за ползване на снимките. И имам предвид не само на тези снимки от посочените от мен 2 статии, а на всички снимки в сайта. Защо няма посочен източник на снимките? Ако снимките са взети без разрешение - сайта не споменатите от теб 2 лева, той и 2 стотинки не струва.

Аз проверих набързо 2 статии и открих това, сигурен съм, че ще открия още нередности по сайта, ако се задълбоча повече. За да избегна бъдещи неприятности по сайта, първата ми работа когато го взема ще бъде да сваля наличното съдържание и да го направя легално, всичко да е с авторски права.
 
От: Търг за сайта cheti.info

Абе хора, що се месите където не ви е работата? Била ниска цената... ми като беше висока цената що се покрихте и не купихте сайта? Тогава си мълчахте, защо? Сега какво, ще купувате ли, продавача ще ви дава процент от сделката, че почнахте да казвате колко висока била цената?

Не постъпвате коректно, така не се прави! Спазил съм всички условия, има си оферта и чакам продавача да си каже думата.

Fifi - нещо не съм съгласен и с теб, и ти се бъркаш там, където не трябва. Тръгнала си да проверяваш уникалността на статиите. Айде тогава, провери това: Разкошни картини от бактерии и Железния човек и супермен летят в небето над Сан Диего. Първата статия е взета от тук,а втората статия в взета от тук.

Според теб добро ли е качеството на статиите? Защото аз не мога да се съглася, че това е уникална статия с високо качество.
Допълнително, виждам некоректно отношение в статиите - никъде не е посочен източникът на информация. После, искам да попитам - снимките от къде са взети, има ли разрешение за ползване на снимките. И имам предвид не само на тези снимки от посочените от мен 2 статии, а на всички снимки в сайта. Защо няма посочен източник на снимките? Ако снимките са взети без разрешение - сайта не споменатите от теб 2 лева, той и 2 стотинки не струва.

Аз проверих набързо 2 статии и открих това, сигурен съм, че ще открия още нередности по сайта, ако се задълбоча повече. За да избегна бъдещи неприятности по сайта, първата ми работа когато го взема ще бъде да сваля наличното съдържание и да го направя легално, всичко да е с авторски права.

Все пак, ако всичките статии са си напълно уникални, то и аз не бих продала за 5 долара, а иначе, ако са копи-пейст и 2лв не струва.

Прочете ли изобщо написаното? НЕ СЪМ ПРОВЕРЯВАЛА целия сайт, а само една статия за уникалност, даже не съм гледала самия текст!!!!!!!!!

За да избегна бъдещи неприятности по сайта, първата ми работа когато го взема ще бъде да сваля наличното съдържание и да го направя легално, всичко да е с авторски права.

Е що не си направиш нов - като хората на база на тоя сайт, ами се занимаваш с този? Нека приемем, че сайта не става, cms-а не става, съдържанието не става, а ти ще го направиш качествено. Обаче цената от 5 долара не покрива и домейна .info!

Не съм участвала в търга, защото сайта не ме интересува и не съм имала намерение изобщо да го купувам!

Така, че успех с офертата...
 
От: Търг за сайта cheti.info

Не съм участвала в търга, защото сайта не ме интересува и не съм имала намерение изобщо да го купувам!

След като сайта не те интересува и нямаш намерение да купуваш, тогава защо коментираш? Нямаш работа тук, само пречиш и досаждаш. И точно тук си мечтая за правилата които са в другия форум. Ако бяхме там такива коментари като вашите нямаше да бъдат допуснати.

Така, че успех с офертата...


След като с вашите коментари, въпреки, че въпросния сайт не ви интересува и нямате отношение към него коментирате... как мислиш, дали ще има успех офертата ми? Все пак благодаря за злобното ти пожелание.
 
От: Търг за сайта cheti.info

подиграваш се с труда на човека като предлагаш 5 долара
не вярвам да е закъсал до тях
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Търг за сайта cheti.info

подиграваш се с труда на човека като предлагаш 5 долара
не вярвам да е закъсал до тях
+1
Не е за 99 долара, но не е и за 5.
Страннико, ако наистина искаш сайта, а не водиш спорове заради спорта, може малко по-реална да е цената.:rolleyes:
Не изглежда зле сайтчето, все пак има вкаран труд, а и домейна си е в час още.
 
От: Търг за сайта cheti.info

+1
Не е за 99 долара, но не е и за 5.
Страннико, ако наистина искаш сайта, а не водиш спорове заради спорта, може малко по-реална да е цената.:rolleyes:
Не изглежда зле сайтчето, все пак има вкаран труд, а и домейна си е в час още.

You must spread some Reputation around before giving it to brad1985 again.

Странник имаш една ряпа от мен!

Не стига, че офертата ти не става и 10 човека тука ти казват, че цената, която предлагаш е малко, ами и обиждаш - нещо, което друг не си позволи да прави в темата.
 
От: Търг за сайта cheti.info

Пак само акъли се дават в тоя форум.хахахахах
 

Горе