Търг за bulTarget.com

mihluzin

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
82   0   0
Обявявам търг за продажбата на bultarget.com. Начална цена 2000 лева. Стъпка 50 лева. Край на търга - 20. 03. 2013 г., 22.00 часа.


Продаваме bultarget.com

Мисля, че няма смисъл да обяснявам какво представлява сайта - всеки може да го отвори и сам да види.

Имаме над 500 клиента до момента.
Парньорските страници до сега са с около 1.5 млн. фена, като постоянно се увеличават.

Печалбата от сайта е около 700 - 850 лв. на месец, като тепърва ще се увеличава с включването на нови партньори и клиенти. Това е печалбата от комисионната при партньорските страници, ако имате и Ваши страници, може да скочи в пъти...

Малко за техническите параметри:
Всичко може да се управлява от админ панела. В него има пълна статистика за абсолютно всичко - клиенти, кликове, линкове, импресии, страници, партньори и т.н. - напълно подробна статистика за абсолютно всичко.



За повече информация: skype: mihluzin87

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=40357
 
Последно редактирано от модератор:
От: Търг за bulTarget.com

Ъп на темата..............
 
От: Търг за bulTarget.com

Нещо като посещения, доходи, разходи.... малко да поясниш кое струва 2000лв? :)
 
От: Търг за bulTarget.com

wasde, пиши ми на ЛС, за да уточним подробностите по продажбата...
 
От: Търг за bulTarget.com

А какво става с парите който са останали във сметката? От доста време съм пуснал автоматични публикации но няма кликове, а от няколко дена няма и импресии.
 
От: Търг за bulTarget.com

Чакам още два - три дни човека да се свърже с мен. Ако не го направи, си пускам системата и продължаваме...
 
От: Търг за bulTarget.com

Това означава ли, че новия собственик може да си занули всички сметки? :)
 
От: Търг за bulTarget.com

Не, не означава.
 
От: Търг за bulTarget.com

2050, но човека, който я е предложил още не е писал - ако до два дни не се свърже с нас, офертата му отпада.
 
От: Търг за bulTarget.com

a проблемите които доста хора имат - неотчитане на кликове, импресии и т.н.. - проблем на системата или на администратора са?

и още нещо
относно причината за раздяла...
единствената е, че изкарвате само по 200 лв на месец?

каква е работата на 4-мата?

Тези 800 лева се разделят между 4-ма парньори, което прави по около 200 лева на месец на човек, което не ни устройва....

ако продадеш сайта за 2к ще трябва да си разделите по 500 лв
щом сайта изкарва по 800 лв месечно, ти може да платиш на другите трима по 500 лв и след два месеца да си върнеш парите
и тогава да продадеш сайта дори за 1к

нещо не ми се връзва..продаваш сайт който изкарва 800 лв./месечно за да вземеш 500 лв./еднократно?
 
От: Търг за bulTarget.com

a проблемите които доста хора имат - неотчитане на кликове, импресии и т.н.. - проблем на системата или на администратора са?
Вече ги решихме...
 
От: Търг за bulTarget.com

Стартирахме Fbmanager.org - за нас той е приоритетен. Бултаргет изисква постоянен модераторски контрол заради партньорската програма - намерихме решение на ботовете и ако работи само с ваши страници е ок, но при партньорите има доста, които се опитват да мамят и там трябва човешка намеса...
 

Горе