Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Статус
Not open for further replies.

cremabox

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Домейн: jenabg.info
Reg: 10-Apr-2013 SMSHostingBG
Host: 1 месец +(възможност за 1 година при доплащане 19лв.)
Уникални посетители: средно 50 Предимно от търсачки и директни посетители
Уникални при пост на някоя от статиите в Фесбук: средно 350
Дизайн: Уникален
Система: Drupal
Приходи: Адсенс 7 евро за първия си месец
Бонус: 2 google PR2 Сайта
www.studiorakovena.info (Клиент ме измами и сайта остана в раката ми но за щастие вдигна ПР2
www.tipster.x90x.net (Този не го ползвам от доста време и затова изглежда изоставен)(Безплатен хост от x90xnet)
*Анулиран Търг Моля модераторите да изтрият темата.
Ако не можете да докарате 20-30 цента на клик в български сайт си е ваш проблем (На Такива като вас се казва "Аматьори"
затова имайте поне уважение към професионалистите.
Никаде не е написано че статиите са уникални. Ако бяха уникални цената щеше да е четирицифрена. Ако искате да си купите подобен сайт за 20лв. отиде потърсете някой от закъсалите защото знам цената на труда си.
Темата искам да се затвори. Спрете да коментирате. Отидете и си избийте комплексите другаде
 
Последно редактирано:
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

уникалните средно дневно ли е това или месечно? предполагам дневно?

7 евро от адсенс за един месец при 50 уникални дневно?

Статиите всичките ли са копирани (проверих една две)
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Злорадните сиирджии съм написал кво да правят. Знам цената на труда си

1 Уникалните са дневно
2 Да при 20-30 цента на клик защо не
3. Повечето статии са копирани, но променени по някой места. Няма 100% копиране
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Злорадните сиирджии съм написал кво да правят. Знам цената на труда си

1 Уникалните са дневно
2 Да при 20-30 цента на клик защо не
3. Повечето статии са копирани, но променени по някой места. Няма 100% копиране

20-30 евро цента на клик в сайт на български?
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Моля ви се каквото ще питате питайте на лично:
Това което правите е един вид спам и ми разваляте търга.
Да 20-30 евроцента защо неможеж да повярваш. Спрете да си викате безмислен трафик и ще видиш как се получава.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Моля ви се каквото ще питате питайте на лично:
Това което правите е един вид спам и ми разваляте търга.
Да 20-30 евроцента защо неможеж да повярваш. Спрете да си викате безмислен трафик и ще видиш как се получава.

За посещенията се слага линк към *.pdf от аналитикс.
За цена на клик се слага (най-малко) скрийн от адсенс.

Не се заяждам, давам насоки.
Всички имаме български сайтове с адсенс и много добре знаем колко (горе-долу) е цената на клик.

Така,че спри да ревеш, кой е коментатор и съиржия, ама сложи някакви доказателства.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Щях да започна търга и да предложа 60 лв., но ти прегледах последните 3 статии и невидях да има някаква промяна от оригиналните. 1:1 копирано, само на 1та имаше 2 променени думи.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Злорадните сиирджии съм написал кво да правят.

Аве пич, чакай нещо - значи като ти зададох два три въпроса и реши че съм зрорад сеирджия. Що не си НАПИШЕШ ОФЕРТАТА КАТО ХОРАТА и да представиш някакви скрийнове и ще си спестиш въпросите. Тоя форум не е твой, че ти да определяш правилата кой къде как и защо ще пише. Освен това аз те питах съвсем резонни въпроси:

1. уникалните - ами н ес иписал, боб ли да фърлям дневно ли е месечно ли е на лунен цикъл ли е
2. да, трудно ми е да повярвам ама твоа че на мен ми е трудно да повярвам не значи, че е невъзможно и НЕ СПОРЯ нали?. казваш просто исках да ми потвърдиш, ако си знаеш инктереса щеше да качиш скрийнове или да предложиш да ги пратиш на лично при запитване.
3. за уникалността на статиите - ами проверих с копискейп, светна и понеже има лимит за урл предпочетох да питам отколкото да се набутвам по пет цента на проверка

Моля ви се каквото ще питате питайте на лично:
Това което правите е един вид спам и ми разваляте търга.

ами да беше помолил ощ ев началото - всички въпроси на лично и щях да ти пратя лично. бааа кви моми срамежливи се навъдихте

Да 20-30 евроцента защо неможеж да повярваш. Спрете да си викате безмислен трафик и ще видиш как се получава.

ако спреш да са превиш на голямо добро утро и да отговаряш спокойно на въпросите на клиентите си може и да си продадеш сайта. моя интерес беше дотук
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Анулирам търга! Незнам как се трие темата:
Всеки можеше да пита на лично съобщение и щях да пратя всичко каквото трябва.
немога да допусна такива разправии на мястото на наддаването.

Но все пак ще редактирам първи пост и ще ви отговоря на въпросите.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Домейн: jenabg.info
Reg: 10-Apr-2013 SMSHostingBG
Host: 1 месец +(възможност за 1 година при доплащане 19лв.)
Уникални посетители: средно 50 Предимно от търсачки и директни посетители
Уникални при пост на някоя от статиите в Фесбук: средно 350
Дизайн: Уникален
Система: Drupal
Приходи: Адсенс 7 евро за първия си месец
Бонус: 2 google PR2 Сайта
www.studiorakovena.info (Клиент ме измами и сайта остана в раката ми но за щастие вдигна ПР2
www.tipster.x90x.net (Този не го ползвам от доста време и затова изглежда изоставен)(Безплатен хост от x90xnet)
*Анулиран Търг Моля модераторите да изтрият темата.
Ако не можете да докарате 20-30 цента на клик в български сайт си е ваш проблем (На Такива като вас се казва "Аматьори"
затова имайте поне уважение към професионалистите.
Никаде не е написано че статиите са уникални. Ако бяха уникални цената щеше да е четирицифрена. Ако искате да си купите подобен сайт за 20лв. отиде потърсете някой от закъсалите защото знам цената на труда си.
Темата искам да се затвори. Спрете да коментирате. Отидете и си избийте комплексите другаде

СЛУШАЙ БЕ ЦИРЕЙ - КАТО ИСКАШ ДА ПРОДАДЕШ НЕЩО ЩЕ СЕ ПОСТАРАЕШ МАЛКО ВЕ. КАТО СИ ТОЛКОЗ ВЕЛИК И СИ ГО ДОКАРАЛ ДО 60 СТИНКИ НА КЛИК -СУПЕР - С КЕФ ЩЕ ТИ ВЗЕМА САЙТА. ТВА КОЕТО ИСКАХ ОТ ТЕБ Е ПРОСТО ДА МИ ГО ДОКАЖЕШ. КВО СА ПРАЙШ НА МОМА НЕОЩИПАНА!!!

ЩЕ ВЗЕМЕШ ХИЛЯДИ СА ПЪРШИВИЯ СИ САЙТ С УНИКАЛНИ СТАТИИ САМО НА КУКУВО ЛЯТО. за кое искаш 200 лв? за един шибан друпал, десет копирани статии и голите ти твърдения, че сайта е златна мина така ли? МИ ТИ САМ СИ СИ ГО НАПИСАЛ БЕ - имаш трафик от фейсбук. Ако трафика ти е от женски фен сайт МОЖЕ и да докараш повече н аклик АМА ТИ ФЕН САЙТА НЕ МИ Г ОПРОДАВАШ НАЛИ?

И ВЗЕМИ СИ ОПРАВИ ПРАВОПИСА, ЧЕ НЕ ТИ ХОДИ НА "ПРОФЕСИОНАЛИЗМА"

БАХТИ "ПРЕДПРИЕМАЧИТЕ" СЕ НАВЪДИХА - ТИ ГО ПИТАШ ЗА РАЗЯСНЕНИЕ ПО ОФЕРТАТА, ТО СЕ ДЪРВИ КАТО ПУБЕР НА КАТАЛОГ ЗА СУТИЕНИ!!!
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

С това отношение нищо няма да продадеш тук, така че бегай да се правиш на големия професионалист другаде.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Злорадните сиирджии съм написал кво да правят. Знам цената на труда си

ЧШШШш, ПРОФЕСИОНАЛИСТА - като знаеш цената на труда си ква е тая тема дето питаш баш ква е цената на труда ти

Каква е цената на сайт изработен на Drupal?

Здравейте колеги. занимавам се с уебдизайн, но работя на директни поръчки от клиенти с които се свързвам чрез флаер реклама. Имам няколко сайта които искам да продам, но незнам каква цена мога да им искам изработени са на друпал. Верно бачкал съм доста по тях, но не вярвам хората да дават големи суми за тях. Въпроса ми е: Каква би била цената на женски сайт изработен на друпал или на подобен мъжки.


АМА НЕ МОЖЕ ПРЕДИ ПЕТ ДЕНА ДА ПИТАШ КОЛКО ЩЕ СТРУВА ЖЕНСКИ САЙТ НА ДРУПАЛ А ДНЕС ДА ВИРИШ НОС "ЗНАМ ЦЕНАТА НА ТРУДА СИ". НЕ СЕ ПРАЙ ТАКА БИЗНЕС протсо не може.

може си много добър на друпал, може сайтовете ти да са трепач ама трябав да се научиш да уважаваш клиентите си, поне малко - поне докато им вземеш парите. Заклевам се в дясното си мъде - хареса ми сайта ти - е как да го купя като ме пъдиш бе. да те гоня с парите ли кво да прая?

ти вместо да ме убедиш че съм уцелил кьоравото ми се святкаш къф си професионалист и колко съм тъп че не мог ада докарам таргетиран трафик. не става така, мразиш ме, мириша, пърдя и се оригвам докато говоря, чопля си пърхута докат ми обясняваш - ми като искаш да ми вземеш парите ще ме изтърпиш бе- НЯМА СЕ ЖЕНИШ ЗА МЕНЕ - ЩЕ МИ ПРОДАВАШ нещо

малък си още - шсе научиш ама тогава щесе чудиш що не си бил малко по-гъвкав навремето и кой знае къде си щял да бъдеш
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

двоен пост
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

аз в една друга тема която е пуснал го питах какво включва цената за тези му произведения и той ми каза че ги бил писал сам и били авторски а поне да беше сложил снимки на преведена тема ане на фрии, но той си знае
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

В началото на поста написах да си избивате комплексите на друго място, защото знам какви нападки отправяте.
Темата за тва че питам колко струва друпал сайт беше просто е така да има ко да се говори според вас аз сиг се занимавам с това от 2 дена. Еми не сайта си е запазен и ще се продаде на 27 така че просто исках да видя какво можете да предложите. Ама то се оказа, че бг уебмастърите нямат пари да си купят нещо за 200лв. и почват да нападат.
Даже някои посмяха да ме обиждат и от форума няма реакция.
Научете се да оценявате труда на хората.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

http://vapdesignbg.info/content/портфолио

Страшен професионалист е :lol:

Тоя мухльо не знам къде си помисли, че се намира, но най-добре да бяга с 200 при проФесионалистите :lol:

По-лошо 'seo' не бях виждал от доста време - не знам в кое си професионалист - май в излагациите - хем сайта ти грозен, хем текстовете копирани, seo-to да не говорим - като дизайн ти гледам утрепаните клиенти ( надгробни плочи ) и сайтовете им, които си правил, дизайн те няма, програмиране - в кое си ПРОФЕСИОНАЛИСТ?


http://vapdesignbg.info/buytemplate - аа не, ти ще ме убиеш !!!
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

В началото на поста написах да си избивате комплексите на друго място, защото знам какви нападки отправяте.
Темата за тва че питам колко струва друпал сайт беше просто е така да има ко да се говори според вас аз сиг се занимавам с това от 2 дена. Еми не сайта си е запазен и ще се продаде на 27 така че просто исках да видя какво можете да предложите. Ама то се оказа, че бг уебмастърите нямат пари да си купят нещо за 200лв. и почват да нападат.
Даже някои посмяха да ме обиждат и от форума няма реакция.
Научете се да оценявате труда на хората.

Аха, той сайта бил запазен ама ти търгове пускаш? Ами ако някой беше биднал и спечелил?
Кво става?
"Сорка ама аз само си правих проучванията тука" - а?

Тоя сайт струва 10-15 лв. Пепо 999 продава такива на кило.
И тук хората имат пари, ама защо да ги харчат за шитове като твоя?
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

В началото на поста написах да си избивате комплексите на друго място, защото знам какви нападки отправяте.
Темата за тва че питам колко струва друпал сайт беше просто е така да има ко да се говори според вас аз сиг се занимавам с това от 2 дена. Еми не сайта си е запазен и ще се продаде на 27 така че просто исках да видя какво можете да предложите. Ама то се оказа, че бг уебмастърите нямат пари да си купят нещо за 200лв. и почват да нападат.
Даже някои посмяха да ме обиждат и от форума няма реакция.
Научете се да оценявате труда на хората.

долу под всяко мнение има едно триъгълниче - като някой пост не те кефи и някой е посмял да те обижда - кликаш на триъгълничето и молиш модераторите за намеса. никой не бди денонощно да не падне прашинка върху нежната ти главица
 
Статус
Not open for further replies.

Горе