Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Статус
Not open for further replies.
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

ЕМАМ БАХА МУ - ти тая тема я почна назелено ве пич! КАК УСПЯ ДА ГО ПОСТИГНЕШ - ЗАРАДИ "ПРОФЕСИОНАЛНОТО" СИ ТЪРГОВСКО ОТНОШЕНИЕ ДА СА НАПОИШ КАТО ALLWAYS С КРИЛЦА за има няма три часа?
 
От: От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

ти гледам утрепаните клиенти ( надгробни плочи )

:D ...............
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Немога да разбера защо се дразните, че му искам 180лв. на сайта (тоз ги давал за 10-15лв. килото оня за 5* еми давайте си ги още ще ревете, че не печелите труда си)
Пък и почти във всеки форум на каквато и тематика да е вече не виждам полезна информация, а само караници. Обиждате, ме псувате ме Защо? 15 пъти казах да си избивате комплексите на други теми и спрях търга още какво искате? Щом е търг отдолу трябва да има само наддавания нали? а въпросите в лични толкова просто беше. Сайта не беше точно резервиран, а само договорен и бях му казал че някой ако даде повече щях да го продам, но вече е резервиран.
3 теми съм отворил в твоя сайт и на 2 някой се опитва да ме очерни. Защо? Аз понасям критики, но неможе на всяка тема, пък и забелязавам че го правят на всеки. Така не можете да спечелите нищо. Това което го виждате като портфолио са проектите ми извън фирмата която работех, а не са всичките ми, пък и вас не ви интересува вече.
Вече спрете да коментирате, не ме интересува вашето мнение "вече". Никой не ви кара насила да го зимате. Бях ви приготвил подарък още 2 домейна ПР3, но....
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Благодаря ти за отделеното време да ми дадеш реп :|
Сега един съвет- повече не ползвай този профил а си направи нов и поне 3 месеца само чети без да пускаш теми, белким ти влезе нещо в главата
Ето това е да си нагъл.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

пича зел да раздава и репутации
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

пича зел да раздава и репутации

Ся ще си го преместя в другия крачол
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Аахха работел във фирма, имал портфолио и там, хахаах едва ли някой ще те вземе с тези знания във фирма. Знаеш ли дизайн? ЗНаеш ли програмиране? Или знаеш как да инсталираш друпал и да си добавяш темплейти?

Сега както са ти казали всички, седни прочети, научи се да правиш нещата както трябва. Тука във форума има достатъчно хора с портфолио, погледни тяхното виж как е професионално напрвено, ще разбереш разликата между теб и тях. Второ научи се да се държиш добре с клиентите ти.. те може да те критикуват , да те нареждат,псуват ти трябва да си на ниво и да не се поддаваш, това е професионализъм.
 
От: Търг за Jenabg.info Женски Портал + още

Продаде ли го?!?!?!?!!?
ИСКАМ ГО!!! ПРОДАЙ МИ ГО!!! веднага! :D

Сега шегата на страна, хвани изчети 40% от полезните теми във форума и ще си 5пъти по-добре приеман от хората тук, просто защото няма да правиш тъпи неща и да продаваш смешни сайтове :)
Всеки има право на 2ри шанс, вземи се в ръце и докажи че грешат за теб, не като се извиняваш и обясняваш, има други по-убедителни начини :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе