Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

mantaman

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Начало на търгът - веднага
Начална цена 100лв
Минимална стъпка за наддаване 20лв
Край на търгът 29 декември 2011г. 20.59ч Форумно време БГ
Сайта има сравнително ниска РЕЗЕРВ цена - която ще изпратя на някой от модераторите

Сайта ми е на партия с едно момче от форума (той го е писал) и поради това че нямаме взаимно разбирателство за развитието му се налага да го продадем. Чашата преля като днес ми каза че без да иска си е закри профила в Г. и загубихме историята на аналитикса - добре че сравнително често ми е изпращал пдф които пазя. От днес е качен аналитикс на нов профил и като се натрупа инфо след два три дни ще кача актуална информация. Мога да давам скринове от статистиката на Цпанела ако ви върши работа.
Кодът вероятно не е написан както трябва и когато почна да прави по около 5к на ден от хостинга ми казаха че сайта натоварва прекалено много хоста и трябва да го местя на ВПС, след което явно нещо му ограничиха и започна да ми изпраща на мейла автоматични съобщения за грешки че има прекалено много заявки към базата данни и започна да не са отваря от всеки път от което съответно почна да намалява трафика както и да се увеличава боунс рейта което може да се види от прикаченият ПДФ.
Приходи
Рекламните полета са ни разделени поравно на неговите върти Етаргет и пуска чужди банери и изкарва около 100лв на месец на моите полета въртя само мои проекти в момента са празни - генерираха ми около 120 посетители на ден
Домейнът е регистриран от другото момче на самостоятелен акаунт и на новият собственик ще му бъде даден направо достъп до него.
Хостингът е на самостоятелен акаунт и новият собственик ще има един месец време да си го прехвърли на собствен (колкото по бързо го направи толкова по добре за него.
За ноември месец е генерирал 180ГБ Бандуич - за декември до момента 130ГБ

Потребители регистрирани преди по малко от 1 месец с червена репутация и с по малко от 50мнения може да наддават само след като ми изпратят техен личен мобилен телефон на ЛС да ги чуя че съществуват.

Домейн Име http://moviebg.eu
Приблизителна Цена 100
Дата на Регистрация - 2010
Дата на изтичане 11.2010
Уникални Посетители за Месец до 250 000
Импресии на Месец: 500 000
Page Rank 1
Уникално Съдържание - Частично
Система - Къстъм
Дизайн Къстъм
Приходи -150 - 200лв на месец
Начини на Плащане - кеш банка
Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF - ДА
Адрес на картинката за верификация (виж правилата)[/b]: http://moviebg.eu<br /><br />
 

Прикачени файлове

  • Analytics_moviebg.eu_20111116-20111216_(DashboardReport).pdf
    118.3 KB · Преглеждания: 94
  • Analytics_moviebg.eu_20111017-20111024_(DashboardReport).pdf
    108.8 KB · Преглеждания: 31
  • Analytics_moviebg.eu_20111226_(TrafficSourcesReport).pdf
    22.7 KB · Преглеждания: 15
Последно редактирано:
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Забравих да Добавя че победителят получава и ФБ страничката която в момента е с 1000 фена
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Добър старт - Успех
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

колко му търсиш като крайна цена - buy it now демек
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Няма цена за покупка на момента - Колкото достигне търгът стига да мине резерва
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Хмм мислих и аз да се включа, но този етап нямам нужното време, а и не съм сто процента на ясно точно с тези типове сайтове, така че пожелавам добър аукцион - както за мантата, така и за купувача
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

250лв от мен
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Цена под която ако свърши търгът сделка няма да има
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Цена под която ако свърши търгът сделка няма да има

интиресно
и защо да наддавам и да си чешим езиците,ако резервната - исканата цена е 900лв, за която никой не знае и едвали търгът я мине.Аз бих написал за начална исканата цена.
 
Последно редактирано:
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

интиресно
и защо да наддавам и да си чешим езиците,ако резервната - исканата цена е 900лв

Много правилно.Все пак трябва да се знае резерва.Та хората могат да си наддават и накрая нищо.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Аз пускам търгът - Аз определям условията
Ти имаш пари за инвестиция ти определяш дали да участваш или не в зависимост от това дали условията те устройват
Ограмотете се малко за търговете - ако резервната цена е известна и се вика начална цена
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

ами определяй си ги поне открито
по търгове не ходим и не знаех за резервната цена.
ако не минат резервната цена ,ко праим.
само си хабиме постовете
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

ами определяй си ги поне открито
по търгове не ходим и не знаех за резервната цена.
ако не минат резервната цена ,ко праим.
само си хабиме постовете
аз ,ако искам услуга или продавам нещо си казвам цената,който го удовлетворява ми пише и не им губя времето.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Точно това се опитвам да ти обясня че - резерв цената има смисъл само ако е скрита
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Ама си точно като партията ти.Преди по малко от месец ми пойска 2000 лева за този сайт.Момчета вземете си сверете часовниците!!!
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

А и относно това: Рекламните полета са ни разделени поравно на неговите върти Етаргет и пуска чужди банери и изкарва около 100лв на месец на моите полета въртя само мои проекти в момента са празни - генерираха ми около 120 посетители на ден.

Аз ще ти отговоря малко остро ако изкарваше той по 100 лева на месец нямаше да ми пуска обява на две места в сайта кадето стой нон стоп без да има реклама на Етаргет за 30 лева на месец.Така,че незнам откаде ги взимата тези 100 лева.Моята реклама седеше до 15.12.2011 година в вашият сайт и генерираше около 60 посещения на ден,максимума стигна 78!!!
 

Горе