Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Хехе @Далас ти уби всички бизнеси с висока добавена стойност
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

За постовете ми в тази тема получих 2 червени репички.Аз отдека да знам,че има резервни цени при търгове.
Та на Mad Neno сайта по ми харесва -изчистен ,красив -лесно намирам филмите,заразлика от moviebg.eu.Може да има много посетители,но видя ли този бекграунд и давам екзит.Дано минат резервната цена и го купят,за да не седи,още на резервната скамейка.

п.с.При търгове в Кристис ,пак ли има резервна цена и ако клиентите не вдигнат до въпросната цена с пръст в устатата ли остават?
-Йок лулата на Бонапарт не я даваме,защото не сте минали/достигнали/ резервната цена!
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Две червени репи но поне научи нещо полезно.
Представям си какво щеше да стане ако бях пуснал Холандски търг - все се каня ама докато обясня на всички как се участва той ще свърши :)
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Да тъпако, и там има.

http://www.christies.com/about/help/faq/faqtopic.aspx?language=&faqsubid=39
What is a reserve?
A reserve is the minimum price the seller (consignor) is willing to accept and below which the seller’s property will not be sold.* The seller (consignor) and Christie's mutually agree on an appropriate reserve, which*is confidential but may not exceed the low estimate.* Unless otherwise indicated, property sold at Christie's is offered subject to a reserve.
За постовете ми в тази тема получих 2 червени репички.Аз отдека да знам,че има резервни цени при търгове.
Та на Mad Neno сайта по ми харесва -изчистен ,красив -лесно намирам филмите,заразлика от moviebg.eu.Може да има много посетители,но видя ли този бекграунд и давам екзит.Дано минат резервната цена и го купят,за да не седи,още на резервната скамейка.

п.с.При търгове в Кристис ,пак ли има резервна цена и ако клиентите не вдигнат до въпросната цена с пръст в устатата ли остават?
-Йок лулата на Бонапарт не я даваме,защото не сте минали/достигнали/ резервната цена!
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Да тъпако, и там има.

о започнахме обидите
сега чък разбрах,че този дрислив гелосан педал с бръснати крака и меки китки бил много умен и ръеш ли знаел ингилиското четмо и писмо.
По наше време не учехме ингилиско !!!
затова си ми е по лесно тва

Някои продавачи предлагат ниска начална цена (което извежда търга напред в търсачката), но определят резервна цена – най-ниската цена, на която биха продали продукта си (най-често за много скъпи продукти, като скъпоценни камъни). Тази цена е скрита за купувачите, но под настоящата цена ще видите надпис Reserve not met. Продавачът не е задължен да продаде продукта си, ако резервната цена не бъде достигната достигната. За да закупите такъв продукт, цената ви трябва да надвиши резервната цена и цената на евентуалните други купувачи. Участвайте в тези търгове по обичайния начин и наддавайте до цената, която сте готови да платите – но наблюдавайте дали сте достигнали резервната цена. Докато не я достигнете, наддаването ви няма да доведе до покупка.
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Дразниш с тъпотата си пич. Вземи млъкни. В нормален форум отдавна щеше да си баннат. Като те гледам по ваше време и Български не сте учили ....
Да тъпако, и там има.

о започнахме обидите
сега чък разбрах,че този дрислив гелосан педал с бръснати крака и меки китки бил много умен и ръеш ли знаел ингилиското четмо и писмо.
По наше време не учехме ингилиско !!!
затова си ми е по лесно тва

Някои продавачи предлагат ниска начална цена (което извежда търга напред в търсачката), но определят резервна цена – най-ниската цена, на която биха продали продукта си (най-често за много скъпи продукти, като скъпоценни камъни). Тази цена е скрита за купувачите, но под настоящата цена ще видите надпис Reserve not met. Продавачът не е задължен да продаде продукта си, ако резервната цена не бъде достигната достигната. За да закупите такъв продукт, цената ви трябва да надвиши резервната цена и цената на евентуалните други купувачи. Участвайте в тези търгове по обичайния начин и наддавайте до цената, която сте готови да платите – но наблюдавайте дали сте достигнали резервната цена. Докато не я достигнете, наддаването ви няма да доведе до покупка.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Резерв цената е един вид застраховка - ако например тя е 1000 лева и най-високото наддаване е 900 лева, продавача може да се откаже, но пък може и да приеме. Но ако бъдат наддадени 1100 лева, тогава продавача е длъжен да приеме офертата. Не знам защо го направихте на такъв проблем.
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Дразниш с тъпотата си пич. Вземи млъкни. В нормален форум отдавна щеше да си баннат. Като те гледам по ваше време и Български не сте учили ....

Не знаех ,че предприемача е ненормален форум?
А за българския щом си толкова ерудит и имаш необходимия ценз да се изкаваш със сигурностъ според теб и 2ми дипломи са купени ,само дето требеше да взема изпита по ИСТОРИЯ ПО БКП,там не можеш си плати!
Кажи ми в кое време е Бил съм се бил напил!


Благодаря не тези дето ми дадоха реп
и на тези дето дадоха червен реп!
Статистиката сочи ,че далите положителен реп са повече от злобните червени бабички.
Така е в света доброто винаги надделява!
Весели празници и на наште и ваште!Всичкото село и градъ!
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Какво стана с аналитика, че можели нов пдф.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

@dalasweb, явно с правописа си и с надменното си поведение искаш да провокираш хората да спорят с теб. Като имаш две дипломи се опитай да се изказваш малко по-добре. Тези, които се правят на клоуни, а те са много в днешни времена, въобще, ама въобще не са трайни. Няма как да получиш "зелена ряпа" при положение, че в поста ти няма нищо смислено и полезно, а просто една провокация.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Айде на бит пазар го обърнахте.
Пишете кой колко дава, че ми е интерсно до къде ще се стигне :p
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Какво стана с аналитика, че можели нов пдф.

За какво ти е аналитикс, нали в предният пост писа че виждаш много голям спад в трафика явно имаш кристална топка.

В първият пост на темата при другите пдф-и съм прикачил пдф за вчера
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

добре, а не можеш ли да ми пуснеш за последните 3-4дни ?
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

А едно танго на плаца не искаш ли - за последните три дни са 11к +
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Май темата се е превърнала в чат, дано не изпускам някой, но давам 170
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

Май темата се е превърнала в чат, дано не изпускам някой, но давам 170

Изпускаш доста но това няма значение защото не отговаряш на условията за участие в търгът. Прочети внимателно описанието на търга.
 
От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

То на живо немогат да им хванат шашмите, а тука ли. За какъв търг говорим. Сега ако кажа че давам 2000 марки на вас каква ви е гаранцията, че аз не съм приятел на продавача и него цената не му харесва и така сме се разбрали.
Примерно на търга се стига до 500 лв, цената не му харесва и той ми казва биндвай, ако никой не качи сделка уж има ама няма.
Трябва да има фиксирана цена.
Много сте зле. Няколко човека в този форум се опитват да правят другите на маймуни.
Кажи му давам ти 200 лв ако ти харесват обади ми се, а приятелите му да си наддават. :)
 
От: От: Търг за moviebg.eu 500 000 импресии на месец

То на живо немогат да им хванат шашмите, а тука ли. За какъв търг говорим. Сега ако кажа че давам 2000 марки на вас каква ви е гаранцията, че аз не съм приятел на продавача и него цената не му харесва и така сме се разбрали.
Примерно на търга се стига до 500 лв, цената не му харесва и той ми казва биндвай, ако никой не качи сделка уж има ама няма.
Трябва да има фиксирана цена.
Много сте зле. Няколко човека в този форум се опитват да правят другите на маймуни.
Кажи му давам ти 200 лв ако ти харесват обади ми се, а приятелите му да си наддават. :)

+1

Искам да знам, сайта след приключването на търга дали е взет.
 

Горе