Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

vicove.com

New Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Минимален брой дни - 7
попъп-ът е once per session, пример - vicove.com
начална цена - 1лв. на ден
край на търга - 02.10.2010 23:59
(не се приемат реклами от сайтове за търгове, смс запознанства и др)
Ако има въпроси, ще отговоря :)

Поздрави,
www.vicove.com
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Само за шегата - и при слаб банер въпросната позиция прави всякак над 100 клика на ден, т.е. под стотинка за клик, но се оказа, че няма желаещи :), вероятно е скъпо :))))
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Тук трудно ще намериш рекламодател. И аз съм пробвал преди с какви ли не отстъпки и ниски цени и никой не иска, за това и се отказах.
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Едно време аз исках да рекламирам при теб, бях готов и по 10лв/ден да ти давам. Само, че ти така нагло ми отхвърли сайта, че все едно бях дошъл да прося.

Сега имам нови 4-5 сайта, които бих рекламирал, но след твоето поведение - НИКОГА!
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Едно време аз исках да рекламирам при теб, бях готов и по 10лв/ден да ти давам. Само, че ти така нагло ми отхвърли сайта, че все едно бях дошъл да прося.

Сега имам нови 4-5 сайта, които бих рекламирал, но след твоето поведение - НИКОГА!

Това към кой беше?
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Към vicove.com. При теб съм рекламирал веднъж, а веднъж се докопах до бонус реклама в mvmads. Оплаквания от твоята работа и комуникацията с теб нямам, даже напротив :)
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Аз за това се учудих, защото не помня да съм отхвърлял сайт на някого.
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

(не се приемат реклами от сайтове за търгове, смс запознанства и др)
[/URL]
искам да тествам,но не съм наясно за другите сайтове,какви трябва да бъдат за да могат да рекламират при Вас?
кажете за каква ниша може да пуснете реклама и така няма да има нужда да пускате допълнителни вицове.
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Едно време аз исках да рекламирам при теб, бях готов и по 10лв/ден да ти давам. Само, че ти така нагло ми отхвърли сайта, че все едно бях дошъл да прося.
Сега имам нови 4-5 сайта, които бих рекламирал, но след твоето поведение - НИКОГА!
Съжалявам, че толкова те е засегнал един отказ :), но е мое право все пак да решавам...
Желая ти успех на всички сайтове!


За wanderer: няма изискване за ниша, ако искаш драсни на мейл за точен отговор.
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

За wanderer: няма изискване за ниша, ако искаш драсни на мейл за точен отговор.

какво,да Ви драсна?
Вие ли ще рекламирате при мен или Аз?
Май наистина вицове говорите...
Публично заявявам че имам намерение да рекламирам,след като сте пуснали тема и сте отбелязали че ако имаме въпрси да питаме и в един момент се оказва че аз трябва да съчинявам вицове само и само да мога да рекламирам във вицове ,айде моля Ви...
Имам лично имам скайп,ако сте толкова бизнес ориентирани мисля знаете как да ме намерите!
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Рекламирал съм при човека от вицове.ком и съм много доволен от кликаемостта. В момента нямам нужда да рекламирам нищо, иначе с удоволствие бих се възпозлвал от офертата.
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

какво,да Ви драсна?
Вие ли ще рекламирате при мен или Аз?
Май наистина вицове говорите...
Публично заявявам че имам намерение да рекламирам,след като сте пуснали тема и сте отбелязали че ако имаме въпрси да питаме и в един момент се оказва че аз трябва да съчинявам вицове само и само да мога да рекламирам във вицове ,айде моля Ви...
Имам лично имам скайп,ако сте толкова бизнес ориентирани мисля знаете как да ме намерите!
и ти почна с вицовете - "мисля знаете как да ме намерите!"
Написано е какви сайтове не бих рекламирал, трябва да се разбира, че сайтове непопадащи в тази група може да рекламират?( наистина ли не разбра, или не успя да напишеш - искам да рекламирам сайт за обяви, например:))...
Отделно - търгът приключи :), няма начин вече, публично е написано все пак : 02.10.2010г.
Отговорих, защото помислих, че питаш сериозно. Сгреших. Единственият вариант за реклама за теб вече е да съчиниш виц! Сериозен съм :)!
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

колкото надменно се държиш,толкова надменен интерес ще получиш от моя страна и да ти пратя една от мен завършена :)
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

И все пак ако приемеш сайтове за запознанства уведоми ме на л.с. почваме веднага
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

колкото надменно се държиш,толкова надменен интерес ще получиш от моя страна и да ти пратя една от мен завършена :)

Отдавнашна грешка на българина е, че не знае, че клиента е ЦАР, а не ПРОСЯК! Именно затова, както споменах, имам и средствата и сайтовете, които да рекламирам, но НЯМА да го направя ТУК (вицове.ком).

Не разбрахте ли, че Интернет е като кварталния магазин? Продавачката ме гледа мръсно? Ми майната ти, овцо, ще отида 100 метра надолу и там ще си дам парите. Същото е и в Нета...
 
От: Търг за popup във vicove.com - 1лв на ден

Отдавнашна грешка на българина е, че не знае, че клиента е ЦАР, а не ПРОСЯК! Именно затова, както споменах, имам и средствата и сайтовете, които да рекламирам, но НЯМА да го направя ТУК (вицове.ком).
Не разбрахте ли, че Интернет е като кварталния магазин? Продавачката ме гледа мръсно? Ми майната ти, овцо, ще отида 100 метра надолу и там ще си дам парите. Същото е и в Нета...

Аз не разбрах, какво дращиш толкова в тази тема - ти ли я започна? Или и в кварталния магазин, където продавачката те гледа мръсно, влиза Fozzy всеки ден и вика:"Ми майната ти, овцо!" :)
Ок, не ти харесва! Успех ти пожелах, не ти написах защо не желая да рекламирам сайтове от рода на безгащи.ком, защото е мое мнение и не съм длъжен да обяснявам защо (но ако пожелаеш, мога тук да ти напиша точно защо и без това осра темата, мислейки се за ЦАР;-)
 

Горе