Търсачка за некоректни интернет потребители

Не ги предоставяме ние,а хората които са ги въвели.Във форума на Olx тези данни са свободно въведени без проблем.Там има страници и страници с данни на хора,въведени от други хора,които се смятат за измамени.В сайта информацията е на същия принцип,но по-лесна за търсене,

Най-малкото трябва да си администратор на лични данни.
Също как смяташ да проверяваш коя информация е меродавна и коя не?
Освен това при конфликт/дело, ти също носиш отговорност за разпространяване на невярна информация, това, че уж друг я е добавил, няма да ти помогне по никакъв начин. Също ти си сорс за много търсачки и ботове, които прихващат лична информация чрез тебе, твоята онлайн платформа и по собствена воля предоставяш на 3ти страни лична информация, която може да бъде използвана зловредно. Нагазваш яко и с двата крака!
Идеята винаги е била хубава, но наистина е много сложно. Добре, че още нямаш нищо добавено, инак щеше да се хванеш в приключения :)
 
Това не е добре обмислено и не е този начинът да се прави. Така и не ми отговори на въпроса: Какво ще стане, ако аз просто така, щото ти завиждам за нещо и взема те вкарам в този списък? ;)

Аз ще ти отговоря - нищо - Ако сега взема да пиша за теб във форума какво :) нищо . Всеки е свободен да прави каквото си иска.

но нищо няма да ме очуди то българия е тотално прогнила отвсякъде.......
 
Най-малкото трябва да си администратор на лични данни.
Също как смяташ да проверяваш коя информация е меродавна и коя не?
Освен това при конфликт/дело, ти също носиш отговорност за разпространяване на невярна информация, това, че уж друг я е добавил, няма да ти помогне по никакъв начин. Също ти си сорс за много търсачки и ботове, които прихващат лична информация чрез тебе, твоята онлайн платформа и по собствена воля предоставяш на 3ти страни лична информация, която може да бъде използвана зловредно. Нагазваш яко и с двата крака!
Идеята винаги е била хубава, но наистина е много сложно. Добре, че още нямаш нищо добавено, инак щеше да се хванеш в приключения :)


А кой е казъл че тези данни имат статус на лични данни . Ти ли го казваш или аз или Denitsa_

Лични данни са когато са достоверни и биват иззети от лицето което е клиент на магазин примерно. Неща качени из форуми и търсачки каго гугъл , нямат статус на лични данни. Кеширани данни или съчиненията на някого си нямат никаква стойност .

друг е въпроса че никой не харесва да бъде споменаван с лошо. :)
 
ами ако съм суетен и ми пука, ще пиша на модераторите да го изтрият

Според мен ако има система за гласуване и коментари под статусите , ще е съвсем коректно
 
Аз да те питам нещо . какво става като ти постна името в този форум или те цитирам и коментирам нещо свързано с теб? същото е.
 
Всеки е свободен да прави каквото си иска.

Докато има хора, които мислят като теб, никога няма да се оправим.

Ама деси колко акаунта ще си правиш?

Колкото е нужно, само за да ни убеди, че е права, когато не е. Получила си е урока, някой хлапак я излъгал и сега си мисли, че целият и свят и е длъжен.
 
Докато има хора, които мислят като теб, никога няма да се оправим.



Колкото е нужно, само за да ни убеди, че е права, когато не е. Получила си е урока, някой хлапак я излъгал и сега си мисли, че целият и свят и е длъжен.


не докато има хора като теб с мислене че всяко добро е всъщност лошо - няма да се оправим никога. Направи едно добро и ти за този свят не само до критикуваш другите. :)
 
В критиката няма нищо лошо. Всъщност не само аз критикувам, почти всички членове на форума казват, че това е лоша идея.
 
В българия всеки само критикува, не съм видял кой от членовете на форума да са направили нещо полезно за хората без да търсят само материална изгода :)

Аз пък се радвам че има хора които првят полезни сайтое и форуми, Макар че лично особено много не ме касае , но все пак помня зората на интернета - нещата бяха много по различни.
 
Някой тарикат излъгал мацката-бизнесмен и сега всичко и криво.
 
Здравей!
Идеята не е лоша. Едно предложение от моя страна - оправете съобщението на ХП, както и цветовете. В началото помислих, че сайта не го отварям заради антивирусната!
 
Е как без решение на съда можете дав обявите някой за некоректен. Да сигурно има много не коректни хора, но това не е Ваша задача нито на хората, които са пострадали имат право да "клеветят" така. Не е обмислено, някой може да ви осъди за клевета...
 
еми да добавим Димо?
домейна е .bg - през whois-a нмираме Димо и адрес в Бургас, фамилията е специфична, търсим я в brra.bg и намираме фирма, цъкаме на нея и отиваме в Актуален учредителен акт и гледаме, че лъсва и име, адрес, лична карта номер, егн и воала, добавяме го в некоректните ;)

Не е оферта това, мога след още 5 мин да добавя и теб като му видя фейсбука и намеря твоето име от приятелите му, после в списъците на цик ще ти взема адреса и егн-то :)
 

Горе