Търсене и предлагане на услуги

semprom

Member
Здравейте колеги,
от известно време работя над един проект и дойде време да го покажа на публиката.
Става въпрос за https://tarrly.bg - платформа за търсене и предлагане на услуги.
Идеята ми дойде преди около година, но понеже нямах много време да се занимавам постоянно отне повече време от колкото трябваше. Старал съм се да е минимилистично и просто, но не и чак толкова, че да не е удобно за ползване.
Ще се радвам да кажете мнение за проекта.

Благодаря!

semprom

Member
Е така не съм се излагал отдавна :D Мерси

Доживях да видя сайт без jQuery!
jQuery не го уважавам. Предпочитам Vanilla. А предното е било от недоглеждане :)

Последно редактирано:

хейтър

Well-Known Member
Като че ли ми липсва един хедър, много наврян нагоре ми идва и все опитва да скролна да заредя хедъра.
Нещо такова ми липсва.
upload_2019-7-2_22-39-36.png

semprom

Member
Здравей,
като изработка и функционалност много ми харесва. Но мисля, че домейна не е много подходящ :)
В днешно време е трудно да намериш свободен домейн. Един месец търсих подходящо име и накрая се спрях на това. Кратко е, запомня се, за това.
Радвам се, че като сайт ти допада.

waldes

Well-Known Member
Това таррли нищо не ми говори. Какво трябва да означава таргет тарифа....? Аз fiverr още му слагам по инерция двойно v някой път , а го позлвам да поръчвам услуги години. Ще береш ядове с този домейн, според мен.

semprom

Member
Това таррли нищо не ми говори. Какво трябва да означава таргет тарифа....? Аз fiverr още му слагам по инерция двойно v някой път , а го позлвам да поръчвам услуги години. Ще береш ядове с този домейн, според мен.
Няма определено значение. Просто и кратко. Други хора на които го показах им допадна. Въпрос на свикване и мнение може би.

ZENITH

Active Member
Няма определено значение. Просто и кратко. Други хора на които го показах им допадна. Въпрос на свикване и мнение може би.
Аз си мислех, че си го избрал, понеже звучи като "търси" - тарли/тарси
ПС: Логото много ми харесва :D иначе дизайна е опростен и сайта е лесен за ползване.

katsar0v

Active Member
Готина идея като на пръв поглед, ако се развива добре си наемете някой който разбира от UX/UI, че тия разстояния между текстове, рамки и кутии не са много приятни, поне за моето око. Бюджетния вариант е да купите някой html темплейт за $50.

Пазар за подобно нещо има при нас, поне така си мисля де, защото не е изцяло базирано на онлайн услуги.

Успех с проекта :)

stanev

Member
Както пише един колега малко по-горе в коментарите:
... "Логото много ми харесва :D иначе дизайна е опростен и сайта е лесен за ползване."...
Напълно съгласен съм с него, нооо това ИМЕ ... Не, не е неговото просто.
Сори пич, ама хич не ми върви, връзва, отива и т.н. на този иначе опростен,
лесен за ползване и пожелавам ти полезен за потребителите сайт.
Лично мнение :)
Успех с проекта ;)

semprom

Member
@katsar0v благодаря за коментара, може ли да ми дадеш пример кои точно разстояние не ти допадат.
@stanev името на едни им допада, на други не ама сега не мисля, че е добра идея да го сменям, а и не знам с какво да го сменя :Д Иначе ще го имам в предид ако ми хрумне нещо по-добро :)

katsar0v

Active Member
@katsar0v благодаря за коментара, може ли да ми дадеш пример кои точно разстояние не ти допадат.
@stanev името на едни им допада, на други не ама сега не мисля, че е добра идея да го сменям, а и не знам с какво да го сменя :Д Иначе ще го имам в предид ако ми хрумне нещо по-добро
Детайлно би отнело доста време, тук един кратък пример, но препоръчвам както вече казах да намериш дизайнер.

На мобилната версия, разстоянието между търсачката и текстовете горе и долу ми се вижда малко, "напряга" окото. Самите карти/блокове по долу също са на малки разстояния. Когато има доста елементи трябва да се изчисти и подреди за мобилната версия, предполагам :)

Редакция: Тук съм очертал какво може да се подобри (от моя "дизайнерска" гледна точка).

Последно редактирано:

semprom

Member
Детайлно би отнело доста време, тук един кратък пример, но препоръчвам както вече казах да намериш дизайнер.

На мобилната версия, разстоянието между търсачката и текстовете горе и долу ми се вижда малко, "напряга" окото. Самите карти/блокове по долу също са на малки разстояния. Когато има доста елементи трябва да се изчисти и подреди за мобилната версия, предполагам :)

Редакция: Тук съм очертал какво може да се подобри (от моя "дизайнерска" гледна точка).
Благодаря за коментара! Ще видя какво мога да подобря, имаш право като цяло :)

Горе