Търсене и предлагане на услуги

semprom

Member
Здравейте колеги,
от известно време работя над един проект и дойде време да го покажа на публиката.
Става въпрос за https://tarrly.bg - платформа за търсене и предлагане на услуги.
Идеята ми дойде преди около година, но понеже нямах много време да се занимавам постоянно отне повече време от колкото трябваше. Старал съм се да е минимилистично и просто, но не и чак толкова, че да не е удобно за ползване.
Ще се радвам да кажете мнение за проекта.

Благодаря!
 
Е така не съм се излагал отдавна :D Мерси

Доживях да видя сайт без jQuery!

jQuery не го уважавам. Предпочитам Vanilla. А предното е било от недоглеждане :)
 
Последно редактирано:
Като че ли ми липсва един хедър, много наврян нагоре ми идва и все опитва да скролна да заредя хедъра.
Нещо такова ми липсва.
upload_2019-7-2_22-39-36.png
 
Здравей,
като изработка и функционалност много ми харесва. Но мисля, че домейна не е много подходящ :)

В днешно време е трудно да намериш свободен домейн. Един месец търсих подходящо име и накрая се спрях на това. Кратко е, запомня се, за това.
Радвам се, че като сайт ти допада.
 
Това таррли нищо не ми говори. Какво трябва да означава таргет тарифа....? Аз fiverr още му слагам по инерция двойно v някой път , а го позлвам да поръчвам услуги години. Ще береш ядове с този домейн, според мен.
 
Това таррли нищо не ми говори. Какво трябва да означава таргет тарифа....? Аз fiverr още му слагам по инерция двойно v някой път , а го позлвам да поръчвам услуги години. Ще береш ядове с този домейн, според мен.

Няма определено значение. Просто и кратко. Други хора на които го показах им допадна. Въпрос на свикване и мнение може би.
 
Няма определено значение. Просто и кратко. Други хора на които го показах им допадна. Въпрос на свикване и мнение може би.

Аз си мислех, че си го избрал, понеже звучи като "търси" - тарли/тарси
ПС: Логото много ми харесва :D иначе дизайна е опростен и сайта е лесен за ползване.
 
37e5a47cb2aeb59a8c36e0e5d5d12e00.png


Трябват ти някакви разстояния отляво и не само, в tablet view
 
Много хубав сайт.
Домейнът не е.
Бих го разкрасил малко предвид че е за енд юзърс.
 
Готина идея като на пръв поглед, ако се развива добре си наемете някой който разбира от UX/UI, че тия разстояния между текстове, рамки и кутии не са много приятни, поне за моето око. Бюджетния вариант е да купите някой html темплейт за $50.

Пазар за подобно нещо има при нас, поне така си мисля де, защото не е изцяло базирано на онлайн услуги.

Успех с проекта :)
 
Както пише един колега малко по-горе в коментарите:
... "Логото много ми харесва :D иначе дизайна е опростен и сайта е лесен за ползване."...
Напълно съгласен съм с него, нооо това ИМЕ ... Не, не е неговото просто.
Сори пич, ама хич не ми върви, връзва, отива и т.н. на този иначе опростен,
лесен за ползване и пожелавам ти полезен за потребителите сайт.
Лично мнение :)
Успех с проекта ;)
 
@katsar0v благодаря за коментара, може ли да ми дадеш пример кои точно разстояние не ти допадат.
@stanev името на едни им допада, на други не ама сега не мисля, че е добра идея да го сменям, а и не знам с какво да го сменя :Д Иначе ще го имам в предид ако ми хрумне нещо по-добро :)
 
@katsar0v благодаря за коментара, може ли да ми дадеш пример кои точно разстояние не ти допадат.
@stanev името на едни им допада, на други не ама сега не мисля, че е добра идея да го сменям, а и не знам с какво да го сменя :Д Иначе ще го имам в предид ако ми хрумне нещо по-добро

Детайлно би отнело доста време, тук един кратък пример, но препоръчвам както вече казах да намериш дизайнер.

На мобилната версия, разстоянието между търсачката и текстовете горе и долу ми се вижда малко, "напряга" окото. Самите карти/блокове по долу също са на малки разстояния. Когато има доста елементи трябва да се изчисти и подреди за мобилната версия, предполагам :)

Редакция: Тук съм очертал какво може да се подобри (от моя "дизайнерска" гледна точка).
 
Последно редактирано:
Детайлно би отнело доста време, тук един кратък пример, но препоръчвам както вече казах да намериш дизайнер.

На мобилната версия, разстоянието между търсачката и текстовете горе и долу ми се вижда малко, "напряга" окото. Самите карти/блокове по долу също са на малки разстояния. Когато има доста елементи трябва да се изчисти и подреди за мобилната версия, предполагам :)

Редакция: Тук съм очертал какво може да се подобри (от моя "дизайнерска" гледна точка).

Благодаря за коментара! Ще видя какво мога да подобря, имаш право като цяло :)
 

Горе