Търсене на кл. дума за сайт

cloc

Member
Кажете някой безплатен инструмент за търсене на ключова дума за сайт.
По точно искам да въведа URL на сайта и да ми изкара по кой думи най често се търси сайта в мрежата.
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Не можеш ли да провериш това в Гугъл Аналитикс?
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Ако сайта е твой , се регни в webmaster tools и там изкарва по какви ключови думи ти е търсен сайта.
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Ако сайта е твой , се регни в webmaster tools и там изкарва по какви ключови думи ти е търсен сайта.

Сайта не е мой...искам да видя за един Австралииски сайт по какви ключови думи най-много се търси, за да зная и аз по какви думи да оптимизирам моят сайт.
Миналата година виждах в нета един тул с който вкарваш URL на сайта и ти изкарва 5 думи по който сайта най много е търсен, с приблизително брой посещения на месец...
но сега от два дена немога да открия къде е този тул.
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Виж му title, meta description, meta keywords, после го мини презо този тул - http://text.miratools.ru/ , за да видиш кои доми преобладават в текста. ъбери ги в един текстов файл за нагледност. Точно по тях го намират
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

semrush
spyfu
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

semrush



Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Така както го обясняваш, имам чувството, че говориш за тул-а на АдУърдс, но той не изкарва думите, по които сайта се намира в мрежата, а най-подходящите ключови думи според съдържанието. Моля някой да ме поправи, ако греша :)

https://adwords.google.com/o/Target...&__u=1000000000&ideaRequestType=KEYWORD_IDEAS
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

SeoQuake плъгинът за Мозила има такава функция и е доста удобен.
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Едва ли бг сайтова са им приоритет.Иначе бавно се ъпдейтват но показват точни резултати
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

Възможно е.
Зимата като се захванах със сайта ми по-сериозно, благодарение и на нещата от този форум, доста бързо слязох от милионите в 6 цифрения сегмент. Сега, около 330 000-ната позиция ми обръщат повече внимание. Но някак си техните резултати не ми се връзват с останалите анализатори на "търсени думи".
Бавния ъпдейт не е проблем - те си го заявят. Макар че вече почти всеки ден ми се отчита промяната на позицията. В дните когато няма видима промяна е напълно вероятно наистина да е така.

Ако някой има сайт в стоте хиляди, ще е интересно да сподели какво е поведението на Алекса.
 
От: Търсене на кл. дума за сайт

SeoQuake е наистина удобен и дава инфо и за keyword density. Ако са сбъркали на най-добре ранкващите се страници да сложат кийуърди може да ги видиш тях:)
 

Горе