Търсим копирайтър

SomeName12

New Member
Здравейте, търсим копирайтър който да напише история до 200-300 думи за една много голяма игра.
Трябва да сте професионалисти в писането на истории, заплащане няма да има, само участването в писането на историята ще говори много за вас.

Заинтересованите може да ми пишат на лично за повече инфо. Този който е одобрен ще може да работи по проекта.
 
...заплащане няма да има,...

Когато решите да заплащате труда на хората, може да ми се обадите, с моя екип копирайтъри ще ви направим професионално описание.

Аман от предприемачи, които не могат или не искат да платят за труда на другите.
 
Когато решите да заплащате труда на хората, може да ми се обадите, с моя екип копирайтъри ще ви направим професионално описание.

Аман от предприемачи, които не могат или не искат да платят за труда на другите.
Че и професионалист търси.
Ако играта беше толкова голяма, толкова ли щяха да са проблем 30-40 лева за едно добро описание/история, което да продава? Аман от глупости.
 
Че и професионалист търси.
Ако играта беше толкова голяма, толкова ли щяха да са проблем 30-40 лева за едно добро описание/история, което да продава? Аман от глупости.
Абсолютни професионалисти търсим, темата не е на шега, да напишете тема за такава игра е много повече от колкото да вземете 1000лв. Линк към сайта ви може да има в сайта на играта и САМАТА игра.

Всички заинтересовани сериозни професионалисти да ми пишат на лично за повече инфо.
 
Търся някоя професионална бригада да ми ремонтира покрива на къщата. Заплащане няма да има, просто ще ви остане славата!

Разбираш ли колко нелепо звучи обявата ти? Колко нагло, колко детинско..
 
Абсолютни професионалисти търсим, темата не е на шега, да напишете тема за такава игра е много повече от колкото да вземете 1000лв. Линк към сайта ви може да има в сайта на играта и САМАТА игра.

Всички заинтересовани сериозни професионалисти да ми пишат на лично за повече инфо.

Днес отидох в магазин за техника. Избрах си един лаптоп за 1000 лева. На касата обясних, че ще пиша темата за вашата игра и вместо да ми искат 1000 лева, да отбележат, че точно аз, който ще напише темата, е взел лаптопа и че това е много по-добра реклама от някакви си купюри. Не знам защо не сработи.
 
Касиерката подшушна на другата, че не си професионалист, да не ти дава лаптопа така лесно.

П.С.: Мен ми намирисва на някой мултиакк., който го е срам да предложи услугата си през истинския акаунт. @Blinky може да чекне.
 
Ако има нещо за домати и краставици в играта, заинтересован съм.
 
заплащане няма да има, само участването в писането на историята ще говори много за вас.

Без да съм заинтересована от предложението ще ви кажа как изглежда вашата обява - несериозно. Първо, не уточнявате как славата и престижът ще се стоварят върху ''миропомазания'' копирайтър? Изобщо, името му ще бъде ли споменато някъде и колко хора ще могат да го видят?

Вижте, тук не става дума за пари. Нито вие ще обеднеете с 20 лева (примерно), нито авторът ще забогатее с тях. Става въпрос за коректност и уважение към труда на професионалистите. С това ''примамливо'' предложение правите впечатление на дребни тарикати, а с такива никой не иска да работи. Не казвам, че сте, а че така изглеждате.
Променете обявата и бъдете готови да заплатите услугата, защото това показва професионализъм. Престижно е да пишеш и за кока кола, но съм убедена, че дори този гигант си плаща за външни услуги.
 
Има, ще можеш да ги събираш и ядеш!
Спирам да ги сея и почвам да пиша.
Давайте подробности.
 
Абсолютни професионалисти търсим,...

Оооо, тарикатчето било "абсолютен професионалист". Смях... срам те е от другите, криеш се, не искаш да те знаят кой си!

@Blinky - време е този да го баннеш, защото лъже другите, иска да се възползва от труда им, не иска да си плаща. Оставиш ли го, даваш лош пример на разните идиоти, тарикати.
 
Оооо, тарикатчето било "абсолютен професионалист". Смях... срам те е от другите, криеш се, не искаш да те знаят кой си!

@Blinky - време е този да го баннеш, защото лъже другите, иска да се възползва от труда им, не иска да си плаща. Оставиш ли го, даваш лош пример на разните идиоти, тарикати.
Внимавай с думите си, аз никой не съм излъгал, да не излезеш ти лъжеца.
 
Внимавай с думите си, аз никой не съм излъгал, да не излезеш ти лъжеца.

О, разбира се лъжеш! Всеки който иска да се възползва безплатно от труда на другите, да не им плати е лъжец, тарикат! ;)Големия бизнесмен, няма пет пари в джоба си да си плати труда, хахаха.:D
 
Внимавай с думите си, аз никой не съм излъгал, да не излезеш ти лъжеца.
Нали ти писах сутринта? Защо не отговаряш? Ако сайтът има 1 000 000 дневни бих се навил да пиша. И с условието, че ще поставиш линк към сайта ми и съответно малък процент от печалбата. На 60-70% ще се навия, не съм алчен.

Разбирате ли сега колко нелепо звучи?
 
Повечето копирайтъри взимат по 2 - 3 лева за 300 думи. Но да се пише, че няма да има заплащане, е нагло. Ако толкова много е известен проекта, защо не го покажете публично?
 
Повечето копирайтъри взимат по 2 - 3 лева за 300 думи. Но да се пише, че няма да има заплащане, е нагло. Ако толкова много е известен проекта, защо не го покажете публично?
Ама то това заплащане е смешно за такъв сайт.... това е все едно да дойде Бил Гейтс и да ми даде 50 долара да му направя сайт.
 

Горе