Търсим копирайтър

Продължавам да чакам подробности, за да почна да пиша.
Мисля, че се спазарихме.
Чакам да ме поканиш на луксозното си имение в Бангладеш след като приключиш работата.
Сигурен съм, че поне билет за влака ще имаш безплатен, айде да не сме толкова претенциозни....
влак-бангладеш.jpg
.. хмм. Май само с кашон в Горно Нанадолнище ще си останеш като го гледам "работодателя".
Или и кашон не включва? О, моля Ви се, държа си на кашона!
 
giphy.gif
 
Чакам да ме поканиш на луксозното си имение в Бангладеш след като приключиш работата...

cross - С какъв акъл се заяждаш с Вискара? Не можеш му се опреш на малкия му пръст! :D
 
Чакам да ме поканиш на луксозното си имение в Бангладеш след като приключиш работата.
Сигурен съм, че поне билет за влака ще имаш безплатен, айде да не сме толкова претенциозни....
Виж файлът 14791
.. хмм. Май само с кашон в Горно Нанадолнище ще си останеш като го гледам "работодателя".
Или и кашон не включва? О, моля Ви се, държа си на кашона!

Мишкар, къде си тръгнал да се заяждаш с хора, на които печалбата за един килограм продукция е колкото месечната ти "заплата" на копирайтър. Бегай да бленуваш как пътуваш всяка седмица до Канада с кану (щото само до Ню Йорк летиш ) :D
 
cross - С какъв акъл се заяждаш с Вискара? Не можеш му се опреш на малкия му пръст! :D

Споко, не се заяжда с Вискяра, а прави опит (неуспешен) за духовит сарказъм към автора на темата. Ивайло... - кво да ти кажа... :D:D:D
 
Не му се карайте - Ивчо ми е почитател. ;)
Но това му включване показва, че от него писател не става. За съжаление.
Дори в психеделичната литература на читателя трябва да е ясно към кого са насочени думите.
 
Не му се карайте - Ивчо ми е почитател. ;)
Но това му включване показва, че от него писател не става. За съжаление.
Дори в психеделичната литература на читателя трябва да е ясно към кого са насочени думите.
Чувството ми за хумор е някак си странно. Не е заяждане към тебе, а към "автора".
 

Горе