Търсим копирайтър

Да оставим парите, които в случая няма да окажат никакъв ефект нито върху приходите на изпълнителя, нито върху бюджета на поръчителя.

Странното е, че не става ясно как ще се материализира ползата за автора на текста. Името му ще бъде изписано със златни букви при зареждане на играта (щото геймърите много ги интересува), ще му бъде издигнат паметник, ще го съобщят в новините? Същият изпълнител ще може ли поне да приложи изпълнената задача към своето портфолио, щом говорим за труд срещу чест и слава?
Изобщо, от тази обява лъха непрофесионализъм. Дори някой да реши да си вдигне акциите, заемайки се със задачата, поради липсата на коректност от страна на поръчителя вероятно ще се откаже.
 
Аз съм пишещ човек. И да няма компютри, Интернет и пари, пак ще пиша, защото това е моя естествена необходимост (същото като естествена нужда :) ). Аз съм никой, не ми пречи веднъж да напиша нещо за някой или друг никой, без пари.
Вече ви писах, но се почувствах като в играта Спейс Куест, не успях да мина следващото ниво и така не получих адекватен отговор.
Големите правят следното:
1. Въодушевени от голямата идея, направо разцепват форума с темата си и споменават името, което стои зад гърба им.
2. Обявяват конкурс с голям фонд и който не го спечели, просто не мрънка.
3. Не дават 2-3 лв. на 100 думи, а напротив, купуват авторските права със сума, на която повечето тук няма да устоят. Да не говорим, че първата им работа, ако са големи, е да поискат историята да им я подпише някой всеизвестен писател, нищо че друг е писал текста (само заради името му).
4. Не искат от авторите да им пише историята на английски. Едно е творчество, друго е превод. Преводът на Стивън Кинг се чете и в България, дори в Китай.
5. Ако вярват в проекта си, никога не биха предложили линк от "Кредитс" на играта. Самите линкове в играта трябва да струват толкова много, че да изработят заплатите на програмисти, дизайнери, аниматори, звукорежисьори и т.н.
ИЗВОДИ: Това е пример за Оутсорсинг по БЪЛГАРСКИ.
 
Като прочетох заглавието и си помислих, че някои ще публикува някаква абсурда обява, която е видял в Интернет.
Като влязох в темата разбрах, че самият автор на обявата ще ни я предостави, да се посмеем...
Това е несериозно.
 
Здравейте, търсим копирайтър който да напише история до 200-300 думи за една много голяма игра.
Трябва да сте професионалисти в писането на истории, заплащане няма да има, само участването в писането на историята ще говори много за вас.

Заинтересованите може да ми пишат на лично за повече инфо. Този който е одобрен ще може да работи по проекта.

Ако се съглася да Ви напиша "историите" безплатно, ще ме направите ли извИестен?
 
Аз му писах да видя коя е играта, той не отговори.
Не разбирам защо този още не е баннат, а стои тук просто да трупа мнения?
То и аз не разбирам защо на хора продаващи подарени домейни им се позволява да си завъждат втори профил, ама хайде.
 
То и аз не разбирам защо на хора продаващи подарени домейни им се позволява да си завъждат втори профил, ама хайде.
Алооо, а ти с колко грешки пишеш? А коритираше моя правопис/пунктуация/граматика, че и стилистика :D
 
Алооо, а ти с колко грешки пишеш? А коритираше моя правопис/пунктуация/граматика, че и стилистика :D
Аз не се барам копирайтър. Но въпреки това не пиша инжИнер :eek:
 
@SomeName12

Да ви баннат на основата, че търсите някой да ви свърши работата, без да му предлагате абсолютно нищо.

Съжалявам, но самата ви обява предизвиква смях у всеки нормален човек.
 
Последно редактирано:
Да ме баннат на основата на ?
На основание ИЗМАМА.
1. НЕ предоставяте никакъв сайт при писмо
2. Подлъгвате хората, че трудът им ще бъде заплатен на много повече от 1000 лева, но индиректно без никакви дозакателства
3. СПАМ, защото това си е абсолютен спам

Достатъчни ли са аргументите?
 
На основание ИЗМАМА.
1. НЕ предоставяте никакъв сайт при писмо
2. Подлъгвате хората, че трудът им ще бъде заплатен на много повече от 1000 лева, но индиректно без никакви дозакателства
3. СПАМ, защото това си е абсолютен спам

Достатъчни ли са аргументите?
Абсолютно вие си го измислихте тези аргументи, моите условия са такива, които съм излъгал, да каже.
 
Абсолютно вие си го измислихте тези аргументи, моите условия са такива, които съм излъгал, да каже.

Ами то няма кой да излъжете, такива балъци не съществуват, още повече в такъв тип форум.
 
Продължавам да чакам подробности, за да почна да пиша.
Мисля, че се спазарихме.
 

Горе