Търсим партньори за нов онлайн магазин!

От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Имайте предвид, че ние самите не искаме да стартираме каквото и да е партньорство без договор... Всъщност той вече е готов, просто засега нямаме партньори от форума, с които да имаме някаква уговорка за партньорство, за да пристъпим към уточняване и подписване на договор.
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Нека не превръщаме това в махленски спор, искаш ли?
Дефиницията за " получаване по-добро предложение и условия" е когато някой ти предлага, а не сам си определил. Второто е по-известно по нашите географски ширини като "пре*бавка", тоест сам си поискал и получил нещо, а после си се сетил, че не ти оттърва.

Умните много добре ще ме разберат, досетливите ще си направят извода. Не мисля да навлизам по-нататъшна полемика, защото има опасност да стане нелепо.

Както виждаш съм пропуснал въпросителните за това, колко подходящ е трафик от ФБ за онлайн магазин, кво става като ошамарят домейна за твърде много линкове и спам, защо така ви стресира, че ви се иска договор, защо бягате от ангажименти от какъвто и да е тип и тн...

Имай предвид, че в самия договор има заложена клауза относно сроковете и разтрогването на същия, общо взето се споменава, че и двете страни имат право право да прекратят договора по всяко едно време, било то поради по-изгодно предложение от друг партньор, или някакъв проблем при взаимоотношенията със сегашния. (А конкретния случай споменат по-горе едниственото нещо, което бе договорено, при това на предварителен разговор по скайп е комисионната, въобще не е пристъпвано към коментиране и подписване на договор и параметрите по него) така че, в случай че сме сметнали за неизгодно това партньорство наше право е да откажем. (Ако вече бяхме подписали договор и бяхме започнали качване на продукти нещата щяха да са по-различни)
Имайте предвид също, че в доста категории ще работим с повече от един партньор, освен ако изрично не е заложено друго в договора ни.
В заключение ще кажа, че няма безгрешни хора, и процес на работа е нормално да се правят такива, важното е да си взимаме бележки и да ги коригираме за в бъдеще.
А колкото до това какъв е трафика, колко е и дали е ефективен... времето ще покаже, но определено имаме претенциите, че това, което притежаваме като възможности за трафик и промотиране на това, което ще се продава в Nex.bg е МНОГО НАД поредния оналйн магазин или хипермаркет.
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Аре сега деЦки гъ/з работи, михлюзин...
Явно няколко тийна сте лакджакнали н-хиляди лайка у ФБ и се опитвате да насочите трафика към магазин. Ама не ви се дават пари за стока, та искате други да ви го напълнят.
Не давате инфо за условията. За съжаление сте в БГ, радвай се за което, тъй като по нормалния свят за договор се приема и устна оговорка и може много лесно да изплющите.
ПС. още чакам логин детайли, да тествам ефективността на магазина. И понеже информация, че това не може да стане няма, приемам, че може и чакам.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

ПС. още чакам логин детайли, да тествам ефективността на магазина. И понеже информация, че това не може да стане няма, приемам, че може и чакам.
С кой си писал - трябва да пишете на мен или на info[@]nex.bg.
Колкото до останалата част от изказването ти... няма смисъл да я коментирам - достатъчно хора от този форум са работили с нас, познават ни и знаят какво правим и какви са ни възможностите. Още повече че тук говорим за платформа, която предлага да повишите продажбите си.. може би в пъти, без да вложите нито една стотинка.... Сами решавате дали ще работите с нас или не.....
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

С кой си писал - трябва да пишете на мен или на info[@]nex.bg.
Колкото до останалата част от изказването ти... няма смисъл да я коментирам - достатъчно хора от този форум са работили с нас, познават ни и знаят какво правим и какви са ни възможностите. Още повече че тук говорим за платформа, която предлага да повишите продажбите си.. може би в пъти, без да вложите нито една стотинка.... Сами решавате дали ще работите с нас или не.....

писах на стартиралата темата.
прати ми логин детайлите на ЛС. Не бих подписал нищо без да тествам поне за месец. Естествено комисионната ви не се губи.
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

писах на стартиралата темата.
прати ми логин детайлите на ЛС. Не бих подписал нищо без да тествам поне за месец. Естествено комисионната ви не се губи.

Пиши ми в скайп: mihluzin87
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Ако работиш с Opencart аз ще ти дам модул

хубаво,хубаво!
Някой може ли да ми каже откъде да си дръпна или закупя скрипт
за мултивендор
Сайта ще е за мебели и само мебели !
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Нищо лично, просто бизнес... каза михлюзин.. хах

Mihluzin, от кога стана пък и ти бизнесмен?
Единствено с което те свързам е лайкджакин и парадиране с милиони фейсбук фенове, които даже не подозират на какъв измамник са харесали страницата.
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Тоя магазин тръгна ли?
Има ли някой да продава през него? Мнения?
Или от михлюзина - нещо статистика - посещения ала бала, там такива работи...
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Тоя магазин тръгна ли?
Има ли някой да продава през него? Мнения?
Или от михлюзина - нещо статистика - посещения ала бала, там такива работи...

Не, като гледам нито е тръгнал, нито работи...
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Това е човека, който отдавна трябваше да бъде баннат. Възползваше се от хората, искащи да имат големи фб странички, и ги изцеждаше и продължава да взима 0,01 лв на фен. Този ''човек'' нарушава всички правила. В digital point форума, да са го ударили на първата секунда.

Та за магазинчето което мъчи, чувай х*йо
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Не, като гледам нито е тръгнал, нито работи...

магазина си работи
даже изглежда много добре

друг е въпросът дали се развива както се предвиждаше
и за доставката - дали са по същата схема (два броя доставки - това значи 3-4 дни?)
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

е някой от тук продава ли през него?
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

Здравейте,

Онлайн магазина направи месец и нещата се развиват чудесно. Въпреки, че този период го определяме като "тестов", резултатите са по-добри отколкото очаквахме.

Предстоят доста нови неща, върху които работим в момента. Ако трябва да съм откровен, според мен все още не сме "истински стартирали". Работим с някои доста стабилни партньори и в рамките на броени дни предстои да заработим с нови.

Това, което мога да кажа е, че на този етап търсенето на нови партньори не е на преден план.
Скоро ще пуснем афилиейт програма и ще пусна тема, с която да ви запозная с нея по-подробно :)

Тъй като автора на темата по никакъв начин не е имал и няма и да има общо с проекта, бих желал, ако има вариант, темата да бъде изтрита. Не желая да навлизам в подробности.
Ако ние преценим ще пуснем тема за партньорство, когато преценим и ще я формулираме по правилния начин :)

Поздрави,
Мануел
 
От: Търсим партньори за нов онлайн магазин!

А системата писана или готова е?
питам защото съм впечатлен
 

Горе