Търси се сериозен спонсор или фирма

От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Добре заключвайте виждам че всички почнаха да се заяждат тука,но това е БГ форум все пак пишеш какво искаш и всички почват да ти обясняват колко си тъп!

Ей дрогата, тука освен че е БГ форум е форум на предприемачи и инвеститори, ти мен като не можеш ме убедиш как ще убедиш някой друг, който ти задава същите въпроси(или и те са лоши чичковци и искат ти кажат колко си тъп, само щото нямаш никакъв план за развитие и лапаш мухите нон стоп :D ) - искаш да участваш в маратон а още не можеш да вървиш :D
 
Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Добре заключвайте виждам че всички почнаха да се заяждат тука,но това е БГ форум все пак пишеш какво искаш и всички почват да ти обясняват колко си тъп!

ама чеки ся - аз не разбирам защо приемаш всичко като лична нападка и конспирация срещу проекта си. ОК имате проект, имате нужда от инвестиции - застани на 180 градуса и помисли ако имаш пари какво те интересува:

1. какви са гаранциите, че няма да загубя?
2. каква е сигурността на партньорите ми?
3. каква е вероятната печалба?

за да те убедя да инвестираш в мой проект трябва подробно да ти отговоря на всички тези въпроси и производните им. Познаваш ли ме? Не. Ще ми дадеш ли 1000 лв - ми не естествено, освен ако не те убедя, че си струва да го направиш. Привличането на инвеститори е много досадна, трудоемка и пипкава работа, но е просто част от формулата за успеха. Ако се отказвате още на този етап значи изобщо не сте готови да започвате какъвто и да било бизнес.

Аз ти гарантирам, че трудностите само се увеличават с развитието на един проект. Идеята е нещо много хубаво но има много дълъг път да се извърви преди тя да се реализира. Айде сега охлади си емоцията и се опитай да филтрираш ценното, което всички тук дадоха, и го използвай.
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Това ми напомня случая с повечето "предприемчиви" жени, които като родят дете и веднага решават, че дават прекалено много пари за памперси и детски храни. Съответно раждат бизнес план за:
- магазин за памперси и храни
- магазин за детски колички
- магазин за "квот купувам най много за детето"

Че и вашата работа. Киснали по сайтовете за запознанства месеци и години и дай и ни е барабар Петко с мъжете :)
И вече се сърдят, като ги питат за подробности и за бизнес план.
Ей детко в бизнеса със сръдни не става. Тук в темата даже са доста толерантни към теб с тази хипер несериозна тема, без никаква ясна представа какво ще се случи след 1 година с "проекта".

п.с. Винаги ме изумявате в петък какви извратени теми пускате. Че и си вярвате :)
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Добре заключвайте виждам че всички почнаха да се заяждат тука,но това е БГ форум все пак пишеш какво искаш и всички почват да ти обясняват колко си тъп!

Да ти кажа честно, предпочитам БГ форумите. По-добре е толкова да ме наредят заради някоя моя грешка, че повече да не я повторя, отколкото да ми пишат мили мнения или да не пишат нищо (като в чуждите форуми).

Преди седмица попаднах на един тарикат, който продаваше "сайт" в DP. Домейнът беше регистриран на миналия ден, а "сайтът" беше с лайнян дизайн и с 5 копирани статии. И онзи беше сложил минимален бид $40 и още по-странното е, че имаше някакъв, който беше наддал за тея $40. :eek: Почвам аз да пиша в темата: домейнът - от вчера, статиите - копирани, сайтът - смотан, и така много бързо наддалият се отказа от бида си. Ето затова е важна критиката, когато си неопитен (като наддалия). Ако той беше купил този "сайт" за $40, после щеше да си блъска главата, че е дал пари на вятъра. Така и с теб...
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

@ExtazY

Съмнявам се, че ще бъдат осъществени вашите намерения, но опита, който придобихте с тази тема е много градивен. Повярвайте ми. Предполагам сте още в тинейдърска възраст, ако не сте, това говори лошо за вас.

Ако искате да имате повече успех, отговорете на няколко въпроса:

1. Кои сте вие и с какво вашият опит и знания ще помогне на проекта
2. Как смятате да развивате проекта, след като стартира - Най-важното! Каква ви е маркетинговата стратегия за популяризиране.
3. Каква е вашата целева група
4. Кои са вашите конкуренти и с какво ги превъзхождате.
5. Какви са вашите разходи - месечни и първоначални
6. Какви са вашите очаквани приходи и най-важното от какво

Понякога можете да минете само с първите 5 точки, ако инвеститорите са от IT средите.

Най-важното е как смятате да привлечете и задържите 10к натурални посетители. Другото все някак ще се измисли.
 
Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Да ти кажа честно, предпочитам БГ форумите. По-добре е толкова да ме наредят заради някоя моя грешка, че повече да не я повторя, отколкото да ми пишат мили мнения или да не пишат нищо (като в чуждите форуми).

Преди седмица попаднах на един тарикат, който продаваше "сайт" в DP. Домейнът беше регистриран на миналия ден, а "сайтът" беше с лайнян дизайн и с 5 копирани статии. И онзи беше сложил минимален бид $40 и още по-странното е, че имаше някакъв, който беше наддал за тея $40. :eek: Почвам аз да пиша в темата: домейнът - от вчера, статиите - копирани, сайтът - смотан, и така много бързо наддалият се отказа от бида си. Ето затова е важна критиката, когато си неопитен (като наддалия). Ако той беше купил този "сайт" за $40, после щеше да си блъска главата, че е дал пари на вятъра. Така и с теб...

не си прав Attacker, и аз не съм прав и всички не сме прави - по-добър учител от собствените грешки няма и може би правим мечешка услуга на детето като му подсказваме верния отговор.

Ако го оставехме да си блъска главата щеше да научи куп ценни уроци - с кого да се сдружаваш, как да се оправяш с проблеми, как се губи време, как се губят пари, как провалът може да те научи на нещо. А ся кво - ще ни псува, псува цял ден и вечерта ще обърне две водки в дискотеката и ще повръща до сутринта.

Ех, неблагодарна е работата на редовния драскач в бг форум - ем опитваш да помогнеш, ем не те слушат, ем хейтър те изкарват
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

не си прав Attacker, и аз не съм прав и всички не сме прави - по-добър учител от собствените грешки няма и може би правим мечешка услуга на детето като му подсказваме верния отговор.

Ако го оставехме да си блъска главата щеше да научи куп ценни уроци - с кого да се сдружаваш, как да се оправяш с проблеми, как се губи време, как се губят пари, как провалът може да те научи на нещо. А ся кво - ще ни псува, псува цял ден и вечерта ще обърне две водки в дискотеката и ще повръща до сутринта.

Ех, неблагодарна е работата на редовния драскач в бг форум - ем опитваш да помогнеш, ем не те слушат, ем хейтър те изкарват

Да, очевидно не сме прави.

Още един пример: 2-ма от топ афилиейтите на CashBurners имат "Bulgaria" в псевдонима си, а колко от тях са българи без открито да го казват, нямам идея... Не знам дали има връзка между манталитета на българските форумци (остра критика докрай) и успеха ни като нация сред афилиейт маркетинга (поне аз си мисля, че имаме такъв), но бих казал, че по-скоро има. Нали знаете, "В спора се ражда истината". Който се сърди и прави чупки, не е за тук според мен.
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Само си изтълкувай това изречение "имаме си програмист и човек който да защитава сайта" - програмиста ок, ми тоя защитник какво е? рицар или обикновена мутра с бухалка? По-долу казваш, че сте двама - ти програмиста ли си или бияча

И аз точно за това се замислих, като прочетох първия пост. Този трябва да е биячът. Не вярвам програмистът да е толкова тъп и нагъл.
Най ми е любопитно на колко години е биячът.
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

И аз точно за това се замислих, като прочетох първия пост. Този трябва да е биячът. Не вярвам програмистът да е толкова тъп и нагъл.
Най ми е любопитно на колко години е биячът.

хахахаха къв бияч ва гони ве човека който ще защитава се занимава с хакерство сигурно пак ще се смеете но ко да се прави тъп народ и той е на 24 ако те интересува
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

хахахаха къв бияч ва гони ве човека който ще защитава се занимава с хакерство сигурно пак ще се смеете но ко да се прави тъп народ и той е на 24 ако те интересува
24 годишен келеш, който се смята за хакер? А защо най-неграмотният от екипа ви пуска офертите?
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

24 годишен келеш, който се смята за хакер?

Къв си бавен не съм казал че аз съм хакера ве ае заключвайте темата че ще ме накарате да ви тегля 1 майна най-накрая
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Къв си бавен не съм казал че аз съм хакера ве ае заключвайте темата че ще ме накарате да ви тегля 1 майна най-накрая

24 годишен келеш, който се смята за хакер? А защо най-неграмотният от екипа ви пуска офертите?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Остей ги другити, батка. Разясни малко, че не ми стана ясно. Аз разбрах, че програмистът не е истински програмист, защото пише надупчени скриптове, а защитникът не е защитник, защото не разбира от програмиране. Правилно ли съм разбрал?
Също така, като си давате всичката печалба на шарана, вие за слава ли работите?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Абе ти едно изречение не можеш да напишеш, като бял човек, спонсори търсиш :lol: Вместо да се вслушаш в мнението на хората от този форум, които явно правим пари от интернет и може би имаме много успешни проекти, ти си знаеш твоите глупости. Я се осъзнай момче!
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

ae ebal sam vi maikata we ae qjte mi huq ve ebal sam va v tapiq narod i v tapite hora da vi eba putkata maina ae davaite 4erveni to4ki da vi eba maikata maikavi xax0rska da eba skenderi mrasni dolni putki
 
От: Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Къв си бавен не съм казал че аз съм хакера ве ае заключвайте темата че ще ме накарате да ви тегля 1 майна най-накрая

Той не е казал, че ти си хакера хаха. Иначе темата си е забавна, мислел да събере 10к потребители с размяна на банери :)
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

ae ebal sam vi maikata we ae qjte mi huq ve ebal sam va v tapiq narod i v tapite hora da vi eba putkata maina ae davaite 4erveni to4ki da vi eba maikata maikavi xax0rska da eba skenderi mrasni dolni putki

После ми кажете, че отрицателната репутация няма ефект. Веднъж му дадох и се разбра какво представлява. Останаха ли още неразубедени инвеститори?

Какво дълго изречение. Този ставал и за content writer. :mrgreen:
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

6tot toi editna posta si da go eba v ustata za da ne mu vidqt tapiq post deto napisa editna i sega seno4e ne e kazal na mene
 

Горе