Търси се сериозен спонсор или фирма

От: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Вече започвам да се плаша, много побойници започнаха да върлуват тук :-o

Опасни рекетьори се навъдиха. Не им ли дадеш пари за сайт - сменят ти физиономията.
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

хахаха ей го и другия :D
Кво стаа брат, валят ли пари?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Ти хем отнесе повече критики и репи, хем не се отказваш за разлика от автора на темата. Така трябва ;)
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Не си хванал нишката, хакерът е на 24.

хаха май така се оказа, аз мислих че с хакерчеото са по 24 е нищо де така или иначе се осра момчетот явно е на метадон :D
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Я обяснете какво е станало тука,че не ми се чете отначало :D
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

хаха май така се оказа, аз мислих че с хакерчеото са по 24 е нищо де така или иначе се осра момчетот явно е на метадон :D

Може и той да е на 24, ама не ми се вярва.
 
wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childrens_Book_RE_We_dont_say_ampquotGermanampquot_in_America-s400x297-59009.jpg


Абе какво става във форума? Да няма някаква дървена/грипна ваканция?
 

Прикачени файлове

  • wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childrens_Book_RE_We_dont_say_ampquotGermanampquot_in_America-s.jpg
    wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childrens_Book_RE_We_dont_say_ampquotGermanampquot_in_America-s.jpg
    18.8 KB · Преглеждания: 1
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

А бе, че прекалихте малко - прекалихте. Човек трябва да започне от някъде и хубавото в случая е, че в първата и втората страница имаше супер градивни мнения - ЕВАЛА! Въпросът е, че все още има много неблагодарни хора, дето бият и правят други интересни неща. Настоящи предприемачи, четете преди да почнете да правите планове с които да печелите милиони.

Да в интернет се правят милиони, но само от предприемчиви хора с оригинални идеи и много много труд и упоритост, а не с размяна на банери с големи сайтове. Ерата на размените мина доста отдавна :)

Все пак пожелавам успех на младите предприемачи и още повече късмет в търсенето на инвеститор, понеже в тази криза, никой не дава пари току-така и в случая не са фенове на фразата - "Не е важно дали те е*ат или е*еш. Важното е да си в секса..."
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Значи това е петъчно парти във форума... жертвата наистина ли сама задава глупави въпроси или всички стари кучета тук, плащат такса, за да им се поднесе нещо удобно за гавра и умъртвяване.
За мен най-добрата фраза беше - "занимава се с хакерство" - от снощи чета НКПД 2012, белким видя на кви пари се осигурява туй чудо, дет се вика може и аз да застана "защитник", ама не можах да го намеря. Ако някой знае кода, да ми пише на ЛС.
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

А бе, че прекалихте малко - прекалихте. Човек трябва да започне от някъде и хубавото в случая е, че в първата и втората страница имаше супер градивни мнения - ЕВАЛА! Въпросът е, че все още има много неблагодарни хора, дето бият и правят други интересни неща. Настоящи предприемачи, четете преди да почнете да правите планове с които да печелите милиони.

Да в интернет се правят милиони, но само от предприемчиви хора с оригинални идеи и много много труд и упоритост, а не с размяна на банери с големи сайтове. Ерата на размените мина доста отдавна :)

Все пак пожелавам успех на младите предприемачи и още повече късмет в търсенето на инвеститор, понеже в тази криза, никой не дава пари току-така и в случая не са фенове на фразата - "Не е важно дали те е*ат или е*еш. Важното е да си в секса..."
В подобна тема да пуснеш мнение по-дълго от 30 думи = фейл. :)
Последните 2 изречения бяха предостатъчни.
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

...Важното е да си в секса..."

[video=youtube_share;7HiNtA-7nhE]http://youtu.be/7HiNtA-7nhE[/video]


хадиииииии сичкото придприемач... хуш грибииииииииииии
 
От: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

хадиииииии сичкото придприемач... хуш грибииииииииииии

Amoun-е, несериозник си. Ще спонсорираш ли или не?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

февруари и март не се инвестира в нищо!
умрели месеци са и бизнеса е слаб!

Слуша са чалга и са плюскат кърначита и кибапчита!
 

Горе