Търси се сериозен спонсор или фирма

ExtazY

New Member
Искате ли да станете наш спонсор правим един проект за запознанства и се нуждаем от спонсор който ще ни плаща дизайна и други работи,а като пуснем проекта може да ни помогнете с реклама за да може по-бързо да се развием и естествено ви да си получите цялата печалба и на нас да дадете %

Информация за проекта:

Проекта ще е за запознанства,но не от тези които ги има в интернет,а ще е нещо различно с различна функционалност с много екстри и забавления.Ето една различна функция проекта ще е с 2 системи за гласуване един обикновен за + и – ,а другия ще е само за Топ момче и Топ момиче и ще е със сърчица,а тези сърчица ще дават кредити на хората,а не + и -.Например гласуваш с 6 пълни сърчица и му дава 1 кредит,а като гласуваш с 3 пълни сърчица му дава 0.50 кредита.С тези кредити може да се купуват стикери върху снимката,значка за профила и още други работи,така за да станат в Топ-а ще пращат много смс-и така ли иначе пак пращат,но така повече ще пращат.



От какво ще спечели проекта:

Проeкта ще спечели от няколко неща:

1.От смс-и,кредити за които ви споменах по горе за какво ще са тези кредити.

2.От реклами като Google, https://easyads.bg/

3.От афилейт програми.

4.Трафика като стане 10К ще почне от банери да се спечели пари.



Кога мислим да пуснем проекта:

Еми това зависи от дизайна колкото по-бързо се направи дизайна толкова по-бързо ще пуснем проекта,но иначе крайната дата на пускането на проекта е 30-31.06.2012г. може да пуснем без да сме добавили някои функции,но това не пречи като пуснем проекта пак може да добавим функции.

От вас се иска:
1.Да платите за дизайна на проекта или ако сте дизайнер ви самите да направите
2.Да плащате домейн и хост
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

А вие какво точно ще правите от цялта работа?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Привет, а кой ще го напише сайта? Или ще е поредния боклучав сайт с готова система, без да е изобщо пипана?

Аз имам от известно време идея за сайт за запознанства, какъвто иобщо няма, и няма нищо общо с глупавото гласуване (макар от него да се печелят пари)
Изобщо какъв ви е екипа, програмисти имате ли? Иначе аз съм готов да дам пари или сам да му направя каквото трябва по дизайна, не е проблем.

Ако има някой друг - сериозен и много кадърен форумец с добри технически познания (от старите, на които имам доверие) нека ми пише на лично да обсъдим идеята за различен сайт за запознанства ако иска (само на живо, защото преценявам хората на живо, по интернет не става) и да я реализираме. Мога да вложа малко пари в това начинание, стига да има точен човек/екип.

едит: отговорил си вече за системата, ама остава въпроса до колко сте сериозни, какво ще покажеш до сега правено и как ще се регламентира кой какво дава и после кой какво взима?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Никога няма да намериш сериозен инвеститор за проект написан по този начин. Успех все пак !
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Както казах системата ще се напише от 0-лата със защити имаме си програмист и човек който да защитава сайта
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

ахахах по този начин както си го описал е точно смешна работа.. щели да дават сърчица стикери бля бля :Д да се гласува имаше много такива сайтове.. не си губете времето като се занимавате с тези работи.. и + това ако виждаш потенциал в работата ,не може да не отделиш няколко стотин лева да си платиш хост + домейн.. според мене ти си малък още и търсиш бързите пари..
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

ахахах по този начин както си го описал е точно смешна работа.. щели да дават сърчица стикери бля бля :Д да се гласува имаше много такива сайтове.. не си губете времето като се занимавате с тези работи.. и + това ако виждаш потенциал в работата ,не може да не отделиш няколко стотин лева да си платиш хост + домейн.. според мене ти си малък още и търсиш бързите пари..

Нали за това даваме цялата печалба на спонсора за да може да плати домейн хост иначе ако ни ще платим за какво да му дадем цялата печалба пък ако има развит сайт или фирма сайта бързо ще се развие
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Аз ще следя с интерес утре темата, ще има добри включвания и хранене, може би. Но моята оферта остава, от доста време търся сериозни хора, видял съм купища и "програмисти" от които само един беше наистина печен и знае какво прави :D Aко има други кадърни можем да измислим нещо, или поне да полафим и да обменим идея (специално за сайт за запознанства става дума, ама може и за нещо друго де)
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

ахахах по този начин както си го описал е точно смешна работа.. щели да дават сърчица стикери бля бля :Д да се гласува имаше много такива сайтове.. не си губете времето като се занимавате с тези работи.. и + това ако виждаш потенциал в работата ,не може да не отделиш няколко стотин лева да си платиш хост + домейн.. според мене ти си малък още и търсиш бързите пари..
Малък бил...
Ти ако си над 17, значи имаш някакви забавяния.
Спри да се опитваш да подражаваш на батковците и да им повтаряш репликите.
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

ахах на 21 съм вече, и на никои не се опитвам да подражавам, имам си глава имам си свои реплики ... по начина на писане ,по обявата става ясно ,че такъв ако ти не можеш да го разбереш значи и теб не те бива.
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Мене обявата горе не ме вълнува, за тебе съм притеснен.
Щото вече не знам колко години ти чета пубертетските изцепки тъдява и ми се ще да измисля вариант, в който хем ти да си щастлив и все така дебилно ентусиазиран, хем аз да не ти мяркам мозъчните пръдни...
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Хубаво де, аз не виждам защо като сте скептични изобщо пишете. Замълчете си, стига хранихте децата.

До автора: какъв ви е екипа, колко е способен вашия човек, какви планове имате след 10к, имате ли маркетингова стратегия или изобщо стратегия на развитие и най-вече имате ли нещо започнато?
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Хубаво де, аз не виждам защо като сте скептични изобщо пишете. Замълчете си, стига хранихте децата.

До автора: какъв ви е екипа, колко е способен вашия човек, какви планове имате след 10к, имате ли маркетингова стратегия или изобщо стратегия на развитие и най-вече имате ли нещо започнато?

Екипа се състои от 2ма човека аз и един мой колега на добро ниво разбира от php mysql,а след 10к посещения мислим да разменяме банери с големи сайтове и да слагаме банери с пари,а ако се развие добре и се печелят добри пари мислим да увеличим екипа по бройка и да направим някаква малка фирма
 
Re: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Екипа се състои от 2ма човека аз и един мой колега на добро ниво разбира от php mysql,а след 10к посещения мислим да разменяме банери с големи сайтове и да слагаме банери с пари,а ако се развие добре и се печелят добри пари мислим да увеличим екипа по бройка и да направим някаква малка фирма

абе дечко, просто се чудя откъде да те подхвана. Направете нещо, което да е годно за показване. Напишете нещо, което поне бегло да напомня на мисъл и зачатие на бизнес план - жокер да е дълго повече от три страници с нормален шрифт

дефинирайте тая сума дето ви трябва - домейн плюс хостинг и реклама - ами това може да е 100 лв може и да е 100 000. А сори изтървах дизайна - добави произволна трицифрена сума или ако ти е на сърце четири цифрена

обяснете подробно как смятате да привлечете потребители, каква е схемата за печалба ама не "шслойм банри" - на сайт с трафик и баба ми ще се сети да сложи банери, питам ви за траен модел за печалба,там казваш аф продажби. Ами какво смяташ да продаваш на български сайт за запознанства? Да - сигурно много неща ама има ли партньорски програми за тях или след като докарате трафика ще пуснете нова обява "търсим партньор да продава презервативи в сайт за запознанства"?

в момента обявата ви звучи хипер хлапашки

Само си изтълкувай това изречение "имаме си програмист и човек който да защитава сайта" - програмиста ок, ми тоя защитник какво е? рицар или обикновена мутра с бухалка? По-долу казваш, че сте двама - ти програмиста ли си или бияча

Просто ровни малко в нета, виж как се пише бизнес план просто за да добиете някаква представа как се искат пари. Най-просто - задайте си въпросите "Ако аз имах ХХХХ лв щях ли да ги дам на тоя? Какво трябва да ми каже за да ме убеди? Какво ме интересува мен като инвеститор?"

едит: и си оправи правописа. на мен ми е простено да пиша както ми кефне щото аз пари не искам от никого, като искам си включвам спел чекера и впрягам познанията си от началното училище. тва пълният член не винаги означава ерекция

втори едит: бе ти вярно ли си вярваш, че с никнейм "екста*зи" ще привлечеш "сериозен спонсор или фирма"
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Сериозният спонсор търси сериозен проект. Така описан и с невъзможност да се плати дори един домейн (средна цена без отстъпки - 15-18лв/година за популярните типове домейни) просто няма как да мине за сериозен проект. Как да дадеш на човек дори 200лв като се скръндза за 20лв. Ако той не е готов да инвестира нещо в проекта си, то става ясно, че и сам не си вярва. Каква е гаранцията, че след като се плати домейна (а той сякаш е много пари :0) и се направи дизайна проектът няма да бъде зарязан просто така? Няма реклама, конкуренция бол. Как да се хванат тези 10К баламурника, които и SMS-и да пращат? Ако само една от страните по проекта при работа в партньорство има какво да губи, това не е никакво партньорство. Ако вярваш в идеите си, трябва да рискуваш и да дадеш за да получиш. Парите не течат по кабела.
 
От: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Сериозният спонсор търси сериозен проект. Така описан и с невъзможност да се плати дори един домейн (средна цена без отстъпки - 15-18лв/година за популярните типове домейни) просто няма как да мине за сериозен проект. Как да дадеш на човек дори 200лв като се скръндза за 20лв. Ако той не е готов да инвестира нещо в проекта си, то става ясно, че и сам не си вярва. Каква е гаранцията, че след като се плати домейна (а той сякаш е много пари :0) и се направи дизайна проектът няма да бъде зарязан просто така? Няма реклама, конкуренция бол. Как да се хванат тези 10К баламурника, които и SMS-и да пращат? Ако само една от страните по проекта при работа в партньорство има какво да губи, това не е никакво партньорство. Ако вярваш в идеите си, трябва да рискуваш и да дадеш за да получиш. Парите не течат по кабела.
Домейна и хостинга ни щяхме да платим ама ако се намери спонсор оставяме на него и за това му даваме цялата печалба иначе ако ни платим домейна и хоста няма смисъл да дадем цялата печалба,а той само да направи дизайна или да поръча и след това да вземе всичко
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Фирмата иамте ли? Бизнес план имате ли? От къде сте? Какъв опит имате с уеб бизнес и в маркетинга в частност промотиране и налагане на марката, развитие и управление и т.н. въпроси - щото така освен за мезе и анални услуги за нишо няма ви вземат
 
От: От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Домейна и хостинга ни щяхме да платим ама ако се намери спонсор оставяме на него и за това му даваме цялата печалба иначе ако ни платим домейна и хоста няма смисъл да дадем цялата печалба,а той само да направи дизайна или да поръча и след това да вземе всичко

Как да се разбере това? Булблогера ти е написал всичко точно и ясно. Преди да го направиш няма смисъл от оправдания и тази тема
 
От: Търси се сериозен спонсор или фирма

Добре заключвайте виждам че всички почнаха да се заяждат тука,но това е БГ форум все пак пишеш какво искаш и всички почват да ти обясняват колко си тъп!
 

Горе